Úvodná stránka / Fotoaparáty / Digitálne fotoaparáty / Digitálne zrkadlovky

Nikon D5500 + 18-55 VR II
VBA440K001

Ukončený predaj
Ukážte svoj svet v plnej kráse a zachytávajte svoje doteraz najlepšie snímky pomocou fotoaparátu Nikon D5500. Táto tenká, ľahká a výkonná digitálna jednooká zrkadlovka so známym ovládaním pomocou dotykového displeja vám dáva slobodu dosiahnuť so svojimi fotografiami viac.
Prečo u nás
Nakupujte bezpečne

Sme overeným zákazníkom portálu Heureka, máme certifikované obchodné podmienky a sme členom SAEC a európskeho združenia pre elektronickú komerciu.

Výdajné miesto

Svoj tovar si môžete tiež vyzdvihnúť na výdajnom mieste v Bratislave.

Tovar na sklade

98% tovaru, ktorý ponúkame, máme skladom v našom distribučnom sklade. Tisíce kusov najpredávanejších produktov pripravených na okamžitú expedíciu k vám.

Doprava zadarmo

Pri nákupe vybraných produktov máte dopravu ZADARMO.

Nikon D5500 + 18-55 VR II
VBA440K001

Popis produktov

Plný výkon 24,2 megapixela: Užívajte si úroveň detailov na snímkach, ktorá vždy ohromí. Obrazový snímač fotoaparátu D5500 je špeciálne navrhnutý bez optického antialiasingového filtra (OLPF), aby naplno využíval rozlíšenie 24,2 megapixela a ostro zachytil aj tie najjemnejšie textúry a vytvoril snímky s neuveriteľne ostrými detailmi.

Sériové snímanie frekvenciou 5 snímok za sekundu: Zaznamenávajte prchavé gestá alebo výrazy tváre v správnom okamihu. Vďaka tomu, že fotoaparát D5500 dokáže snímať akciu vysokou frekvenciou piatich snímok za sekundu, zachytí každý pohyb.

EXPEED 4: Užívajte si vysokorýchle ovládanie a kryštálovo čisté snímky vďaka verným farbám pri akomkoľvek osvetlení. Rýchly a výkonný obrazový procesor od spoločnosti Nikon sa pýši pokročilými funkciami redukcie šumu a umožňuje plynulé zaznamenávanie videosekvencií.

Modernizovaný dizajn: Výnimočne prenosný fotoaparát D5500 vezmete so sebou častejšie, než by ste očakávali. Táto tenká digitálna jednooká zrkadlovka má ľahkú a súčasne odolnú monokokovú konštrukciu a je dokonalým fotografickým partnerom pri každej príležitosti.

Veľký monitor s vysokým rozlíšením: Uvidíte každý detail svojich fotografií a videosekvencií, keď budete snímať zo vzrušujúcich uhlov. Veľký 8,1-centimetrový (3,2-palcový) výklopný a otočný monitor LCD má široký pozorovací uhol a vysoké rozlíšenie 1 037 000 bodov. Komponujte alebo prezerajte snímky a pridávajte špeciálne efekty s brilantným obrazom bez ohľadu na to, či snímate vnútri alebo vonku.

Dotykové ovládanie: Majte pocit súladu s tým, čo robíte. Vďaka citlivému dotykovému displeju sa pomocou fotoaparátu D5500 sníma rovnako intuitívne ako pomocou ktoréhokoľvek inteligentného zariadenia. Jednoducho klepnite na displej, aby ste zaostrili a nasnímali záber, prípadne upravili nastavenia ako clona, citlivosť ISO a čas uzávierky. Potiahnutím prsta môžete rolovať medzi snímkami, prípadne stiahnutím alebo roztiahnutím prstov môžete počas prehrávania snímky približovať alebo odďaľovať.

Dotyková Fn: Pri snímaní pomocou hľadáčika môžete potiahnutím prsta rýchlo upraviť hlavné nastavenia. Dotykovej Fn môžete priradiť až osem nastavení vrátane zaostrovacích bodov, režimov automatického zaostrovania polí, clony a citlivosti ISO.

Režim efektov: Pomocou rôznych špeciálnych efektov môžete vytvárať osobité fotografie a videosekvencie. Vyskúšajte efekt oživenia farieb, aby ste rozjasnili farby alebo vytvorte retroefekt pomocou efektu detského fotoaparátu. Ukážku vybratého efektu môžete zobrazovať a upravovať jeho intenzitu pri snímaní.

Picture Control 2.0: Dokonale vyjadrite svoju kreatívnu víziu. Systém Picture Control zjednodušuje prevzatie úplnej kontroly nad zvýšením ostrosti, kontrastom, jasom, odtieňom a sýtosťou pri snímaní statických snímok a videosekvencií. Môžete vyberať zo siedmich režimov: Štandardný, neutrálny, živý, monochromatický režim, režimy portrét, krajina a režim Flat, ktorý zachováva všetky detaily a informácie o bohatých odtieňoch, vďaka čomu je ideálnou voľbou, ak plánujete upravovať snímky po snímaní.

Optický hľadáčik: Uvidíte to, čo „vidí“ fotoaparát, a budete môcť snímať s absolútnym prehľadom. Priložte hľadáčik k oku a svoje objekty môžete sledovať v reálnom čase bez oneskorenia alebo rozptýlenia. Aby bol proces snímania ešte plynulejší, fotoaparát D5500 automaticky zobrazí práve zhotovenú snímku na monitore LCD v okamihu, keď dáte hľadáčik preč od oka.

Rozšírte svoj systém: Zväčšite svoje kreatívne možnosti pomocou systémového príslušenstva pre digitálne jednooké zrkadlovky od spoločnosti Nikon. Objavte, aká môže byť fotografia s bleskom jednoduchá vďaka prenosnému blesku Nikon, prípadne získajte záznamy zvuku v najvyššej možnej kvalite pomocou voliteľného stereofónneho mikrofónu ME-1. Bez ohľadu na to, akým smerom sa má vaše fotografovanie uberať, spoločnosť Nikon má nástroje, ktoré vás tam dostanú.

Technické parametre
České menu: ÁNO
Farba tela: Čierna
Stabilizácia: NIE
Formát súborov: JPEG, RAW
Typ pamäťového média: SD / SDHC / SDXC
Diaľkové ovládanie externého blesku: ÁNO
Možnosť pripojenia externého blesku: ÁNO, hot-shoe
Synchronizačný čas blesku: 1/200
Vstavaný blesk: ÁNO
Živý náhľad: ÁNO
Rozlíšenie displeja: 1037000
Veľkosť displeja: 3,2"
Zväčšenie hľadáčika: 0,82 x
Pokrytie hľadáčika: 0,95
Typ hľadáčika: Optický
Vyváženie bielej farby: Automatická / prednastavené hodnoty / ručná kalibr
3D režim: NIE
Rýchlosť sériového snímania: 5 sn./s
Histogram: ÁNO
Bulb: ÁNO
Najkratší expozičný čas: 1/4000
Najdlhší expozičný čas: 30
Typ uzávierky: Mechanická uzávierka / elektronická uzávierka
ISO - Maximálna citlivosť: 25600
Blokovanie AE: ÁNO
Spôsob merania expozície: Bodové, Stredové, Zónové
Pomocné svetlo AF: ÁNO
Typ bajonetu: Nikon F
Crop faktor: 1,5 x
Typ obrazového procesora: EXPEED 4
Veľkosť snímača (mm): 23,5 x 15,6
Pomer strán fotky: 16:9, 1:1, 3:2, 4:3
Rozlíšenie fotografií: 6000x4000
Rozlíšenie: 25 Mpx
Objektív: + 18-55 AF-S DX VR II
Rozmery tela (mm): 124 x 97 x 70
Hmotnosť tela (g): 420 g
Spôsob napájania: akumulátor
Typ akumulátora: EN-EL14, EN-EL14a
Rozhranie: AV, HDMI, USB, WI-FI
Výdrž batérie: 820 snímkov
Rozlíšenie videa: Full HD (1920×1080)
Typ fotoaparátu: Digitálna zrkadlovka
Formát snímača: APS-C
Typ snímača: CMOS
Video formát: H.264, MP4
Obsah balenia

Nikon D5500
Gumená očnica DK-25
Krytka tela BF-1B
Nabíjateľná lítium-iónová batéria EN-EL14a
Nabíjačka MH-24
Popruh AN-DC3
USB kábel UC-E23
Kábel audio/video EG-CP16

Nikon 18-55mm f/3.5-5.6 AF-S DX G VR II
52-milimetrový predný nasadzovací kryt objektívu LC-52

Videá


Dotaz na tovar
 *
 *
 *
 *
  *
Prosím vyplňte všetky polia označené ako *.

Odoslaním otázky beriem na vedomie spracovanie osobných údajov, za účelom odpovede na otázku.