Úvodná stránka / Fotoaparáty / Digitálne fotoaparáty / Digitálne zrkadlovky

Nikon Coolpix P900
P900

Doprava zadarmo + Darček zadarmo
Fotoaparát COOLPIX P900 s vysokým uživatelským komfortem vám přiblíží krásy přírody v nedostižných detailech více než jakýkoli přístroj před ním.
Prečo u nás
Nakupujte bezpečne

Sme overeným zákazníkom portálu Heureka, máme certifikované obchodné podmienky a sme členom SAEC a európskeho združenia pre elektronickú komerciu.

Výdajné miesto

Svoj tovar si môžete tiež vyzdvihnúť na výdajnom mieste v Bratislave.

Tovar na sklade

98% tovaru, ktorý ponúkame, máme skladom v našom distribučnom sklade. Tisíce kusov najpredávanejších produktov pripravených na okamžitú expedíciu k vám.

Doprava zadarmo

U všetkých digitálnych fotoaparátov a objektívov máte dopravu ZADARMO. Všetky balíčky sú doručované v režime "krehké" s veľkým dôrazom na opatrné zaobchádzanie.

Nikon Coolpix P900
P900

Popis produktov

Ak ste zanietený fotograf divých zvierat alebo nočnej oblohy, neuveriteľné 83-násobné optické priblíženie 16-megapixelového fotoaparátu COOLPIX P900 vám umožní zachytiť detaily, ktoré nie sú viditeľné voľným okom. Snímajte okamžite vďaka rýchlemu automatickému zaostrovaniu a skrátenému oneskoreniu snímania. Optická stabilizácia obrazu s dvojitou detekciou (VR) a korekciou na úrovni 5,0 stupňa EV zas zlepšuje redukciu rozmazania.

Vychutnajte si flexibilnú kompozíciu pomocou výklopného a otočného monitora a vstavaného elektronického hľadáčika na snímanie detailných statických snímok v polohe teleobjektívu a videosekvencií s rozlíšením Full HD. Vstavaná podpora pre systémy GPS/GLONASS/QZSS presne určí miesta snímania a vstavaná podpora pre pripojenie Wi-Fi®¹ a technológiu NFC² zas umožňuje okamžite zdieľať zhotovené snímky.

Pomocou fotoaparátu COOLPIX P900 navrhnutého na pohodlné snímanie sa priblížite kráse prírody viac než doposiaľ.

VYSOKOVÝKONNÉ ULTRA PRIBLÍŽENIE
Zachytávajte úžasné detaily, ktoré nie sú viditeľné voľným okom, pomocou objektívu NIKKOR s 83-násobným priblížením rozšíriteľným až na 166-násobné priblíženie Dynamic Fine Zoom. Táto funkcia pokrýva rozsah od 24-mm širokouhlého objektívu až po 2 000-mm teleobjektív (ekvivalent 35-mm formátu).

OPTICKÁ STABILIZÁCIA OBRAZU S DVOJITOU DETEKCIOU (VR) S KOREKCIOU NA ÚROVNI 5,0 STUPŇA EV
Snímanie z ruky pomocou teleobjektívu je stabilné, pretože stabilizácia obrazu rozpoznáva pohyb objektívu (snímač uhlovej rýchlosti) a súčasne na obrazovom snímači (informácie o vektore pohybu), vďaka čomu zlepšuje potláčanie vibrácií.

16-MEGAPIXELOVÝ OBRAZOVÝ SNÍMAČ CMOS TYPU BACK-ILLUMINATED
Jasné snímky s bohatými detailmi sa dajú dosiahnuť jednoducho dokonca aj v noci. Očakávajte od tohto citlivého obrazového snímača skvelý výkon a ostré zábery s nízkou úrovňou šumu.

PODPORA SYSTÉMOV GPS/GLONASS/QZSS S BODMI ZÁUJMU POI
Získajte rýchle a podrobné informácie o polohe bez ohľadu na miesto snímania pomocou medzinárodných satelitných systémov GPS/GLONASS/QZSS, ktoré sledujú vašu trasu s neuveriteľnou presnosťou.


VSTAVANÁ PODPORA TECHNOLÓGIÍ WI-FI® A NFC
Zdieľajte svoje obľúbené snímky divých zvierat alebo prírody počas ciest. Stačí jediné stlačenie tlačidla Wi-Fi® alebo priloženie fotoaparátu s podporou technológie NFC k inteligentnému zariadeniu³.ROZVINUTÁ VEĽMI RÝCHLA REAKCIA
Pri snímaní nepredvídateľných divých zvierat alebo rýchlo sa meniacej oblohy nikdy nezmeškáte rozhodujúci okamih vďaka rýchlejšiemu automatickému zaostrovaniu a skrátenému oneskoreniu snímania (približne 0,12 s v širokouhlej polohe).

Veľký výklopný a otočný monitor LCD: Pomocou flexibilného 7,5-cm (3,0-palcového) výklopného a otočného monitora LCD (typu RGBW) približne s 921 000 bodmi a technológiou Clear Color Display môžete jednoducho skúmať kreatívne uhly pohľadu a snímať rýchlo sa meniace činnosti. Antireflexná vrstva zaručuje optimálnu viditeľnosť vo všetkých svetelných podmienkach.

Videosekvencie s rozlíšením Full HD: Superplynulé videosekvencie (1 080/60p) obsahujú vysokokvalitný zvuk, pretože mikrofón mení smerovosť počas približovania. Rýchlo prepínajte medzi snímaním statických snímok a videosekvencií pomocou špeciálneho tlačidla záznamu videosekvencií.

Technické parametre
Ohnisková vzdialenosť: 24-200 mm
Min. zaostrovacia vzdialenosť (cm): 50
Konštrukcia objektívu: 16 prvkov v 12 skupinách
Veľkosť snímača (mm): 6,17 x 4,55
Stabilizátor snímača: NIE
Pomer strán snímača: 3:2
Pomer strán fotky: 16:9, 3:2
Typ snímača: CMOS
Formát snímača: 1/2,3
Typ fotoaparátu: Kompakt
Obsah balenia

Nikon Coolpix P900
Remienok fotoaparátu
kryt objektívu LC-67
nabíjateľná lítium-iónová batéria EN-EL23
nabíjací sieťový zdroj EH-71P
USB kábel UC-E21

VideáDotaz na tovar
 *
 *
 *
 *
  *
Prosím vyplňte všetky polia označené ako *.

Odoslaním otázky beriem na vedomie spracovanie osobných údajov, za účelom odpovede na otázku.