Úvodná stránka / Novinky / Braun Series 9

Braun Series 9

Digital24.sk - Braun Series 9    Holiaci strojček Braun Series 9 je najúčinnejší a najšetrnejší holiaci strojček od Braun. 

Braun Series 9 - najúčinnejší holiaci strojček na svete*

Holiaci strojček Braun Series 9 je najúčinnejší a najšetrnejší holiaci strojček od Braun. Inteligentná technológia SyncroSonic™ prináša 40 000 holiacich pohybov za minútu pre najpohodlnejšie oholenie a neuveriteľný pocit na koži. Holiaci strojček Braun Series 9 má štvordielnu plne flexibilnú holiacu hlavu pre oholenie, ktoré ste u Braun ešte nazažili. Holiace strojčeky Braun Series 9 sú navrhnuté a vyrobené v Nemecku, aby Braun mohol zaistiť špičkovú kvalitu a spoľahlivosť. Holiace strojčeky sú navrhnuté a testované tak, aby vydržali v prevádzke najmenej 7 rokov. So Series 9 spoznáte rozdiel.

 

 

Prispôsobí sa tvarom vašej tváre

Ťažko dostupné a ležiace fúzy na brade a krku narovná a oholí špeciálna lišta Hyper Lift & Cut Trimmer. Ak Vám rastú fúzy rôznymi smermi, tak tie spoľahlivo odstráni zastrihovacia lišta Direct & Cut Trimmer. Dokonalé a dlhotrvajúce oholenie vďaka najvyspelejšej holiacej fólie OptiFoil ™ od Braun.

 

Braun Series 9 9040 Wet&Dry

Braun Series 9 9090cc

Braun Series 9 9095cc Wet&Dry

     
Dozvedieť sa viac Dozvedieť sa viac Dozvedieť sa viac

 

Sleduje kontúry. Špičková dôkladnosť

Plne flexibilný holiaci systém 10.D
Nezávisle ohybné strihacie prvky namontované na 10 smerne výkyvnej hlave: Micromotion v kombinácii s MacroMotion poskytuje maximálne prispôsobenie tvári a viac kontaktu s pokožkou pre kvalitnejšie oholenie.
MacroMotion: 40 ° holiaca hlavica ľahko vedie po väčších kontúroch s maximálnym kontaktom s pokožkou.
Micromotion: samostatné uchytenie všetkých strihacích prvkov reaguje aj na najjemnejšie kontúry.

 

Technológia SyncroSonic so 40 000 priečnymi strihmi za minútu

Päť špecializovaných holiacich prvkov. Znásobené technológiou Sonic. Patentovaná technológia SyncroSonic spoločnosti Braun sleduje a prispôsobuje sa vašim fúzom. Kontroluje ich hustotu 160-krát za minútu. Poskytuje mimoriadny výkon tam, kde je najviac potrebný.

 

 

Hlavica SyncroSonic - úplne inak

Päť špecializovaných holiacich prvkov. Každý pre iný typ chĺpkov. Nezabudnite na naplocho rastúce chĺpky a chĺpky rastúce rôznymi smermi. Menej ťahov znamená väčší ohľad na pokožku.
OptiFoil ™ - pre dokonalé oholenie, ktoré vydrží dlhšie.
Zastrihávač HyperLift & Cut - dvíha a strihá naplocho rastúce chĺpky.
Zastrihávač Direct & Cut - zarovnáva a strihá chĺpky rastúce rôznymi smermi.
Ochranný SkinGuard - zjemňuje kožu a poskytuje výnimočne pohodlné holenie.

 

Vyrobený do extrémneho prostredia. Trvanlivý a 100% vodeodolný

Opláchnite pod tečúcou vodou - Holiace strojčeky Braun Series 9 môžu byť ponorené až do hĺbky 5 metrov. Môžete ho tak pohodlne opláchnuť pod tečúcou vodou, a tým ho jednoducho vyčistiť.
Použitie za mokra i za sucha - Všetky modely Series 9 je možné použiť s vodou, penou, gélom alebo aj v sprche. To Vám zaistí osviežujúce, vlhké oholenie bez najmenších ústupkov pri holení.

 

Každý deň ako nový

Svetovo unikátna čistiaca a nabíjacia stanica Clean & Charge s holiacim systémom s piatimi funkciami na báze alkoholu, ktorá hygienicky čistí, dobíja, premazáva, vyberá čistiaci program a suší, a to všetko jednoduchým stlačením tlačidla.

 

Perfektná ergonómia do ruky

Braun Series 9 bol navrhnutý tak, aby prirodzene a intuitívne padol do ruky. Ergonomický prehnutý tvar a skvelé umiestnenie dotykových bodov rozhrania umožňujú najlepšie ovládanie v každej situácii.
Zastrihnite do dokonalého tvaru - Presný zastrihávač. K pokožke šetrný presný zastrihávač sa vysúva na zadnej strane holiaceho strojčeka k presnému tvarovaniu kotliet.
Vždy v správnej pozícii - MultiHeadLock. Ľahko prístupný systém MultiHeadLock udržuje plne prispôsobitelnú hlavu holiaceho strojčeka v 5 pozíciách, ktoré umožnia dosiahnuť presnejšie holenie. Príde vám vhod hlavne pri holení ťažko dostupných miest, napríklad na hrane dolnej čeľusti alebo pod nosom.
Úchop pre bezpečnú manipuláciu - Pogumovaná texturovaná oblasť úchopu. Predstavuje bodkovaný vzor rukopisu Braun. Zaisťuje bezpečné a sebaisté ovládanie i vo vlhkých podmienkach.

 

Prečo u nás

Nakupujte bezpečne

Sme overeným zákazníkom portálu Heureka, máme certifikované obchodné podmienky a sme členom SAEC.

Výdajné miesto

Výrobok si môžete osobne vyzdvihnúť na výdajnom mieste.

Tovar na vlastnom sklade

98% všetkého sortimentu máme na sklade a je pripravený k okamžitej expedícii.

Doprava zadarmo

Pri nákupe všetkých digitálnych fotoaparátov a objektívov máte dopravu ZADARMO.