ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator
Úvodná stránka / Doprava

Doprava

 
 
 
 

 

Predtým než balíček odovzdáme prepravcovi alebo na výdajné miesto, dochádza k vizuálnej kontrole výrobku v našom sklade. Potom je výrobok dôkladne zabalený šetrne do prepravnej krabice. Následne je zabalený výrobok odovzdaný do oddelenia expedície, ktorá zaístí odovzdanie balíčku príslušnému prepravcovi alebo doručenie na výdajné miesto. Veľmi dbáme na kvalitú prepravu, preto sú všetky balíčky doručované v režime "Krehké" s veľkým dôrazom na opatrné zaobchádzanie. V deň doručenia balíčka na výdajné miesto alebo prepravcom na dodaciu adresu, obdržíte SMS správu a email s informáciou o dobe doručenia balíčka.

Veríme, že tak ako my, prevádzkovateľ eshopu, tak aj Vy budete s dopravou Vašich výrobkov nadmieru spokojní.

 

Doručenie tovaru prostredníctvom spoločnosti DPD

Spoločnosť DPD Vám doručí balík do 2 pracovných dní od expedície. Dopravu tovaru zabezpečujeme prostredníctvom jedného z najväčších a najspoľahlivejších prepravcov v Slovenskej republike, spoločnosťou DPD. Spoločnosť DPD disponuje regionálnymi depami, vďaka ktorým sa zásielky dostanú včas na ktorékoľvek miesto v Slovenskej republike.

Pri doručení si, prosím, skontrolujte celú zásielku. Pri zistení porušeného obalu je nutné spísať s kuriérom škodový protokol. Mechanické poškodenie zásielky je nutné nahlásiť kuriérovi pred prevzatím a podpísaním prepravného listu.Na neskoršiu reklamáciu tohto charakteru sa nebude po podpísaní prepravného listu brať ohľad vzhľadom na reklamačné podmienky spoločnosti DPD.

Cena doručenia na dodaciu adresu je 5 € vrátane DPH. Vybrané produkty sú bez poplatku.


Doručenie tovaru prostredníctvom spoločnosti GLS

Spoločnosť GLS so svojimi pobočkami a partnermi pokrýva 41 európskych krajín a osem štátov Spojených štátov amerických a je tak napojená na všetky hlavné svetové obchodné centrá. Moderné IT riešenia zaisťujú jednoduchosť, bezpečnosť a komfort spolupráce s GLS. Kvalita balíkových služieb je ich hlavnou prioritou - viac ako 270 000 zákazníkov na ne spolieha. Neexistujú žiadne obmedzenia, čo sa týka vzdialenosti. Štandardný čas doručenia do 2 pracovných dní platí pre celú Slovenskú republiku, vrátane prepravy balíkov do odľahlých oblastí.

Cena doručenia na dodaciu adresu je 5 € vrátane DPH. Vybrané produkty sú bez poplatku.


Osobný odber Zásielkovňa

Obvyklá doba pre doručenie balíka na výdajné miesto je 2 pracovné dni od expedície. Balíček bude po dobu 7 dní na vyzdvihnutie na výdajnom mieste. Možnosť vyzdvihnúť si výrobok na HeurekaPoint je limitovaná váhou 5kg, rozmermi produktu a výškou ceny dobierky 700 € . Poplatok za doručenie na výdajné miesto je 3 € vrátane DPH. Vybranú produkty sú bez poplatku. Podrobnejšie informácie nájdete tu.

 

 

 

 
Prečo u nás

Nakupujte bezpečne

Sme overeným zákazníkom portálu Heureka, máme certifikované obchodné podmienky a sme členom SAEC.

Výdajné miesto

Výrobok si môžete osobne vyzdvihnúť na výdajnom mieste.

Tovar na vlastnom sklade

98% všetkého sortimentu máme na sklade a je pripravený k okamžitej expedícii.

Doprava zadarmo

Pri nákupe vybraných produktov máte dopravu ZADARMO.