Úvodná stránka / Fotoaparáty / Digitálne fotoaparáty / Digitálne zrkadlovky

Nikon D5600 Body
VBA500AE

Digitálna zrkadlovka CMOS 24.2 Mpx, 3,2" LCD výklopný a otočný, Li-Ion, SD/SDHC/SDXC, Full HD video, HDR. Wifi, GPS
Prečo u nás
Nakupujte bezpečne

Sme overeným zákazníkom portálu Heureka, máme certifikované obchodné podmienky a sme členom SAEC a európskeho združenia pre elektronickú komerciu.

Výdajné miesto

Svoj tovar si môžete tiež vyzdvihnúť na výdajnom mieste v Bratislave.

Tovar na sklade

98% tovaru, ktorý ponúkame, máme skladom v našom distribučnom sklade. Tisíce kusov najpredávanejších produktov pripravených na okamžitú expedíciu k vám.

Doprava zadarmo

Pri nákupe vybraných produktu máte dopravu ZADARMO.

Nikon D5600 Body
VBA500AE

Popis produktov
SAMOSTATNÉ TELO BEZ OBJEKTÍVU. Súčasťou tejto zrkadlovky nie je objektív. Potrebujete poradiť? Zavolajte alebo napíšte nám!

Neočakávaný nádherný okamih. Dokonale naaranžovaná časozberná videosekvencia. Bez ohľadu na to, či ide o hru tieňov, keď je slnko nad hlavou, alebo snímanie videosekvencií z neštandardných uhlov, len veľmi málo vecí prekoná vzrušenie z tvorby niečoho, čo ostatní ocenia.

Fotoaparát D5600 vybavený výkonnými obrazovými technológiami od spoločnosti Nikon je na tento účel ako stvorený.  Je to fotoaparát, ktorý dodá silu vašim kreatívnym nápadom. Dostupný rad legendárnych objektívov NIKKOR znamená, že vaše kreatívne možnosti nebudú nikdy obmedzené. Aplikácia SnapBridge od spoločnosti Nikon vám zasa umožní synchronizovať zábery s inteligentným zariadením počas fotografovania alebo kedykoľvek jednoducho prenášať videosekvencie.

Nová úroveň predstavivosti – kvalita obrazu digitálnych jednookých zrkadloviek Nikon
Ak patríte medzi fotografov, ktorí vidia to, čo ostatným uniká, je pre vás kvalita obrazu všetkým. Fotoaparát D5600 vybavený veľkým obrazovým snímačom formátu DX s rozlíšením 24,2 megapixela je schopný ostro zachytávať jemné textúry a vykresľovať snímky s úžasne ostrými detailmi. Vaši priatelia a fanúšikovia uvidia na každom zábere presne to, čo ste zamýšľali. Rozsah citlivosti ISO 100 až 25 600 a rozšírená citlivosť ISO 6 400 v režime Nočná krajina zabezpečia, že tmavé scény a scény s náročnými svetelnými podmienkami zvládnete s ľahkosťou. Systém spracovania obrazu EXPEED 4 dosahuje mimoriadnu redukciu šumu aj pri vysokej citlivosti ISO. A so širokou ponukou vymeniteľných objektívov NIKKOR sú zábery s pôsobivo rozmazaným pozadím a bohatou tonalitou hračkou.

Príliš dobré výsledky na to, aby ste sa o ne nepodelili – neustále pripojenie pomocou aplikácie SnapBridge
Pripojte sa a inšpirujte zdieľaním svojich záberov v kvalite digitálnej jednookej zrkadlovky. Zaberie vám to len pár sekúnd. Prevratná aplikácia SnapBridge od spoločnosti Nikon udržiava pomocou technológie Bluetooth® low energy¹ s nízkym príkonom trvalé pripojenie medzi fotoaparátom D5600 a kompatibilným inteligentným zariadením. Pripojenie fotoaparátu k inteligentnému zariadeniu je jednoduché. Po jeho vytvorení môže fotoaparát počas snímania synchronizovať fotografie so zariadením bez potreby opätovného vytvárania pripojenia. Každý nasnímaný záber sa tak okamžite zobrazí na vašom telefóne alebo tablete a bude pripravený na zdieľanie. A kedykoľvek chcete, môžete manuálne prenášať videosekvencie. Pripojenie pomocou aplikácie SnapBridge vám dokonca umožní používať inteligentné zariadenie na diaľkové ovládanie fotografovania. Bez ohľadu na to, ako budete používať aplikáciu SnapBridge, môžete aj naďalej bez prerušenia používať svoje inteligentné zariadenie a nemusíte sa báť nadmerného vybíjania batérie vo fotoaparáte. Vaša perspektíva je jedinečná: aplikácia SnapBridge umožňuje zdieľanie priamo na mieste, v danej chvíli.

Digitálna jednooká zrkadlovka Nikon – keď je fotografovanie skutočným fotografovaním
Bezchybná ergonómia výnimočne prenosného fotoaparátu D5600 vám uľahčí ponorenie sa do fotografických zážitkov. Vďaka vysokokvalitnému optickému hľadáčiku, ktorý sprostredkováva brilantný obraz aktuálneho záberu objektívu, môžete vytvárať pôsobivé kompozície – sústredení na fotografovaný objekt v hľadáčiku, ktorý blokuje slnečné svetlo a ďalšie rušivé prvky. A keď práve používate teleobjektív, budete fotoaparát držať stabilnejšie. Optimálne umiestnený príkazový a multifunkčný volič uľahčujú zmenu nastavení počas fotografovania. Okrem toho môžete pomocou dotykovej funkcie Fn upravovať nastavenia na veľkom dotykovom displeji bez toho, aby ste vzdialili oko od hľadáčika. Fotoaparát s hmotnosťou len 415 g (približne)² a monolitickým telom zosilneným uhlíkovými vláknami je ľahký a dostatočne odolný na to, aby ste ho mohli používať v ľubovoľnom prostredí. Keď raz prstami uchopíte hlboký grip tohto fotoaparátu a začnete fotografovať, už ho nebudete chcieť odložiť – bez ohľadu na to, či pôjde o vaše posledné cestovateľské dobrodružstvo alebo fotografie z ulíc rušného mesta.

Fotografovanie pozorovaných objektov z vášho vlastného pohľadu – výklopný a otočný dotykový displej
Teraz môžete fotografovať digitálnou jednookou zrkadlovkou, ktorá vidí svet rovnako ako vy – aj keď vy ho vidíte z úplne odlišného uhla. Na vytvorenie dokonalej kompozície stačí vyklopiť alebo otočiť veľký 8,1 cm (3,2-palcový) výklopný a otočný dotykový displej. Získate tak brilantný obraz aktuálneho záberu fotoaparátu pri fotografovaní z nadhľadu či podhľadu alebo z určitej vzdialenosti od vášho tela. Klepnutím na dotykový displej zaostríte a exponujete – presne ako na smartfóne. Dotykové ovládanie môžete používať aj pri fotografovaní pomocou hľadáčika alebo pri prehrávaní snímok. Pri snímaní pomocou hľadáčika poskytuje dotyková funkcia Fn intuitívnu alternatívu k použitiu príkazového alebo multifunkčného voliča: pomocou veľkého dotykového displeja teraz môžete vybrať zaostrovací bod či upraviť ďalšie dôležité nastavenia, ako je napríklad clona, automatická citlivosť a ďalšie parametre. V režime prehrávania snímok umožňuje panel posúvania záberov prevzatý z profesionálnych fotoaparátov Nikon D5 a D500 rýchle rolovanie snímok. Takisto môžete zoomovať a rýchlo orezať snímku zovretím či rozovretím dvoch prstov.

Nenechajte si nič ujsť – rýchlosť a presnosť na zachytenie každého kreatívneho nápadu
Ak si všímate všetko okolo seba, potrebujete fotoaparát, ktorému nič neujde. Bez ohľadu na to, či ste uprostred akcie alebo fotografujete z diaľky, systém dokonale ostrého automatického zaostrovania fotoaparátu D5600 rýchlo zaostrí na objekt a udrží ho zaostrený. 39 zaostrovacích bodov systému automatického zaostrovania pokrýva širokú oblasť obrazového poľa, zatiaľ čo deväť vysokopresných krížových snímačov v strede poskytuje zvýšenú presnosť. Ak fotografujete v režime živého náhľadu, automatické zaostrovanie s detekciou kontrastu vám umožní udržať zaostrenie snímaného objektu. A ak sa znenazdajky naskytne príležitosť na zhotovenie záberu, fotoaparát môže snímať frekvenciou piatich snímok za sekundu a mimoriadne presne tak zachytiť každý okamih.

Technické parametre
České menu: ÁNO
Objektív: without lens
Materiál tela: Plast
Spôsob napájania: akumulátor
Typ akumulátora: EN-EL14a
Rozhranie: AV, HDMI, USB, WI-FI
Snímkovacia frekvencia u videa: 60
Stereo zvuk: ÁNO
Video formát: MPEG-4, AVC/H.264
Integrovaný GPS: NIE
Rozlíšenie videa: Full HD (1920×1080)
Formát súborov: JPEG, RAW
Typ pamäťového média: SD / SDHC / SDXC
Vstavaný blesk: ÁNO
Výklopný displej: ÁNO
Dotykový displej: ÁNO
Živý náhľad: ÁNO
Rozlíšenie displeja: 1037000
Veľkosť displeja: 3,2"
Zväčšenie hľadáčika: 0,82 x
Pokrytie hľadáčika: 0,95
Typ hľadáčika: Optický
Rýchlosť sériového snímania: 5 sn./s
Bulb: ÁNO
ISO - Minimálna citlivosť: 100
ISO - Maximálna citlivosť: 25600
Blokovanie AE: ÁNO
Korekcia expozície: ± 5 EV po 1/3 EV
Pomocné svetlo AF: ÁNO
Bajonet: Nikon F
Crop faktor: 1,5 x
Typ obrazového procesora: EXPEED 4
Veľkosť snímača (mm): 23,5 x 15,6
Stabilizátor snímača: NIE
Pomer strán snímača: 3:2
Automatické čistenie snímača: ÁNO
Pomer strán fotky: 16:9, 3:2, 4:3
Rozlíšenie fotografií: 6000x4000
Typ snímača: MOS
Rozlíšenie: 24 Mpx
Formát snímača: APS-C
Typ fotoaparátu: Digitálna zrkadlovka (DSLR)
Farba: Čierna
Obsah balenia

Nikon D5600 Body
Popruh AN-DC3
Kryt bajonetu BF-18
Očnica DK-25
Batéria EN-EL14a
Nabíjačka batérie MH-24

Videá


Dotaz na tovar
 *
 *
 *
 *
  *
Prosím vyplňte všetky polia označené ako *.

Odoslaním otázky beriem na vedomie spracovanie osobných údajov, za účelom odpovede na otázku.