Úvodná stránka / Fotoaparáty / Digitálne fotoaparáty / Mirrorless system cameras

Panasonic Lumix DMC-GX80 + 12-32mm
DMCGX80

Digitálny fotoaparát – Live MOS 16.8Mpx, elektronický hľadáčik, výklopný dotykový 3" OLED displej, video 4K 3840x2160 (24p), detekcia tváre a očí, stereo mikrofón, výklopný blesk, SD/SDHC/SDXC, WiFi, micro HDMI, Li-ion 1025mAh, USB 2.0
Prečo u nás
Nakupujte bezpečne

Sme overeným zákazníkom portálu Heureka, máme certifikované obchodné podmienky a sme členom SAEC a európskeho združenia pre elektronickú komerciu.

Výdajné miesto

Svoj tovar si môžete tiež vyzdvihnúť na výdajnom mieste v Bratislave.

Tovar na sklade

98% tovaru, ktorý ponúkame, máme skladom v našom distribučnom sklade. Tisíce kusov najpredávanejších produktov pripravených na okamžitú expedíciu k vám.

Doprava zadarmo

Pri nákupe vybraných produktu máte dopravu ZADARMO.

Panasonic Lumix DMC-GX80 + 12-32mm
DMCGX80

Popis produktov

 Panasonic LUMIX DMC-GX80 čierny + objektív 12–32 mm

S digitálnym bezzrkadlovým fotoaparátom LUMIX DMC-GX80 firmy Panasonic vám už neunikne jediný okamih. Všetky neopakovateľné momenty svojho života zachytíte pomocou tohto nekompromisného reportážneho street fotoaparátu ultrakompaktných rozmerov, ktorý vyniká nielen svojou špičkovou výbavou, ale aj jedinečne nadčasovým vzhľadom. Staňte sa pánmi času a zmrazte stlačením spúšte čas v tom pravom momente, aby ste vytvorili nezabudnuteľné zábery.

Kľúčové vlastnosti
Bezzrkadlový street fotoaparát
4/3" Live MOS snímač s rozlíšením 16,84 Mpx
Ostrenie rýchlosťou 0,07 sekundy
3" dotykový výklopný displej s 1 040 000 pixelmi
Tichá elektronická uzávierka dosahuje rýchlosť 1/16 000 sekúnd
Videá vyrážajúce dych môžete natáčať v maximálnom rozlíšení 4K (3 840 × 2 160)
Nová funkcia Light Composition na dosiahnutie vyššieho dynamického rozsahu fotiek

Bleskové ostrenie
Cestu k dokonale ostrým snímkam vám uľahčí 4/3" Live MOS snímač. Ten disponuje rozlíšením 16,84 Mpx, z čoho je efektívne využitých 16,00 Mpx, a vysokou citlivosťou, ktorá zaručí vytvorenie fotografií s minimom šumu. Zachytený obraz spracováva výkonný procesor Venus Engine. Obrázky je možné ukladať vo formáte JPEG a RAW. Ostrenie rýchlosťou blesku (0,07 s.) zabezpečuje funkcia Light Speed AF. To prebieha na základe detekcie kontrastu a na výber máte zo 49 ostriacich bodov. Výrobca vybavil fotoaparát inovatívnou technológiou Post Focus, vďaka ktorej môžete zaostrovať na rôzne miesta na fotografiách až po ich vyfotení.

Ku kvalitným fotografiám vám dopomôže aj elektronický hľadáčik s rozlíšením 2 765 000 pixelov a 3" dotykový výklopný displej s 1 040 000 pixelmi. Ten využijete ako na živý náhľad, tak aj na kontrolu vytvorenej snímky. Fotenie zo všetkých možných uhlov uľahčí možnosť vyklopenia displeja o 80° nahor a 45° smerom nadol.

Zaostrené na pohyb
Fotoaparát je vybavený mechanickou aj elektronickou uzávierkou. Mechanická uzávierka je schopná zachytávať snímky rýchlosťou 60–1/4 000 sekúnd. Tomuto prístroju však nerobí najmenšie problémy dosahovať aj vyššiu rýchlosť. Pokiaľ vám teda ani maximálna rýchlosť mechanickej uzávierky nebude stačiť, prístroj automaticky uvedie do prevádzky bezhlučnú elektronickú uzávierku. Tá ponúkne maximálnu rýchlosť 1/16 000 sekúnd, s ktorou vám fotenie ostrých snímok pri fotografovaní športových zápolení nebude robiť najmenšie problémy. Tichý chod elektronickej uzávierky oceníte predovšetkým v prípadoch, kedy by ste mohli fotografovaný objekt vyrušiť.

Fotografiami to nekončí
Ak si nevystačíte so statickými obrazmi, prepnite fotoaparát do režimu kamera. V tomto režime natočíte úchvatné videá v maximálnom rozlíšení 4K (3 840 × 2 160), ktoré fotoaparát ukladá vo formátoch AVCHD alebo MP4 s čistým stereozvukom pri 24p a dátovom toku až 100 Mbps. K dispozícii však máte aj nižšie rozlíšenie, napr. Full HD 1 920 × 1 080 pixelov pri 50p a 28 Mbps.

Fantázii sa medze nekladú
LUMIX DMC-GX80 vám vyhovie vo všetkých smeroch, a to aj v prípade, ak plánujete dať priestor svojej vizuálnej fantázii. Novinkou je funkcia Light Composition.Tá umožňuje zaobstarať niekoľko záberov s odlišne nastavenou expozíciou a spojí ich do jednej snímky, vďaka čomu dosiahnete vyšší dynamický rozsah fotiek. Kreatívci určite ocenia aj bracketing expozičný, clonový, focus bracketing a bracketing vyváženia bielej. Svoje výtvory budete môcť vyslať do sveta pomocou Wi-Fi pripojenia.

Špičkové sklo
K fotoaparátu je dodávaný objektív Panasonic Lumix G Vario 14 – 140 mm ASPH. Ide o univerzálny objektív, ktorý ponúkne až 10× priblíženie so svetelnosťou f/3,5 – f/5,6. Konštrukcia objektívu zahŕňa 14 prvkov v 12 skupinách vrátane troch asférických šošoviek a dvoch ED šošoviek. Objektív je poháňaný AF motorom. Výnimočne ostré snímky dosiahnete s optickým stabilizátorom obrazu POWER O.I.S. Príjemný bokeh je zaistený sedem-lamelovou clonou.

Technické parametre
Farba tela: Čierna
Výdrž batérie: 290
Stereo zvuk: ÁNO
Hmotnosť tela (g): 430 g
Rozmery tela (mm): 141 x 113 x 82
Pomer strán snímača: 4:3
Pomer strán fotky: 16:9, 1:1, 3:2, 4:3
Typ snímača: MOS
Rozlíšenie: 16,84 Mpx
Objektív: 12-32mm f/3.5-5.6
Dotykový displej: ÁNO
Typ stabilizátora: Optický
Digitálny zoom: 4
Obsah balenia

Panasonic Lumix DMC-GX80 + 12-32mm
Akumulátor
Popruh/putko
Manuál
Napájací kábel/adaptér
Objektív
Krytka objektívu,
Krytka tela

Videá


Dotaz na tovar
 *
 *
 *
 *
  *
Prosím vyplňte všetky polia označené ako *.

Odoslaním otázky beriem na vedomie spracovanie osobných údajov, za účelom odpovede na otázku.