Úvodná stránka / Fotoaparáty / Digitálne fotoaparáty / Mirorrless system cameras

Fujifilm X-T20 Body Silver
16542426

Doprava zadarmo
Digitálny fotoaparát – 24.3Mpx, CMOS, X-Processor Pro, SD/SDHC/SDXC, vstavaný blesk, výklopný 3" LCD, micro USB, akumulátor
Fujifilm X-T20 Body Silver   - 1
Fujifilm X-T20 Body Silver  - 2/3Fujifilm X-T20 Body Silver  - 3/3
Prečo u nás
Nakupujte bezpečne

Sme overeným zákazníkom portálu Heureka, máme certifikované obchodné podmienky a sme členom SAEC a európskeho združenia pre elektronickú komerciu.

Výdajné miesto

Svoj tovar si môžete tiež vyzdvihnúť na výdajnom mieste v Bratislave.

Tovar na sklade

98% tovaru, ktorý ponúkame, máme skladom v našom distribučnom sklade. Tisíce kusov najpredávanejších produktov pripravených na okamžitú expedíciu k vám.

Doprava zadarmo

U všetkých digitálnych fotoaparátov a objektívov máte dopravu ZADARMO. Všetky balíčky sú doručované v režime "krehké" s veľkým dôrazom na opatrné zaobchádzanie.

Fujifilm X-T20 Body Silver
16542426

Popis produktov

 Kvalitné snímky nasnímané digitálnym fotoaparátom Fujifilm X-T20

Fujifilm X-T20 je pokračovateľ radu bezzrkadloviek pre vášnivých fotografov, ktorí chcú rýchlo vytiahnuť dobre prenosný prístroj so špičkovými výsledkami aj na momentkách. V duchu tohto hesla má inovovaný snímač a procesor s prepracovaným algoritmom, AF urýchlené spúšťanie prístroja a podstatne sa zlepšila schopnosť sledovať pohybujúce sa objekty. Ďalej Fujifilm X-T20 ponúka vylepšené funkcie pre natáčanie reálne vyzerajúcich 4K videí s použitím obľúbených režimov simulácie filmu Fujifilm.

Snímač X-Trans™ CMOS III poskytuje vysokú kvalitu obrazu

Snímač Fujifilm X-Trans CMOS III APS-C má vysoko náhodné usporiadanie pixelov, čím účinne obmedzuje modré a falošné farby aj bez použitia optického low-pass filtra. Vďaka eliminácii low-pass filtra, ktorý spôsobuje zhoršenie rozlíšenia snímky, je možné z objektívov FUJINON dostať maximum. Vylepšená technológia spracovania obrazu nového snímača ešte účinnejšie obmedzuje digitálny šum. Obrazový procesor X-Processor Pro, ktorý je použitý vo fotoaparáte Fujifilm X-T20, dokáže pracovať až 4× rýchlejšie ako predchádzajúce modely. Vďaka tomu sa výrazne skracujú intervaly pri zhotovovaní snímok alebo sa zvyšuje presnosť autofokusu.

Kľúčové vlastnosti bezzrkadlovky Fujifilm X-T20

Snímač APS-C X-Trans CMOS III pre pôsobivo prekreslené snímky

Obrazový procesor X-Processor Pro s veľmi rýchlou odozvou

Vylepšený AF s vyššou rýchlosťou i väčším zaostrovacím poľom

Natáčanie 4K videa s plnými farebnými odtieňmi

Urýchlený chod (AF už za 0,06 s, zapnutie za 0,4 s, oneskorenie uzávierky 0,050 s)

Rokmi overená reprodukcia farieb spoločnosti Fujifilm

Kreatívne funkcie (8 umeleckých efektov, viacnásobná expozícia, časozberná...)

Elektronická hľadáčik a výklopný LCD displej

Fujifilm X-T20 je vybavený elektronickým hľadáčikom s organickým panelom EL, ktorý poskytuje rozlíšenie 2,36 milióna bodov. Vďaka štyrom dedikovaným šošovkám, ktoré poskytujú výrazný obraz vo vysokom rozlíšení, nie je problém vidieť 100 % záberu aj pri jasnom slnku. Elektronický hľadáčik pracuje veľmi plynulo rýchlosťou 54,54 fps s oneskorením rádovo 0,005 s. Okrem elektronického hľadáčika je bezzrkadlovka Fujifilm X-T20 vybavená 3,0" výklopným farebným displejom TFT LCD s rozlíšením 1,04 milióna bodov, ktorá podporuje dotykové ovládanie.

Prepracovanejšie automatické ostrenie aj pre pohybujúce sa objekty

Algoritmus AF prešiel zásadnou inováciou. Počet bodov zaostrenia sa zvýšil zo 49 pri predchádzajúcom modeli na súčasných 91. Zhruba 40 % plochy snímky je pokrytých pixelmi pre AF s fázovou detekciou, ktoré tvoria oblasť pre rýchlu a presnú fázovú detekciu v najrôznejších scénach. Rýchlosť načítania systému kontrastného AF, ktorý pokrýva približne 85 % snímky, je teraz dvojnásobná než pri predchádzajúcom modeli, aby bolo možné rýchlejšie a presnejšie automatické zaostrovanie. Počas natáčania videa sa bod AF hladko posúva tak, aby sledoval pohybujúci sa objekt.

Funkcie, ktoré ponúka iba Fujifilm

Originálna technológia reprodukcie farieb spoločnosti Fujifilm sa vyvíjala súbežne s výrobou fotografických filmov. V dnešnej dobe pomáha verne reprodukovať teplé odtiene pleti, jasnú modrú oblohy a sýtu prírodnú zeleň. Ľahko dosiahnete efekt snímok zachytených na klasický film, ktorý najlepšie vynikne na tlačených snímkach. Ďalej ponúka Efekt zrnenia pre reprodukciu výraznej zrnitosti filmovej kamery, alebo monochromatickej snímky s hladkou gradáciou, dokonale tmavými plochami a krásnymi textúrami vo vyššej kvalite ako v bežnom monochromatickom režime.

Technické parametre
Farba tela: Strieborná
Rozmery tela (mm): 145 x 111 x 71
Spôsob napájania: akumulátor
Typ akumulátora: Fujifilm NP-W126S
Rozhranie: HDMI, USB, WI-FI
Výdrž batérie: 350 snímkov
Video formát: MPEG-4, AVC/H.264
Audiozáznam: ÁNO
Rozlíšenie videa: Ultra HD (3840 × 2160)
Formát súborov: JPEG, RAW
Typ pamäťového média: SD / SDHC / SDXC
Vstavaný blesk: ÁNO
Veľkosť displeja: 3"
Typ hľadáčika: Elektronický
Rýchlosť sériového snímania: 14 fps
ISO - Maximálna citlivosť: 51200
Typ bajonetu: Fujifilm X
Typ snímača: CMOS
Rozlíšenie: 24,3 Mpx
Dotykový displej: ÁNO
Typ stabilizátora: Optický
EAN: 4547410343526
Obsah balenia

Fujifilm X-T20
Akumulátor
Popruh
Napájací kábel/adaptér
Krytka tela

Dotaz na tovar
 *
 *
 *
 *
  *
Prosím vyplňte všetky polia označené ako *.

Odoslaním otázky beriem na vedomie spracovanie osobných údajov, za účelom odpovede na otázku.