Úvodná stránka / Fotoaparáty / Digitálne fotoaparáty / Digitálne kompakty

Panasonic Lumix DC-FZ1000 II
DC-FZ10002EP

Doprava zadarmo + Darček zadarmo
Digitálny fotoaparát Panasonic LUMIX DMC-FZ1000, objektív LEICA F2,8–4,0 (25 – 400 mm), optická stabilizácia obrazu, 1" 20,1 Mpx snímač MOS, 4K video, Wi-Fi, živý hľadáčik OLED.
Prečo u nás
Nakupujte bezpečne

Sme overeným zákazníkom portálu Heureka, máme certifikované obchodné podmienky a sme členom SAEC a európskeho združenia pre elektronickú komerciu.

Výdajné miesto

Svoj tovar si môžete tiež vyzdvihnúť na výdajnom mieste v Bratislave.

Tovar na sklade

98% tovaru, ktorý ponúkame, máme skladom v našom distribučnom sklade. Tisíce kusov najpredávanejších produktov pripravených na okamžitú expedíciu k vám.

Doprava zadarmo

U všetkých digitálnych fotoaparátov a objektívov máte dopravu ZADARMO. Všetky balíčky sú doručované v režime "krehké" s veľkým dôrazom na opatrné zaobchádzanie.

Panasonic Lumix DC-FZ1000 II
DC-FZ10002EP

Popis produktov

Fotografia v jej najlepšej podobe

Prémiová kvalita fotografií a videa vďaka novému veľkému 1-palcovému snímaču MOS a novému svetelnému objektívu LEICA DC so 16-násobným optickým priblížením. Dychberúce videá s vynikajúcim rozlíšením 4K sú plné bohatých detailov.

Odpútajte svoju kreativitu

Dokonalý hybridný bridge fotoaparát Ak hľadáte nekompromisnú náhradu za súpravu digitálnej jednookej zrkadlovky, začnite sa zaujímať o fotoaparát LUMIX FZ1000. Má veľký 1-palcový snímač a nový svetelný objektív LEICA so 16-násobným optickým priblížením, vďaka čomu priblíži všetko na dosah s prémiovou kvalitou snímok. Vyberte si fotografovanie alebo nahrávanie videa s ostrým rozlíšením 4K, aby ste zachytili svet okolo seba v jeho prirodzenej kráse.

Živý a realistický pohyb

Vysokokvalitné video s rozlíšením 4K a Full HD Zažite s fotoaparátom FZ1000 prvýkrát na svete nahrávanie videa s rozlíšením 4K. Užívajte si snímky zodpovedajúce skutočnému životu s vysokým rozlíšením a plynulým hladkým pohybom (QFHD 4K: 3 840 × 2 160, 25 snímok za sekundu vo formáte MP4). Na dosiahnutie ešte väčšej všestrannosti prepnite na manuálne ovládanie v Kreatívnom videorežime a nahrávajte dramatické spomalené video s rozlíšením Full HD s frekvenciou 100 snímok za sekundu.

Objektív LEICA DC F2,8 – 4,0 25 – 400 mm


Novovyvinutý objektív LEICA DC VARIO-ELMARIT obsahuje 5 sklenených asférických šošoviek, ktoré umožnila jedinečná technológia foriem na asférické šošovky spoločnosti Panasonic. V kombinácii s veľkým 1-palcovým snímačom MOS získajú vaše fotografie malú hĺbku ostrosti s ohromujúcim efektom rozostrenia s neviditeľnými líniami okrajov.

Veľký 1-palcový 20,1-megapixlový snímač MOS

Fotoaparát FZ1000 zachytáva ostré a čisté snímky s minimálnym šumom dokonca aj pri snímaní fotografií s citlivosťou ISO 12 800 vďaka novozahrnutému 1-palcovému snímaču MOS s vysokou citlivosťou. Vďaka jeho veľkým rozmerom snímač spracováva veľmi veľké množstvo svetla a pomáha vytvárať zábery s ohromujúcim rozostrením pozadia alebo popredia.

VENUS ENGINE – pokročilé spracovanie obrazu

Novovyvinutý procesor Venus Engine obsahuje niekoľko systémov redukcie šumu, napríklad Multi Process NR, Random Filter a Aperture Filter na dosiahnutie vysokej farebnej reprodukcie a vysokej kvality snímok s prirodzeným vzhľadom. Kombinácia snímača MOS s vysokou citlivosťou a procesora Venus Engine dosahuje ohromujúcu kvalitu snímok, ktorá presahuje tradičné obmedzenia digitálnych kompaktných fotoaparátov.

Technické parametre
Svetelnosť: f/2.8 - 4
Stabilizácia: ÁNO
Ohnisková vzdialenosť: 25 - 400 mm
ISO - Maximálna citlivosť: 12800
Napájanie: Dobíjací akumulátor
Manuálne zaostrenie: ÁNO
Materiál tela: Plast
Spôsob napájania: akumulátor
Výdrž batérie: 360
Stereo zvuk: ÁNO
Video formát: MP4. AVCHD
Integrovaný GPS: NIE
Audiozáznam: ÁNO
Rozlíšenie videa: Ultra HD (3840 × 2160)
Formát súborov: JPEG, RAW
Typ pamäťového média: SD / SDHC / SDXC
Diaľkové ovládanie externého blesku: NIE
Vstavaný blesk: ÁNO
Veľkosť displeja: 3"
Vyváženie bielej farby: Automatická / prednastavené hodnoty / ručná kalibr
Typ hľadáčika: Elektronický
Rozlíšenie: 20.1 Mpx
Typ stabilizátora: Optický
Optický zoom: 16 ×
Farba: Čierna
České menu: ÁNO
Typ fotoaparátu: Kompakt
Hmotnosť tela (g): 810 g
Rozmery tela (mm): 136,2 x 97,2 x 131,5
Najdlhší expozičný čas: 60
Najkratší expozičný čas: 1/4000
Obsah balenia

Panasonic Lumix DC-FZ1000 II
Krytka naObjektiv
Popruh/putko
USB kábel
Manuál
Napájací kábel/adaptér
Sluneční clona

Videá


Dotaz na tovar
 *
 *
 *
 *
  *
Prosím vyplňte všetky polia označené ako *.

Odoslaním otázky beriem na vedomie spracovanie osobných údajov, za účelom odpovede na otázku.