Úvodná stránka / Fotoaparáty / Digitálne fotoaparáty / Digitálne zrkadlovky

Nikon D7200 + 18-55 AF-P VR + 70-300mm AF-P DX VR
D7200/1855/70300

Doprava zadarmo + Darček zadarmo
Priblížte sa k dokonalosti pomocou dômyselného fotoaparátu D7200. Táto šikovná digitálna jednooká zrkadlovka formátu DX poskytuje nádherné statické snímky, vyniká v oblasti videa a je plne pripojená.

1.330,00 €
1.108,33 € bez DPH
-11%
1.490,00 €
Ušetríte 160,00 €
Záruka 24 mesiacov
Autorizovaný servis: Tu
Vypredané Kedy tovar dostanem?
Doprava DPD:
HeurekaPoint (Uloženka):
Zásilkovna:

V prípade upresnenia dostupnosti nás prosím kontaktujte.

Prečo u nás
Nakupujte bezpečne

Sme overeným zákazníkom portálu Heureka, máme certifikované obchodné podmienky a sme členom SAEC a európskeho združenia pre elektronickú komerciu.

Výdajné miesto

Svoj tovar si môžete tiež vyzdvihnúť na výdajnom mieste v Bratislave.

Tovar na sklade

98% tovaru, ktorý ponúkame, máme skladom v našom distribučnom sklade. Tisíce kusov najpredávanejších produktov pripravených na okamžitú expedíciu k vám.

Doprava zadarmo

U všetkých digitálnych fotoaparátov a objektívov máte dopravu ZADARMO. Všetky balíčky sú doručované v režime "krehké" s veľkým dôrazom na opatrné zaobchádzanie.

Súvisiace produkty
Nikon D7200 BODY Nikon D7200 BODY
-28%
789,00 €
Priblížte sa k dokonalosti pomocou dômyselného fotoaparátu D7200. Táto šikovná digitálna jednooká zrkadlovka formátu DX poskytuje nádherné statické snímky, vyniká v oblasti videa a je plne pripojená.
porovnať Detail
Vypredané
Nikon D7200 + 18-140 AF-S DX VR  Nikon D7200 + 18-140 AF-S DX VR
-13%
1.215,00 €
Priblížte sa k dokonalosti pomocou dômyselného fotoaparátu D7200. Táto šikovná digitálna jednooká zrkadlovka formátu DX poskytuje nádherné statické snímky, vyniká v oblasti videa a je plne pripojená.
porovnať Detail
Vypredané
Nikon D7200 + 18-55 AF-P VR + 55-200 VR II  Nikon D7200 + 18-55 AF-P VR + 55-200 VR II
-7%
1.290,00 €
Priblížte sa k dokonalosti pomocou dômyselného fotoaparátu D7200. Táto šikovná digitálna jednooká zrkadlovka formátu DX poskytuje nádherné statické snímky, vyniká v oblasti videa a je plne pripojená.
porovnať Detail
Vypredané

Nikon D7200 + 18-55 AF-P VR + 70-300mm AF-P DX VR
D7200/1855/70300

Popis produktov

Bohaté detaily s 24,2 megapixela: dosiahnite novú úroveň kvality snímok. Obrazový snímač formátu DX fotoaparátu D7200 je špeciálne navrhnutý bez optického antialiasingového filtra (OLPF), aby naplno využíval rozlíšenie 24,2 megapixela a ostro zachytával snímky so širokým dynamickým rozsahom, nízkym šumom a bohatou škálou farieb.

EXPEED 4: Zvyšuje celkový výkon fotoaparátu na dosiahnutie výnimočných výsledkov. Umožňuje vynikajúce spracovanie snímok a citlivosť ISO. Pri snímaní videosekvencií sú k dispozícii vysoké frekvencie snímania.

51-bodové automatické zaostrovanie Multi-CAM 3500 II: vďaka systému automatického zaostrovania prevzatému z profesionálnych fotoaparátov spoločnosti Nikon ponúka fotoaparát D7200 fenomenálnu presnosť. Systém je citlivý až do –3 EV (ISO 100, 20 °C), takže zhotovovanie ostrých snímok je možné aj za tmy. Pätnásť krížových snímačov v strede poskytuje vynikajúce zameranie objektu. Jeden stredový bod je kompatibilný so svetelnosťou f/8, čo umožňuje ešte viac kombinácií objektívov a telekonvertorov.

1,3-násobné orezanie: získajte extra dosah, rýchlosť a širšiu oblasť pokrytia automatického zaostrovania. Režim orezania zväčšuje dosah objektívov formátu DX na 1,3-násobok, takmer na dvojnásobok efektu teleobjektívu objektívov formátu FX a umožňuje snímať frekvenciou až 7 snímok za sekundu. Tento režim tiež umožňuje, aby 51 zaostrovacích bodov systému automatického zaostrovania pokrylo celé obrazové pole.

Picture Control 2.0: prevezmite úplnú kontrolu nad zvýšením ostrosti, kontrastom, jasom, odtieňom a sýtosťou pri snímaní statických snímok a videosekvencií. Zjednodušte spracovanie snímok pomocou nastavenia Flat, ktoré umožňuje maximálny dynamický rozsah. Brilantné detaily dosiahnete pomocou nastavenia Clarity. Nastavenia možno vizuálne upravovať počas snímania, pričom snímanie môžete zjednodušiť uložením jednotlivých možností pre videosekvencie a statické snímky v špeciálnej ponuke.

Funkcia záznamu videosekvencií D-Movie s viacerými formátmi obrazu: snímajte video v kvalite vhodnej na vysielanie v niekoľkých formátoch obrazového poľa a s výrazne zníženým šumom. Zaznamenávajte videosekvencie vo formáte DX s rozlíšením Full HD frekvenciou až 25p/30p, prípadne prepnite na režim 1,3-násobného orezania na získanie extra dosahu teleobjektívu a zaznamenávajte s rozlíšením až 1 080/50p/60p. Fotoaparát ponúka čistý výstup HDMI a simultánny záznam videosekvencií s plným rozlíšením vo fotoaparáte a na externý rekordér.

Sloboda pri zaznamenávaní videosekvencií: rôzne nastavenia umožňujú prevziať úplnú kontrolu nad stopážou. Plynule prechádzajte medzi tmavými a svetlými oblasťami v režime M s automatickým nastavením citlivosti ISO. Snímajte so zobrazením preexponovaných oblastí na monitore fotoaparátu, aby ste videli, kde presne sú preexponované oblasti. Použite nastavenie Flat systému Picture Control na jednoduchšie farebné korekcie pri úpravách. Špeciálna ponuka videosekvencií vám umožňuje ukladať všetky nastavenia videosekvencií na jednom mieste.

Ovládanie zvuku na úrovni Hi-Fi: zaznamenávajte videosekvencie s požadovaným zvukom vďaka vynikajúcim možnostiam fotoaparátu D7200 na ovládanie zvuku. Môžete vybrať rozsah zvuku (široký/hlas) a znížiť hluk spôsobený vetrom pri zaznamenávaní pomocou vstavaného mikrofónu. Bezdrôtový mikrofón Nikon ME-W1 zaznamenáva vysokokvalitný zvuk zo vzdialenosti až 50 metrov a zaručuje tak maximálnu slobodu pri zaznamenávaní zvuku priamo zo zdroja.

Jasný hľadáčik: ponúka približne 100-percentné pokrytie obrazového poľa a výnimočnú viditeľnosť vonku dokonca aj v situáciách s ostrým protisvetlom. Je vybavený organickým elektroluminiscenčným zobrazovacím prvkom na jasné vysokokontrastné zobrazenie informácií s nízkou spotrebou energie.

Monitor s možnosťou úpravy farieb: vyváženie farieb a jas displeja môžete posunúť ľubovoľným smerom, aby vyhovovali vašim osobným preferenciám. Antireflexný 8,0-centimetrový (3,2-palcový) displej LCD typu RGBW umožňuje jednoduché ovládanie vo všetkých podmienkach.

Odolný a trvanlivý: Telo fotoaparátu D7200 je skonštruované tak, aby odolalo rôznym podmienkam. Konštrukcia je odolná voči prachu, počasiu a pádu. Vrchný a zadný kryt zo zliatiny horčíka zlepšujú odolnosť a jednotka uzávierky je otestovaná na 150 000 expozícií.

Objektívy NIKKOR: fotoaparát D7200 je kompatibilný s celou škálou objektívov formátu DX a širokou škálou objektívov formátu FX od spoločnosti Nikon. Vďaka svojej výnimočne vysokej rozlišovacej schopnosti poskytujú objektívy NIKKOR výnimočné výsledky. Kompaktný rozmer objektívov formátu DX je skutočnou výhodou, keď chcete cestovať naľahko alebo snímať pomocou teleobjektívu. Snímajte v režime 1,3-násobného orezania a zväčšite dosah teleobjektívu, napríklad objektívu AF-S DX NIKKOR 18 – 300 mm f/3,5 – 6,3G, na 390 mm (ekvivalent).

Vstavaný blesk: s inteligentným riadením záblesku i-TTL a funkciou riadiacej jednotky, ktorá umožňuje bezdrôtovo odpaľovať a ovládať z fotoaparátu až dve skupiny vzdialených bleskov Nikon.

Systém kreatívneho osvetlenia: používajte fotoaparát D7200 s množstvom univerzálnych bleskov pre tvorivé fotografovanie s bleskom nasadeným na fotoaparáte alebo mimo neho. Systém kreatívneho osvetlenia od spoločnosti Nikon predstavuje špičku v odvetví a zahŕňa rýchle zábleskové jednotky najvyššej triedy, napríklad blesk SB-700, ako aj iné zábleskové jednotky, napríklad blesk SB-500. Tento blesk má vstavané LED svetlo vysokej intenzity, ktoré je ideálne na zaznamenávanie videosekvencií.

Ovládanie na diaľku: špeciálne príslušenstvo poskytuje niekoľko možností bezdrôtového ovládania a prenosu snímok. Aktivujte spúšť fotoaparátu na diaľku prostredníctvom inteligentného zariadenia použitím funkcie Wi-Fi vstavanej vo fotoaparáte a špeciálnej aplikácie WMU.¹ Ak chcete zlepšiť bezdrôtové snímanie, použite bezdrôtový vysielač s prijímačom WR-R10 a bezdrôtový vysielač WR-T10, prípadne ovládajte nastavenia fotoaparátu pomocou bezdrôtového diaľkového ovládača WR-1. Na pripojenie k sieti Ethernet a bezdrôtovej sieti LAN použite voliteľný vysielač údajov UT-1 spoločne s bezdrôtovým vysielačom WT-5.

Podpora technológie NFC: jednoducho prenášajte snímky do inteligentného zariadenia kompatibilného s technológiou NFC. Stačí priložiť fotoaparát D7200 a inteligentné zariadenie k sebe a môžete preniesť snímku zobrazenú na displeji LCD fotoaparátu.

Dizajn šetriaci energiu: snímajte na jedno nabitie ešte dlhšie. Zachyťte až 1 110 statických snímok a až 80-minútový záznam videosekvencie³ na jedno nabitie ultra kompaktnej a ľahkej nabíjateľnej lítium-iónovej batérie EN-EL15.

Pamäťové médiá: dva sloty na kartu SD umožňujú plynulé snímanie. Oba sloty na karty sú kompatibilné s vysokokapacitnými kartami SDXC a UHS-I.

Technické parametre
České menu: ÁNO
Farba tela: Čierna
Objektív: + 1855 AF-P DX VR + 70-300mm AF-P DX VR
Rozmery tela (mm): 136 x 107 x 76
Hmotnosť tela: 675 g
Materiál tela: Horčík
Spôsob napájania: akumulátor
Typ akumulátora: EN-EL15
Rozhranie: HDMI, USB, WI-FI, výstup na mikrofon, sluchátka
Výdrž batérie: 1110 snímkov
Stereo zvuk: ÁNO
Video formát: MPEG-4, AVC/H.264
Integrovaný GPS: NIE
Audiozáznam: ÁNO
Rozlíšenie videa: Full HD (1920×1080)
Formát súborov: MP4, JPEG, MPEG-4, RAW
Typ pamäťového média: SD / SDHC / SDXC
Diaľkové ovládanie externého blesku: ÁNO
Možnosť pripojenia externého blesku: ÁNO, hot-shoe
Korekcia zábleskovej expozície: ± 3 EV po 1/2 EV, ± 3 EV po 1/3 EV
Synchronizačný čas blesku: 1/250
Vstavaný blesk: ÁNO
Živý náhľad: ÁNO
Rozlíšenie displeja: 1228800
Veľkosť displeja: 3,2"
Pokrytie hľadáčika: 100%
Typ hľadáčika: Optický
Vyváženie bielej farby: Automatická / prednastavené hodnoty / ručná kalibr
3D režim: NIE
Oneskorenie samospúšte: 10, 2
Rýchlosť sériového snímania: 6 sn./s
Histogram: ÁNO
Expozičné režimy: A (Av), M, P, S (Tv)
Bulb: ÁNO
Najkratší expozičný čas: 1/8000
Najdlhší expozičný čas: 30
Typ uzávierky: Mechanická uzávierka
ISO - Maximálna citlivosť: 25600
ISO - Minimálna citlivosť: 100
Blokovanie AE: ÁNO
Korekcia expozície: ± 5 EV po 1/2 EV, ± 5 EV po 1/3 EV
Spôsob merania expozície: Bodové, Stredové, Zónové
Pomocné svetlo AF: ÁNO
Typ bajonetu: Nikon F
Crop faktor: 1,5 x
Typ obrazového procesora: EXPEED 4
Veľkosť snímača (mm): 23,5 x 15,6
Stabilizátor snímača: NIE
Pomer strán snímača: 3:2
Automatické čistenie snímača: ÁNO
Pomer strán fotky: 16:9, 3:2
Rozlíšenie fotografií: 6000x4000
Typ snímača: CMOS
Rozlíšenie: 24,7 Mpx
Formát snímača: APS-C
Typ fotoaparátu: Digitálna zrkadlovka
Obsah balenia

Nikon D7200 Body
Gumený okulár DK-23
Krytka tela BF-1B
Nabíjateľná lítium-iónová batéria EN-EL15
Nabíjačka MH-25a
Krytka okulára hľadáčika DK-5
USB kábel UC-E17
Popruh AN-DC1 BK

Nikon 18-55mm f/3,5-5,6G AF-P DX VR
55-milimetrový predný nasadzovací kryt objektívu LC-55

Nikon 70-300mm F/4.5-6.3G ED AF-P DX VR
Krytka objektívu LC-58

Videá


Dotaz na tovar
 *
 *
 *
 *
  *
Prosím vyplňte všetky polia označené ako *.

Odoslaním otázky beriem na vedomie spracovanie osobných údajov, za účelom odpovede na otázku.