Úvodná stránka / Fotoaparáty / Digitálne fotoaparáty / Digitálne zrkadlovky

Nikon D3400 + 18-105 VR
VBA490K003

Doprava zadarmo
Fotoaparát D3400 umožňuje pôsobivo ľahko snímať a zdieľať snímky s kvalitou digitálnej jednookej zrkadlovky.
Prečo u nás
Nakupujte bezpečne

Sme overeným zákazníkom portálu Heureka, máme certifikované obchodné podmienky a sme členom SAEC a európskeho združenia pre elektronickú komerciu.

Výdajné miesto

Svoj tovar si môžete tiež vyzdvihnúť na výdajnom mieste v Bratislave.

Tovar na sklade

98% tovaru, ktorý ponúkame, máme skladom v našom distribučnom sklade. Tisíce kusov najpredávanejších produktov pripravených na okamžitú expedíciu k vám.

Doprava zadarmo

U všetkých digitálnych fotoaparátov a objektívov máte dopravu ZADARMO. Všetky balíčky sú doručované v režime "krehké" s veľkým dôrazom na opatrné zaobchádzanie.

Nikon D3400 + 18-105 VR
VBA490K003

Popis produktov

Ohromte svojich priateľov: kvalita snímok digitálnej jednookej zrkadlovky
Fotoaparát D3400 uľahčuje vytváranie vysokokvalitných snímok, ktoré vždy ohromia. Posuňte sa za hranice momentiek a tešte sa zo slobody získavania ohromujúcich snímok pri slabom osvetlení a vytvárania portrétov s hladkým rozostrením pozadia. Bez ohľadu na to, či snímate fotografie alebo videosekvencie, veľký 24,2-megapixelový snímač formátu DX v kombinácii s výkonným obrazovým procesorom EXPEED 4 od spoločnosti Nikon a objektívom NIKKOR zaručujú výsledky s bohatými detailmi. Široký rozsah citlivosti ISO 100 až 25 600 znamená, že môžete zachytiť čisté výsledky, dokonca aj na vystúpení takmer v úplnej tme alebo na romantickej večernej prechádzke. Skombinujte to s nepretržitým pripojením fotoaparátu a môžete zaznamenávať snímky, ktoré budete s hrdosťou zdieľať. Okamžite.

Okamžité zdieľanie pomocou aplikácie SnapBridge¹: nepretržité pripojenie k inteligentnému zariadeniu
V priebehu niekoľkých sekúnd rozžiarte svoje kanály na sociálnych sieťach pomocou snímok s kvalitou digitálnej jednookej zrkadlovky! Prevratná aplikácia SnapBridge od spoločnosti Nikon udržiava pomocou pripojenia Bluetooth® low energy (BLE)² trvalé nízkoenergetické pripojenie medzi fotoaparátom D3400 a smartfónom alebo tabletom. Pripojenie fotoaparátu k inteligentnému zariadeniu je jednoduché. Pripojenie je potom vždy zapnuté. Fotoaparát môže počas snímania synchronizovať fotografie s inteligentným zariadením bez ohľadu na to, kde sa nachádzate, a bez potreby zakaždým sa znova pripojiť. Nemusíte sa obávať o vybíjanie batérie fotoaparátu a inteligentné zariadenie môžete používať bez prerušenia. Aplikácia SnapBridge prenáša snímky na pozadí. Stačí vybrať inteligentné zariadenie a fotografie sa doň prenesú. Veľkosť fotografií synchronizovaných počas snímania sa automaticky zmení tak, aby sa dali ľahko prezerať a rýchlo prenášať do sociálnych médií.

Zhotovujte kvalitnejšie snímky, kdekoľvek sa nachádzate: malá digitálna jednooká zrkadlovka, ktorá neprestáva snímať
Ľahký fotoaparát D3400, ktorý je dosť malý na to, aby ste ho mohli jednoducho zobrať a vyraziť, je brilantný fotoaparát vhodný na vytváranie nezabudnuteľných fotografií a videosekvencií s vysokým rozlíšením. Vďaka nízkoenergetickému prevedeniu fotoaparátu a vysokokapacitnej batérii môžete snímať dlhšie a na jedno nabitie³ nasnímať až 1 200 záberov. Veľký 7,5-centimetrový (3-palcový) monitor LCD s vysokým rozlíšením umožňuje komponovať alebo prezerať snímky a pridávať dokonale ostré špeciálne efekty. A kdekoľvek sa nachádzate, režim sprievodcu priamo vo fotoaparáte ponúka pomoc krok za krokom, ak ju potrebujete.

Výhody digitálnej jednookej zrkadlovky Nikon: presnosť a krása
Len pri používaní digitálnej jednookej zrkadlovky Nikon získate rýchlosť, presnosť a manipuláciu umožňujúce snímanie, ktoré je také brilantné a jednoduché. Či už ste blízko alebo snímate z diaľky, systém dokonale ostrého automatického zaostrovania tohto fotoaparátu rýchlo zaostrí na objekt a udrží ho zaostrený. Keď sa začne akcia, fotoaparát D3400 dokáže snímať vysokou frekvenciou 5 snímok za sekundu, takže každú sekundu zachytí päť nádherných snímok. Legendárne objektívy NIKKOR neustále poskytujú snímky prekypujúce farbami a ostrosťou. Svetoznáma ergonómia od spoločnosti Nikon navyše zaisťuje jednoduchý prístup k hlavným ovládacím prvkom. Vďaka optickému hľadáčiku fotoaparátu je komponovanie fotografií oveľa príjemnejšie ako pri snímaní pomocou smartfónu alebo kompaktného fotoaparátu. Toto je ten pravý pocit pri fotografovaní: priložte hľadáčik k oku a získate jasný pohľad cez objektív. Hľadáčik blokuje slnečné svetlo a rozptýlenia, aby ste sa mohli sústrediť na svoj objekt. Snímanie pomocou hľadáčika tiež zaručuje stabilné držanie fotoaparátu, vďaka čomu dosiahnete stabilnejšie zábery, najmä pri snímaní vzdialených objektov pomocou dlhšieho objektívu.

Kinematografický zážitok: Videosekvencie s rozlíšením Full HD
V prípade fotoaparátu D3400 je fotografovanie len polovicou zábavy. Keď sa naskytne príležitosť pre video, funkcia D-Movie tohto fotoaparátu umožňuje zaznamenávať plynulé, detailné videosekvencie s rozlíšením Full HD a frekvenciou snímania až 50p/60p. Počas rýchlej akcie udržuje kontinuálne automatické zaostrovanie videosekvencie dokonale zaostrené. Vďaka širokému rozsahu citlivosti ISO tohto fotoaparátu môžete navyše jednoducho natáčať scény z ulice alebo zábavu na večierkoch v interiéri. Ak chcete pridať trochu drámy, rad objektívov NIKKOR formátu DX od spoločnosti Nikon uľahčuje vytváranie kinematografických videosekvencií, ktoré vám bude závidieť každý, komu ich ukážete.

Technické parametre
České menu: ÁNO
Farba tela: Čierna
Objektív: + 18-105 AF-S DX VR
Dotykový displej: NIE
Rozmery tela (mm): 124 x 98 x 76
Hmotnosť tela (g): 395 g
Materiál tela: Horčík
Spôsob napájania: akumulátor
Typ akumulátora: EN-EL14a
Rozhranie: HDMI, USB
Výdrž batérie: 1200 snímkov
Stereo zvuk: NIE
Video formát: MPEG-4, AVC/H.264
Integrovaný GPS: NIE
Audiozáznam: ÁNO
Rozlíšenie videa: Full HD (1920×1080)
Formát súborov: JPEG, MPEG-4, RAW
Typ pamäťového média: SD / SDHC / SDXC
Možnosť pripojenia externého blesku: ÁNO, hot-shoe
Korekcia zábleskovej expozície: ± 3 EV po 1/3 EV
Synchronizačný čas blesku: 1/200
Vstavaný blesk: ÁNO
Živý náhľad: ÁNO
Rozlíšenie displeja: 921000
Veľkosť displeja: 3"
Zväčšenie hľadáčika: 0,85 x
Pokrytie hľadáčika: 0,95
Typ hľadáčika: Optický
Vyváženie bielej farby: Automatická / prednastavené hodnoty / ručná kalibr
3D režim: NIE
Scénické režimy: Predvoľby, Štandardné, Neutrálne, Živé, Monochróm
Rýchlosť sériového snímania: 5 sn./s
Histogram: ÁNO
Bulb: ÁNO
Najkratší expozičný čas: 1/4000
Najdlhší expozičný čas: 30
Typ uzávierky: Mechanická uzávierka
ISO - Maximálna citlivosť: 25600
ISO - Minimálna citlivosť: 100
Korekcia expozície: ± 5 EV po 1/3 EV
Spôsob merania expozície: Bodové, Stredové, Zónové
Pomocné svetlo AF: ÁNO
Typ obrazového procesora: EXPEED 4
Veľkosť snímača (mm): 23,6 x 15,6
Pomer strán snímača: 3:2
Automatické čistenie snímača: NIE
Pomer strán fotky: 16:9, 1:1, 3:2, 4:3
Rozlíšenie fotografií: 6000x4000
Typ snímača: CMOS
Rozlíšenie: 24,2 Mpx
Formát snímača: APS-C
Typ fotoaparátu: Digitálna zrkadlovka (DSLR)
Obsah balenia

Nikon D3400 telo
Dobíjacia lítium-iónová batéria EN-EL14
Nabíjačka MH-24
Gumová očnica DK-25
Krytka tela BF-1B
Popruh AN-DC3

Nikon 18-105mm f/3.5-5.6G ED VR AF-S DX NIKKOR
67-milimetrový predný nasadzovací kryt objektívu LC-67
Zadný kryt objektívu LF-1
Bajonetová slnečná clona HB-32
Pružné puzdro na objektív CL-1018

Dotaz na tovar
 *
 *
 *
 *
  *
Prosím vyplňte všetky polia označené ako *.

Odoslaním otázky beriem na vedomie spracovanie osobných údajov, za účelom odpovede na otázku.