ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator
Úvodná stránka / Biela technika / Klimatizácie

Philips AC3829/10
AC3829/10

Doprava zadarmo
Čistí miestnosti s rozlohou až do 37 m². Výkon zvlhčovania 600 ml/h. Prepojená s aplikáciou CleanHome+. Max. spotreba energie 45 W.
Philips AC3829/10  - 1
Philips AC3829/10 - 2/5Philips AC3829/10 - 3/5Philips AC3829/10 - 4/5Philips AC3829/10 - 5/5

499,00 €
415,83 € bez DPH
Záruka 24 mesiacov
Autorizovaný servis: Tu
Vypredané Kedy tovar dostanem?
Doprava DPD:
HeurekaPoint (Uloženka):
Zásilkovna:

V prípade upresnenia dostupnosti nás prosím kontaktujte.

Prečo u nás
Nakupujte bezpečne

Sme overeným zákazníkom portálu Heureka, máme certifikované obchodné podmienky a sme členom SAEC a európskeho združenia pre elektronickú komerciu.

Výdajné miesto

Svoj tovar si môžete tiež vyzdvihnúť na výdajnom mieste v Bratislave.

Tovar na sklade

98% tovaru, ktorý ponúkame, máme skladom v našom distribučnom sklade. Tisíce kusov najpredávanejších produktov pripravených na okamžitú expedíciu k vám.

Doprava zadarmo

Pri nákupe vybraných produktov máte dopravu ZADARMO.

Philips AC3829/10
AC3829/10

Popis produktov
Až do 310 m3/h CADR (1): vyčistí miestnosti až do 37 m2 (2)
Kľúčovým ukazovateľom výkonu čističky je CADR (rýchlosť dodávky čistého vzduchu): čistý prúd vzduchu vygenerovaný za 1 hodinu. Čím vyššia je hodnota CADR, tým rýchlejšie je čistenie. Čím je miestnosť špinavšia, tým vyššia musí byť hodnota CADR. CADR tejto čističky je 310 m3/h (1) a dokáže efektívne vyčistiť celú miestnosť až do 37 m2 (2).

Filter HEPA odstraňuje 99,97 % častíc o veľkosti 0,003 µm (3)
Trojvrstvová filtrácia s filtrom NanoProtect HEPA, aktívnym uhlím a predfiltrom zachytí 99,97 % veľmi jemných častíc s veľkosťou iba 0,003 mikrónu (3). Ochráni vás pred časticami PM2,5, baktériami (4), peľmi, prachom, srsťou domácich miláčikov, plynom a inými znečisťujúcimi látkami.

Odstraňuje až 99,9 % vírusov a aerosólov zo vzduchu
Zachytáva aerosóly vrátane tých, ktoré môžu obsahovať respiračné vírusy. Nezávisle testované spoločnosťou Airmid health-group na odstránenie až 99,9 % vírusov a aerosólov zo vzduchu (5).

Technológia NanoCloud, hygienické zvlhčovanie bez problémov
Technológia NanoCloud zvlhčuje vzduch potichu a efektívne a šíri až o 99 % menej baktérií (6). Technológia NanoCloud funguje tak, že prirodzeným odparovaním vytvára neviditeľnú hmlu molekúl čistej vodnej pary veľkosti nano. Vďaka svojej drobnej veľkosti zvlhčujú rovnomerne vzduch a pre baktérie a minerály je extrémne ťažké sa na ne pripevniť, čím zabraňujú šíreniu baktérií a bielemu prachu vo vašej miestnosti (7).

Snímač AeraSense presne sníma a zobrazuje kvalitu vzduchu
Snímač AeraSense skenuje vzduch 1000-krát za sekundu a zobrazuje prehľad kvality vzduchu vo vašej domácnosti. Displej zobrazuje hladinu alergénov, plynov a PM2,5 v číselnej podobe, ako aj pomocou intuitívneho farebného krúžku.

Dôkladne testované pre spoľahlivú kvalitu
Čističky Philips pred opustením výroby absolvujú 170 povinných a prísnych inšpekčných testov. Podliehajú prísnym testom životnosti a trvanlivosti, aby zvládli nepretržitú prevádzku.

Režim spánku s ultra tichou prevádzkou
V režime spánku sa osvetlenie displeja stlmí a čistička funguje takmer úplne nehlučne, aby vám zaistila čistý vzduch, keď spíte. Certifikácia Quiet Mark.

Nastavenie 2-v-1 a nastavenie samostatného čistenia s automatickým a manuálnym režimom
Stlačením tlačidla môžete prepínať medzi režimom 2-v-1 a režimom samostatného čistenia. V automatickom režime snímače inteligentne vyberú správnu rýchlosť pre váš domov. Čističku môžete spustiť v ktoromkoľvek z automatických režimov (všeobecný alebo režim zachytávania alergénov), v spánkovom režime alebo si vyberte zo 4 stupňov rýchlosti: rýchlosť 1, 2, 3 a Turbo – máte úplnú kontrolu nad prietokom vzduchu a hladinou zvuku.

Sledovanie a ovládanie pomocou aplikácie
Monitorujte kvalitu vzduchu a ovládajte svoju čističku vzduchu kedykoľvek a kdekoľvek pomocou aplikácie Clean Home+. Ak kvalita vzduchu nie je v poriadku, nechajte sa upozorniť.

Nízka spotreba energie
Vďaka svojmu energeticky efektívnemu dizajnu pracuje čistička vzduchu pri max. príkone 45 W. To sa rovná jednej štandardnej žiarovke.

Automatické zvlhčovanie až do 600 ml/h so 4 nastaveniami
Rýchlo zvlhčuje vzduch rýchlosťou zvlhčovania vodou až 600 ml/h (8). Sníma úroveň vlhkosti vzduchu a automaticky ho zvlhčuje na požadovanú úroveň. Ako cieľovú úroveň vlhkosti vyberte hodnotu 40 %, 50 %, 60 % alebo 70 % a zvlhčovač sa automaticky zapne alebo vypne, aby sa dosiahla požadovaná úroveň vlhkosti.

Aplikácia, pripojenie cez Wi-Fi
Clean Home+
Kompatibilita smartfónu
Zariadenia iPhone a Android

Technické parametre
Rozmery (mm): 416 x 280 x 679 mm
Hmotnosť (kg): 11,45 kg
Dĺžka prívodnej šnúry: 1,8 m
Objem zásobníku na vodu: 4 L
Farba: Biela
EAN: 8710103827597
Obsah balenia
čistička vzduchu
Kábel
Dotaz na tovar
 *
 *
 *
 *
  *
Prosím vyplňte všetky polia označené ako *.

Odoslaním otázky beriem na vedomie spracovanie osobných údajov, za účelom odpovede na otázku.