Úvodná stránka / Doprava

Doprava

 

Predtým ako výrobok odovzdáme prepravcovi skontrolujeme balenie na našom sklade a prebehne vizuálny kontakt, ktorý potvrdí, že výrobok je v poriadku, následne je výrobok dôkladne zabalený do pripravených krabíc, vnútro dôkladne vyplníme, prelepíme a odovzdáme oddeleniu expedície. Pre takto skontrolovaný a zabalený výrobok príde kuriér prepravca, ktorý doručí balík do hlavného depa, z kade sa ďalej na nasledujúci deň doručí na Vami určenú adresu. Veľmi dbáme na kvalitnú prepravu, a preto sú všetky balíky doručované v režime "krehké" s veľkým dôrazom na opatrné zaobchádzanie a skvelý servis pri doručovaní.

Veríme, že tak ako my, prevádzkovateľ eshopu, tak aj Vy budete s dopravou Vašich výrobkov nadmieru spokojný.

 

Doručenie tovaru prostredníctvom spoločnosti DPD

Spoločnosť DPD Vám doručí balík do 2 pracovných dní od expedície. Dopravu tovaru zabezpečujeme prostredníctvom jedného z najväčších a najspoľahlivejších prepravcov v Slovenskej republike, spoločnosťou DPD. Spoločnosť DPD disponuje regionálnymi depami, vďaka ktorým sa zásielky dostanú včas na ktorékoľvek miesto v Slovenskej republike.

Pri doručení si prosím skontrolujte celú zásielku. Pri zistení porušeného obalu je nutné spísať s vodičom škodový protokol.Mechanické poškodenie zásielky je nutné nahlásiť vodičovi pred prevzatím a podpísaním prepravného listu.Na neskoršiu reklamáciu tohto charakteru sa nebude po podpísaní prepravného listu brať ohľad vzhľadom na reklamačné podmienky spoločnosti DPD.

Cena doručenia na dodaciu adresu je 5 € vrátane DPH. Fotoaparáty, objektívy a vybrané produkty sú bez poplatku.

 

Osobný odber Uloženka

Obvyklá doba pre doručenie balíka na výdajné miesto Bratislava je 1 - 2 pracovné dni od expedície. Balíček bude po dobu 7 dní na vyzdvihnutie na výdajnom mieste. Možnosť vyzdvihnúť si výrobok na HeurekaPoint je limitovaná váhou 15kg, rozmermi produktu a výškou ceny dobierky 1800 € . Poplatok za doručenie na výdajné miesto je 1 € vrátane DPH. Fotoaparáty, objektívy a vybranú produkty sú bez poplatku. Podrobnejšie informácie nájdete tu.

 

Osobný odber Zásielkovňa

Obvyklá doba pre doručenie balíka na výdajné miesto je 2 pracovné dni od expedície. Balíček bude po dobu 7 dní na vyzdvihnutie na výdajnom mieste. Možnosť vyzdvihnúť si výrobok na HeurekaPoint je limitovaná váhou 5kg, rozmermi produktu a výškou ceny dobierky 700 € . Poplatok za doručenie na výdajné miesto je 1 € vrátane DPH. Fotoaparáty, objektívy a vybranú produkty sú bez poplatku. Podrobnejšie informácie nájdete tu.

 

Prečo u nás

Nakupujte bezpečne

Sme overený zákazník portálu Heureka a vlastníme dTest a APEK certifikát.

Výdajné miesto

Výrobok si môžete osobne vyzdvihnúť na výdajnom mieste.

Tovar na vlastnom sklade

98% všetkého sortimentu máme na sklade a je pripravený k okamžitej expedícii.

Doprava zadarmo

Pri nákupe všetkých digitálnych fotoaparátov a objektívov máte dopravu ZADARMO.