Úvodná stránka / Doprava

Doprava

Predtým ako výrobok odovzdáme prepravcovi skontrolujeme balenie na našom sklade a prebehne vizuálny kontakt, ktorý potvrdí, že výrobok je v poriadku, následne je výrobok dôkladne zabalený do pripravených krabíc, vnútro dôkladne vyplníme, prelepíme a odovzdáme oddeleniu expedície. Pre takto skontrolovaný a zabalený výrobok príde kuriér prepravca, ktorý doručí balík do hlavného depa, z kade sa ďalej na nasledujúci deň doručí na Vami určenú adresu. Veľmi dbáme na kvalitnú prepravu, a preto sú všetky balíky doručované v režime "krehké" s veľkým dôrazom na opatrné zaobchádzanie a skvelý servis pri doručovaní.

Veríme, že tak ako my, prevádzkovateľ eshopu, tak aj Vy budete s dopravou Vašich výrobkov nadmieru spokojný.

 

Doručenie tovaru prostredníctvom spoločnosti DPD

Spoločnosť DPD Vám doručí balík do 2 pracovných dní od expedície. Dopravu tovaru zabezpečujeme prostredníctvom jedného z najväčších a najspoľahlivejších prepravcov v Slovenskej republike, spoločnosťou DPD. Spoločnosť DPD disponuje regionálnymi depami, vďaka ktorým sa zásielky dostanú včas na ktorékoľvek miesto v Slovenskej republike.

Pri doručení si prosím skontrolujte celú zásielku. Pri zistení porušeného obalu je nutné spísať s vodičom škodový protokol.Mechanické poškodenie zásielky je nutné nahlásiť vodičovi pred prevzatím a podpísaním prepravného listu.Na neskoršiu reklamáciu tohto charakteru sa nebude po podpísaní prepravného listu brať ohľad vzhľadom na reklamačné podmienky spoločnosti DPD.

Cena doručenia na dodaciu adresu je 5 € vrátane DPH. Fotoaparáty, objektívy a vybrané produkty sú bez poplatku.


Doručenie tovaru prostredníctvom spoločnosti GLS

Spoločnosť GLS so svojimi pobočkami a partnermi pokrýva 41 európskych krajín a osem štátov Spojených štátov amerických a je tak napojená na všetky hlavné svetové obchodné centrá. Moderné IT riešenia zaisťujú jednoduchosť, bezpečnosť a komfort spolupráce s GLS. Kvalita balíkových služieb je ich hlavnou prioritou - viac ako 270 000 zákazníkov na ne spolieha. Neexistujú žiadne obmedzenia, čo sa týka vzdialenosti. Štandardný čas doručenia do 24 hodín platí pre celú Slovenskú republiku, vrátane prepravy balíkov do odľahlých oblastí.

Cena doručenia na dodaciu adresu je 5 € vrátane DPH. Fotoaparáty, objektívy a vybrané produkty sú bez poplatku.


Osobný odber Uloženka

Obvyklá doba pre doručenie balíka na výdajné miesto Bratislava je 1 - 2 pracovné dni od expedície. Balíček bude po dobu 7 dní na vyzdvihnutie na výdajnom mieste. Možnosť vyzdvihnúť si výrobok na HeurekaPoint je limitovaná váhou 15kg, rozmermi produktu a výškou ceny dobierky 1800 € . Poplatok za doručenie na výdajné miesto je 1 € vrátane DPH. Fotoaparáty, objektívy a vybranú produkty sú bez poplatku. Podrobnejšie informácie nájdete tu.

 

Osobný odber Zásielkovňa

Obvyklá doba pre doručenie balíka na výdajné miesto je 2 pracovné dni od expedície. Balíček bude po dobu 7 dní na vyzdvihnutie na výdajnom mieste. Možnosť vyzdvihnúť si výrobok na HeurekaPoint je limitovaná váhou 5kg, rozmermi produktu a výškou ceny dobierky 700 € . Poplatok za doručenie na výdajné miesto je 1 € vrátane DPH. Fotoaparáty, objektívy a vybranú produkty sú bez poplatku. Podrobnejšie informácie nájdete tu.

 

Prečo u nás

Nakupujte bezpečne

Sme overený zákazník portálu Heureka a vlastníme dTest a APEK certifikát.

Výdajné miesto

Výrobok si môžete osobne vyzdvihnúť na výdajnom mieste.

Tovar na vlastnom sklade

98% všetkého sortimentu máme na sklade a je pripravený k okamžitej expedícii.

Doprava zadarmo

Pri nákupe všetkých digitálnych fotoaparátov a objektívov máte dopravu ZADARMO.