ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator
Úvodná stránka / Ecommerce Europe Trustmark

Ecommerce Europe Trustmark

Ecommerce Europe Trustmark vás ochráni, keď nakupujete prostredníctvom internetového obchodu v inej krajine EÚ. Ak vidíte logo Ecommerce Europe Trustmark na webových stránkach internetových obchodov ktorých navštívíte, znamená to, že daný internetový obchod sa zaviazal obchodovať v súlade s kódexom Ecommerce Europe Trustmark, ktorý zaručuje etické štandardy na digitálnom trhu.

Ecommerce Europe Trustmark združuje národné asociácie pre elektronický obchod v krajinách Európskej únie. Ecommerce Europe Trustmark predstavuje jasný súbor pravidiel pre spotrebiteľov a obchody, ktoré zahŕňajú najmä lepšiu ochranu spotrebiteľov a internetových obchodov.
Viac ako 10.000 certifikovaných internetových obchodov už disponuje týmto logom, ktoré predstavuje záruku bezpečného nákupu. Internetové obchody, ktoré sú certifikované podľa Ecommerce Europe Trustmark a národných asociácií pre elektronický obchod môžu niesť európske logo spolu so svojím národným logom.
V prípade problémov pri nákupe výrobkov u internetového obchodu s logom Ecommerce Europe Trustmark, máte možnosť bezplatne podať reklamáciu prostredníctvom servisného strediska (Trustmark Service Centre). Servisné stredisko poskytuje rýchle a efektívne mimosúdne riešenie. Pracovníci strediska vám pomôžu dosiahnuť mierumilovnú dohodu s internetovým obchodom na uspokojenie oboch strán. Ak by k dohode nedošlo, naďalej budete mať možnosť vyhľadať právnu pomoc. Ďalšie informácie sa dozviete na webových stránkach Ecommerce Europe Trustmark.


Kódex Ecommerce Europe Trustmark

  • Poskytujeme jasné informácie o našej spoločnosti: predáme vám jasným a zrozumiteľným spôsobom informácie o našej identite, adrese a o tom, ako nás môžete ľahko kontaktovať (napríklad cez e-mail, sociálne médiá, telefón) predtým, ako odošlete akúkoľvek objednávku v našom obchode. Ak sprostredkovávame predaj pre iného obchodníka, budeme vás o tom informovať.
  • Základné charakteristiky tovaru a služieb sú adekvátne opísané. Tovar bude dodaný v súlade s popisom a fotografiami. Informujeme vás aj o existencii zákonom stanovenej záruky na spotrebný tovar.
  • Poskytneme vám jasné transparentné informácie o cenách za náš tovar a služby ešte pred tým, než zahájite proces objednávky. Nebudeme vám účtovať žiadne poplatky za ďalšie služby alebo produkty, ak s tým nebudete jednoznačne súhlasiť. Pred uzatvorením kúpnej zmluvy uvidíte konečnú cenu vrátane DPH, nákladov na doručenie a prípadných ďalších poplatkov.
  • Staráme sa o transparentný, prehľadný a jednoduchý nákupný proces, ktorý vám umožní skontrolovať vašu objednávku, eventuálne jej úpravu, pred definitívnym uzatvorením kúpnej zmluvy. Vždy vám vašu objednávku potvrdíme a poskytneme vám informácie o priebehu jej vybavenia.
  • Využívame férové, ľahko dostupné a transparentné obchodné podmienky v zrozumiteľnom jazyku, ktoré rešpektujú Vaše práva. Poskytneme vám jednoduchý prístup k týmto obchodným podmienkam, ich vytlačeniu či stiahnutiu.
  • Poskytujeme vám transparentné, dôveryhodné, všeobecne prijímané a bezpečné platobné metódy (napr. PayPal, platba prevodom).
  • Ponúkame vám možnosť využitia transparentného, vhodného, všeobecne prijímaného a bezpečného spôsobu doručenia na základe poskytnutých informácií, a to za transparentné ceny. Doručíme vám vašu objednávku na miesto a čas dohodnutý v kúpnej zmluve.
  • Pred tým, než s nami uzavriete kúpnu zmluvu, vám poskytneme jasné a transparentné informácie o vašich zákonných právach a povinnostiach, o vašom práve odstúpiť či o jeho absencii, o nákladoch spojených s právom odstúpiť od zmluvy (tak ako to vyžaduje legislatíva EÚ). V prípade, že máte právo odstúpiť od kúpnej zmluvy, vám poskytneme štandardný formulár k tomu určený. Pri odstúpení od zmluvy vám poskytneme jasné a transparentné možnosti vrátenia tovaru ako aj vrátenie finančných prostriedkov.
  • Vždy nás môžete ľahko kontaktovať pomocou niektorého z vhodných spôsobov. Zaväzujeme sa ponúknuť transparentný a ľahko dostupný zákaznícky  a reklamačný servis.
  • Rešpektujeme vaše súkromie, ochraňujeme vaše osobné údaje a zabezpečujeme bezpečné webové prostredie. Transparentne vás informujeme o zbere a spracovaní vašich osobných údajov a o účeloch, pre ktoré tieto dáta používame vrátane informácií o uchovávaní tzv. cookies. Vaše údaje zhromažďujeme za účelom naplnenia uzavretého kontraktu a k vylepšeniu našej ponuky a vašej skúsenosti s nákupom u nás. Vaše údaje sú zbierané v súlade s platnou právnou úpravou na ochranu osobných údajov, pokiaľ je to vyžadované zákonom, tak len s vaším súhlasom.


Ďalšie informácie ohľadne kódexu nájdete na: http://www.ecommerce-europe.eu/ecommerce-europe-trustmark-code-of-conduct

Prečo u nás

Nakupujte bezpečne

Sme overeným zákazníkom portálu Heureka, máme certifikované obchodné podmienky a sme členom SAEC.

Výdajné miesto

Výrobok si môžete osobne vyzdvihnúť na výdajnom mieste.

Tovar na vlastnom sklade

98% všetkého sortimentu máme na sklade a je pripravený k okamžitej expedícii.

Doprava zadarmo

Pri nákupe vybraných produktov máte dopravu ZADARMO.