Úvodná stránka / Novinky / Fotoaparáty Canon

Fotoaparáty Canon

Digital24.sk - Fotoaparáty Canon    Digitálne zrkadlovky a kompaktné systémové fotoaparáty s vymeniteľným objektívom od spoločnosti Canon vám dávajú možnosť prejaviť sa kreatívne, či už snímate pre radosť alebo pre zisk. Najmodernejšie funkcie, vynikajúca kvalita obrazu a koncepty intuitívneho dizajnu vytvárajú spojenie, vďaka ktorému máte k dispozícii pokročilý výkon, na ktorý sa môžete spoľahnúť a užívať si ho. Prejdite na fotografovanie s digitálnou zrkadlovkou, vďaka čomu si užijete kreatívnejšiu kontrolu s fotoaparátom, ktorý má jednoduché ovládanie a sníma úžasné fotografie a videá.

 

 

Darček ku všetkým zrkadlovkám EOS!

Pri nákupe akejkoľvek digitálnej zrkadlovky EOS dostanete v našom internetovom obchode Digital24 DARČEK v hodnote 18 EUR vo forme bezdrôtového diaľkového ovládania. Infračervené bezdrôtové ovládanie je ideálnym pomocníkom pri fotografovaní autoportrétov a pre elimináciu rozhýbania fotoaparátu vplyvom stlačení tlačidla spúšte (napríklad pri fotografovaní makra).

 

Chcete si zrkadlovku dôkladne prezrieť?

Internetový obchod Digital24 vám ponúka exkluzívne možnosť prezrieť si digitálne zrkadlovky Canon v 3D zobrazení v našej galérií. Stačí u príslušného modelu kliknúť na ikonu 3D a budete mať možnosť si digitálnu zrkadlovku prezrieť zo všetkých možných uhlov.

 

 

 

Pre podrobné parametre jednotlivých modelov a AKCIOVÉ CENY kliknite na zobrazené modely:

 
  CANON EOS 100D CANON EOS 700D CANON EOS 750D CANON EOS 760D CANON EOS 1200D
  viac informácií tu viac informácií tu viac informácií tu viac informácií tu viac informácií tu

 

 

Technická podpora online

Prevezmite ovládače, softvér, firmvér a príručky a získajte prístup k zdrojom technickej podpory a riešeniu problémov online. Vyberte fotoaparát z radu EOS a získajte prístup k najnovším súborom na prevzatie vrátane softvéru, príručiek, ovládačov alebo firmvéru. Taktiež môžete zobraziť najčastejšie otázky a dôležité oznamy ohľadom vášho produktu z radu EOS. Viac informácií nájdete tu: canon.sk - podpora.

 

 

Kurzy k digitálním zrcadlovkám EOS

Využite svoje výrobky značky Canon naplno vďaka nášmu výberu tých najlepších návodov. Tieto návody pravidelne aktualizujeme, takže sa sem môžete pravidelne vracať po nové inšpirácie, rady a tipy. Viac informácií nájdete tu: canon.sk - kurzy

 

 

Digitálne zrkadlovky Canon EOS

Urobte dalšie kroky vo fotografovaní s digitálnou zrkadlovkou a vychutnajte si vynikajúcu kvalitu obrazu, pohotový výkon a nové kreatívne príležitosti.
Digitálne zrkadlovky od spoločnosti Canon sú jednoduché na obsluhu a poskytujú jedinečnú flexibilitu, ktorú podporuje rozsiahly systém EOS s objektívmi a príslušenstvom..

 

 

Naučte sa nové zručnosti a pokročilé spôsoby snímania

Zvýšte náročnosť a vyrovnajte sa s novými objektmi a alternatívnymi miestami. Udržiavajte krok s akciou vďaka rýchlemu nepretržitému snímaniu a automatickému zaostrovaniu a užite si najlepšiu kvalitu obrazu, ktorá pochádza z vysokovýkonných senzorov s celým záberom.

 

 

Inteligentný automatický výber scény

Režim inteligentnej automatickej scény od spoločnosti Canon analyzuje každú scénu počas jej kompozície a vyberie najvhodnejšie nastavenia fotoaparátu pre snímaný objekt. Svetlosť, kontrast a farby sú všetky presne monitorované a rozpoznáva sa prítomnosť pohybu a tváre. Výsledkom sú úžasné fotografie s minimálnym ruchom, vďaka čomu sa môžete plne venovať dôležitej kreatívnej úlohe.

 

Sila byť kreatívny

Digitálna zrkadlovka môže premeniť rýchle zábery na niečo omnoho kreatívnejšie. Pracujte s efektmi s malým zaostrením, aby vynikol váš objekt, a používajte kombinácie efektov kreatívnych filtrov, vďaka ktorým budú vaše fotografie jedinečné.

 

 

 

Videá so systémom EOS a funkcia Video momentka

Funkcie vášho fotoaparátu EOS, ktoré sú výborné pre fotografie, sú takisto vynikajúce pre videá. Snímajte videá s úžasnou kvalitou obrazu, ktoré budú vynikať na vašom domácom TV, ako aj online. Režim Video momentka zachytáva videá s dĺžkou 2, 4 a 8 sekúnd a spája ich do jedného vysokokvalitného videosúboru, ktorý má rýchlosť profesionálne upravených záberov.

 

 

 

Aplikácia Canon EOS sprievodca

Oboznámte sa s ovládaním a funkciami svojho fotoaparátu EOS. Podrobné cvičenia a praktické návody vám odhalia metódy, ktoré sa vám pri zhotovovaní skvelých fotografií určite zídu. Objavte možnosti efektívnejšieho riešenia bežných problémov, ako napríklad rozmazanie či kompozícia a spoznajte nové spôsoby ukladania a zdieľania svojich snímok.

 

Zachyťte svet okolo seba v úchvatnom rozlíšení Full HD

S fotoaparátom EOS nasnímate videá rovnako jednoducho ako fotografie. Stačí na voliči režimov fotoaparátu nastaviť režim videa a stlačením tlačidla spustenia/zastavenia môžete to, čo vôkol seba vidíte a počujete, snímať v rozlíšení Full HD a objavovať pritom nové kreatívne postupy. Jednoducho vytvárajte mini príbehy s režimom video momentiek, ktorý zaznamenáva krátke 2-, 4-, alebo 8-sekundové klipy, ktoré sa dajú prehrať za sebou ako video prezentácia vo fotoaparáte alebo v domácom počítači.

 


Zaznamenajte svoje spomienky ešte lepšie a staňte sa umelcom s kreatívnymi filtrami

Rozprávajte príbehy, zaznamenávajte spomienky a vytvárajte sny – fotoaparát EOS  vám umožní fotografovať tak kreatívne, ako si len zaumienite. Zvýraznite hlavný objekt fotografie jeho oddelením od pozadia použitím efektu mäkkého rozostrenia pozadia, ktorý je charakteristický pre fotografie vytvorené digitálnymi zrkadlovkami.

 

 
  Canon EOS 100D Canon EOS 700D Canon EOS 750D Canon EOS 760D Canon EOS 1200D
           
  INFORMÁCIE TU INFORMÁCIE TU INFORMÁCIE TU INFORMÁCIE TU INFORMÁCIE TU
  DOPRAVA ZDARMA DOPRAVA ZDARMA DOPRAVA ZDARMA DOPRAVA ZDARMA DOPRAVA ZDARMA
           
  Darček v hodnote 18 EUR Darček v hodnote 18 EUR Darček v hodnote 18 EUR Darček v hodnote 18 EUR Darček v hodnote 18 EUR

 

ZDROJ: CANON.SK

Prečo u nás

Nakupujte bezpečne

Sme overený zákazník portálu Heureka a vlastníme dTest a APEK certifikát.

Výdajné miesto

Výrobok si môžete osobne vyzdvihnúť na výdajnom mieste.

Tovar na vlastnom sklade

98% všetkého sortimentu máme na sklade a je pripravený k okamžitej expedícii.

Doprava zadarmo

Pri nákupe všetkých digitálnych fotoaparátov a objektívov máte dopravu ZADARMO.