Úvodná stránka / Fotoaparáty / Digitálne fotoaparáty / Mirorrless system cameras

Fujifilm X-T20 + XF 18-55mm F 2.8-4 R LM OIS
16542684

Doprava zadarmo
Digitálny fotoaparát – 24.3Mpx, CMOS, X-Processor Pro, SD/SDHC/SDXC, vstavaný blesk, výklopný 3" LCD, micro USB, akumulátor
Fujifilm X-T20 + XF 18-55mm F 2.8-4 R LM OIS  - 1
Fujifilm X-T20 + XF 18-55mm F 2.8-4 R LM OIS - 2/5Fujifilm X-T20 + XF 18-55mm F 2.8-4 R LM OIS - 3/5Fujifilm X-T20 + XF 18-55mm F 2.8-4 R LM OIS - 4/5Fujifilm X-T20 + XF 18-55mm F 2.8-4 R LM OIS - 5/5
Prečo u nás
Nakupujte bezpečne

Sme overeným zákazníkom portálu Heureka, máme certifikované obchodné podmienky a sme členom SAEC a európskeho združenia pre elektronickú komerciu.

Výdajné miesto

Svoj tovar si môžete tiež vyzdvihnúť na výdajnom mieste v Bratislave.

Tovar na sklade

98% tovaru, ktorý ponúkame, máme skladom v našom distribučnom sklade. Tisíce kusov najpredávanejších produktov pripravených na okamžitú expedíciu k vám.

Doprava zadarmo

U všetkých digitálnych fotoaparátov a objektívov máte dopravu ZADARMO. Všetky balíčky sú doručované v režime "krehké" s veľkým dôrazom na opatrné zaobchádzanie.

Fujifilm X-T20 + XF 18-55mm F 2.8-4 R LM OIS
16542684

Popis produktov

Fujifilm X-T20 


Kvalitné snímky nasnímané digitálnym fotoaparátom Fujifilm X-T20
Fujifilm X-T20 je pokračovateľ radu bezzrkadloviek pre vášnivých fotografov, ktorí chcú rýchlo vytiahnuť dobre prenosný prístroj so špičkovými výsledkami aj na momentkách. V duchu tohto hesla má inovovaný snímač a procesor s prepracovaným algoritmom, AF urýchlené spúšťanie prístroja a podstatne sa zlepšila schopnosť sledovať pohybujúce sa objekty. Ďalej Fujifilm X-T20 ponúka vylepšené funkcie pre natáčanie reálne vyzerajúcich 4K videí s použitím obľúbených režimov simulácie filmu Fujifilm.

Snímač X-Trans™ CMOS III poskytuje vysokú kvalitu obrazu
Snímač Fujifilm X-Trans CMOS III APS-C má vysoko náhodné usporiadanie pixelov, čím účinne obmedzuje modré a falošné farby aj bez použitia optického low-pass filtra. Vďaka eliminácii low-pass filtra, ktorý spôsobuje zhoršenie rozlíšenia snímky, je možné z objektívov FUJINON dostať maximum. Vylepšená technológia spracovania obrazu nového snímača ešte účinnejšie obmedzuje digitálny šum. Obrazový procesor X-Processor Pro, ktorý je použitý vo fotoaparáte Fujifilm X-T20, dokáže pracovať až 4× rýchlejšie ako predchádzajúce modely. Vďaka tomu sa výrazne skracujú intervaly pri zhotovovaní snímok alebo sa zvyšuje presnosť autofokusu.

Kľúčové vlastnosti bezzrkadlovky Fujifilm X-T20
Snímač APS-C X-Trans CMOS III pre pôsobivo prekreslené snímky
Obrazový procesor X-Processor Pro s veľmi rýchlou odozvou
Vylepšený AF s vyššou rýchlosťou i väčším zaostrovacím poľom
Natáčanie 4K videa s plnými farebnými odtieňmi
Urýchlený chod (AF už za 0,06 s, zapnutie za 0,4 s, oneskorenie uzávierky 0,050 s)
Rokmi overená reprodukcia farieb spoločnosti Fujifilm
Kreatívne funkcie (8 umeleckých efektov, viacnásobná expozícia, časozberná...)
Objektív XF 18 – 55 mm f/2,8 – 4 R LM OIS

Elektronická hľadáčik a výklopný LCD displej
Fujifilm X-T20 je vybavený elektronickým hľadáčikom s organickým panelom EL, ktorý poskytuje rozlíšenie 2,36 milióna bodov. Vďaka štyrom dedikovaným šošovkám, ktoré poskytujú výrazný obraz vo vysokom rozlíšení, nie je problém vidieť 100 % záberu aj pri jasnom slnku. Elektronický hľadáčik pracuje veľmi plynulo rýchlosťou 54,54 fps s oneskorením rádovo 0,005 s. Okrem elektronického hľadáčika je bezzrkadlovka Fujifilm X-T20 vybavená 3,0" výklopným farebným displejom TFT LCD s rozlíšením 1,04 milióna bodov, ktorá podporuje dotykové ovládanie.

Prepracovanejšie automatické ostrenie aj pre pohybujúce sa objekty
Algoritmus AF prešiel zásadnou inováciou. Počet bodov zaostrenia sa zvýšil zo 49 pri predchádzajúcom modeli na súčasných 91. Zhruba 40 % plochy snímky je pokrytých  pixelmi pre AF s fázovou detekciou, ktoré tvoria oblasť pre rýchlu a presnú fázovú detekciu v najrôznejších scénach. Rýchlosť načítania systému kontrastného AF, ktorý pokrýva približne 85 % snímky, je teraz dvojnásobná než pri predchádzajúcom modeli, aby bolo možné rýchlejšie a presnejšie automatické zaostrovanie. Počas natáčania videa sa bod AF hladko posúva tak, aby sledoval pohybujúci sa objekt.

Funkcie, ktoré ponúka iba Fujifilm
Originálna technológia reprodukcie farieb spoločnosti Fujifilm sa vyvíjala súbežne s výrobou fotografických filmov. V dnešnej dobe pomáha verne reprodukovať teplé odtiene pleti, jasnú modrú oblohy a sýtu prírodnú zeleň. Ľahko dosiahnete efekt snímok zachytených na klasický film, ktorý najlepšie vynikne na tlačených snímkach. Ďalej ponúka Efekt zrnenia pre reprodukciu výraznej zrnitosti filmovej kamery, alebo monochromatickej snímky s hladkou gradáciou, dokonale tmavými plochami a krásnymi textúrami vo vyššej kvalite ako v bežnom monochromatickom režime.

Objektív FUJINON XF 18 – 55mm f/2,8 – 4 R LM OIS s premennou ohniskovou vzdialenosťou ponúka rozsah priblíženia od 18 mm do 55 mm. Prednosťou tohto objektívu je veľmi rýchle automatické zaostrovanie za iba 0,1 sekundy. Objektív FUJINON XF 18 – 55 mm f/2,8 – 4 R LM OIS je tiež vybavený mechanizmom OIS, ktorý kompenzuje chvenie fotoaparátu a bráni rozmazaniu snímok.Technické parametre
Farba tela: Strieborná
Typ stabilizátora: Optický
Dotykový displej: ÁNO
Objektív: FUJIFILM 18-55mm (27-83mm f/2.8-4.0)
Rozlíšenie: 24,3 Mpx
Typ snímača: CMOS
Typ bajonetu: Fujifilm X
ISO - Maximálna citlivosť: 51200
Rýchlosť sériového snímania: 14 fps
Typ hľadáčika: Elektronický
Veľkosť displeja: 3"
Vstavaný blesk: ÁNO
Typ pamäťového média: SD / SDHC / SDXC
Formát súborov: JPEG, RAW
Rozlíšenie videa: Ultra HD (3840 × 2160)
Audiozáznam: ÁNO
Video formát: MPEG-4, AVC/H.264
Výdrž batérie: 350 snímkov
Rozhranie: HDMI, USB, WI-FI
Typ akumulátora: Fujifilm NP-W126S
Spôsob napájania: akumulátor
Rozmery tela (mm): 145 x 111 x 71
Obsah balenia

Fujifilm X-T20 + XF 18-55mm F 2.8-4 R LM OIS
Akumulátor
Popruh/putko
Napájací kábel/adaptér
Krytka tela
Objektiv 18-55
Sluneční clona

VideáDotaz na tovar
 *
 *
 *
 *
  *
Prosím vyplňte všetky polia označené ako *.

Odoslaním otázky beriem na vedomie spracovanie osobných údajov, za účelom odpovede na otázku.