Úvodná stránka / Fotoaparáty / Digitálne fotoaparáty / Digitálne kompakty

Sony CyberShot DSC-RX100 IV
DSCRX100M4.CE3

Doprava zadarmo
Objavte dramatické momenty a zázraky, aké ľudské oko ešte nevidelo. Vyberte z vrecka jedinečný nový fotoaparát RX100 IV od spoločnosti Sony a popustite uzdu svojej fantázii.
Prečo u nás
Nakupujte bezpečne

Sme overeným zákazníkom portálu Heureka, máme certifikované obchodné podmienky a sme členom SAEC a európskeho združenia pre elektronickú komerciu.

Výdajné miesto

Svoj tovar si môžete tiež vyzdvihnúť na výdajnom mieste v Bratislave.

Tovar na sklade

98% tovaru, ktorý ponúkame, máme skladom v našom distribučnom sklade. Tisíce kusov najpredávanejších produktov pripravených na okamžitú expedíciu k vám.

Doprava zadarmo

U všetkých digitálnych fotoaparátov a objektívov máte dopravu ZADARMO. Všetky balíčky sú doručované v režime "krehké" s veľkým dôrazom na opatrné zaobchádzanie.

Sony CyberShot DSC-RX100 IV
DSCRX100M4.CE3

Popis produktov

Vitajte v ohromujúcom novom svete jedinečného snímania. Úžasne spomalený pohyb, ktorý bol kedysi len na profesionálnych kamerách. Vzrušujúce snímky rýchlych akcií nasnímané bez skreslenia. Sloboda snímania pri jasnom svetle ako nikdy predtým. Vstúpte do skrytej ríše predstáv s rýchlosťou 1/32 000 s. Uvidíte nevídané.

Procesor BIONZ X™ pre dokonalé detaily a štruktúru
Digitálne fotoaparáty konvertujú svetlo zachytené snímačom na digitálny obraz. Systém na zabezpečenie tejto konverzie je rovnako dôležitý ako objektív a snímač, preto je fotoaparát RX100 IV vybavený vysokorýchlostným procesorom BIONZ X, ktorý vytvára pri snímaní fotografií a videí prirodzenejšie detaily, realistickejší obraz, sýtejšie odtiene a nižší šum.

Sériové snímanie s rýchlosťou až 16 sn./s s obmedzením prerušení
Fotoaparát má vďaka novému mimoriadne rýchlemu obrazovému snímaču vyššiu rýchlosť načítania aj napriek vysokému počtu pixelov pri rozlíšení 20,1 Mpx a dosahuje sériové snímanie rýchlosťou až 16 sn./s . Vďaka tomu zaznamenáte letmé momenty alebo výrazy tváre.

Mimoriadne spomalený pohyb s maximálnym 40x spomalením
Pomocou voliča na výber režimu HFR jednoducho vytvoríte videá s mimoriadne spomaleným pohybom, ktoré zachytia akcie trvajúce zlomok sekundy. Vyberte snímkovú frekvenciu 960/1000 sn./s, 480/500 sn./s alebo 240/250 sn./s (NTSC/PAL) podľa rýchlosti pohybujúceho sa objektu. Kvalita obrazu je blízka rozlíšeniu Full HD pri rýchlosti 240/250 sn./s a rozlíšeniu HD pri rýchlosti 480/500 sn./s v režime priority kvality. Režim spustenia po ukončení akcie umožňuje zaznamenať 2 alebo 4 sekundy pred stlačením tlačidla videozáznamu, vďaka čomu nezmeškáte rozhodujúci moment.

Jasný hľadáčik XGA OLED Tru-Finder™ na snímanie plné inšpirácie
Zasúvateľný elektronický hľadáčik (EVF) s vysokým kontrastom vytvára vysoké rozlíšenie zodpovedajúce 2 359 000 bodom. Jedinečné rozlíšenie a vlastné podsvietenie umožňujú zobraziť najmenšie detaily a dosiahnuť presnú kompozíciu. Okulár hľadáčika EVF s povrchovou úpravou ZEISS T* na zníženie neželaných odrazov umožňuje zreteľnú viditeľnosť po celej ploche.

Displej LCD nakloniteľný v uhle 180˚ pre flexibilnejšiu kompozíciu
Nakloniteľná obrazovka formátu 3,0 s vysokým rozlíšením je ideálna na snímanie autoportrétov a inak nedosiahnuteľných záberov z výšky alebo z nízkeho uhla. Využite ju pri snímaní vo vysokých a nízkych polohách s väčšou flexibilitou pri vytváraní kreatívnych kompozícií.

Nahrávanie videí priamo v rozlíšení 4K len pomocou fotoaparátu
Model RX100 IV dokáže zaznamenať údaje z videa v rozlíšení 4K s vysokou presnosťou. Vďaka načítaniu údajov bez zlučovania pixelov alebo preskakovania riadkov súčasne vytvára vysoko presný obraz v kvalite 4K s potlačením deformácie a moiré.

Pripojte sa k smartfónu alebo tabletu jedným dotykom
Preneste fotografie alebo videozáznamy v zlomku sekundy do smartfónu alebo tabletu so systémom Android™ jeho jednoduchým priložením k fotoaparátu, a to vďaka aplikácii Imaging Edge Mobile dostupnej na prevzatie a zabudovaným technológiám Wi-Fi® a NFC™ (Near Field Communication). Jedným dotykom tiež môžete aktivovať aplikáciu Smart Remote Embedded na diaľkové ovládanie fotoaparátu z mobilného zariadenia a spustenie a zastavenie nahrávania videa.

Technické parametre
Farba tela: Čierna
Pomer strán snímača: 3:2
Typ snímača: CMOS
Rozlíšenie: 20.1 Mpx
Objektív: 24-70mm f/1.8-2.8
ISO - Maximálna citlivosť: 12800
Veľkosť displeja: 3"
Typ pamäťového média: SD / SDHC / SDXC
Formát súborov: JPEG, RAW
Rozlíšenie videa: Ultra HD (3840 × 2160)
Video formát: AVCHD, MPEG-4, AVC/H.264
Výdrž batérie: 280 snímkov
Spôsob napájania: akumulátor
Hmotnosť tela (g): 298 g g
Rozmery tela (mm): 102 x 58 x 41
Optický zoom: 2,9 x
Obsah balenia

Súprava nabíjateľných batérií NP-BX1
Sieťový adaptér AC-UB10C/UB10D
Kábel Micro USB
Remienok na zápästie
Prevádzková príručka

Videá


Dotaz na tovar
 *
 *
 *
 *
  *
Prosím vyplňte všetky polia označené ako *.

Odoslaním otázky beriem na vedomie spracovanie osobných údajov, za účelom odpovede na otázku.