Úvodná stránka / Fotoaparáty / Foto doplnky a príslušenstvo / Statívy

Manfrotto MVKBFR-LIVE
MVKBFR-LIVE

prenosný set kompaktného a ľahkého statívu Manfrotto BeFree a videohlavy Manfrotto
Manfrotto MVKBFR-LIVE  - 1
Manfrotto MVKBFR-LIVE - 2/5Manfrotto MVKBFR-LIVE - 3/5Manfrotto MVKBFR-LIVE - 4/5Manfrotto MVKBFR-LIVE - 5/5

197,00 €
164,17 € bez DPH
, plus doprava
-21%
249,00 €
Ušetríte 52,00 €
Záruka 24 mesiacov
Vypredané Kedy tovar dostanem?
Doprava DPD:
HeurekaPoint (Uloženka):
Zásilkovna:

V prípade upresnenia dostupnosti nás prosím kontaktujte.

Prečo u nás
Nakupujte bezpečne

Sme overeným zákazníkom portálu Heureka, máme certifikované obchodné podmienky a sme členom SAEC a európskeho združenia pre elektronickú komerciu.

Výdajné miesto

Svoj tovar si môžete tiež vyzdvihnúť na výdajnom mieste v Bratislave.

Tovar na sklade

98% tovaru, ktorý ponúkame, máme skladom v našom distribučnom sklade. Tisíce kusov najpredávanejších produktov pripravených na okamžitú expedíciu k vám.

Doprava zadarmo

Pri nákupe vybraných produktov máte dopravu ZADARMO.

Manfrotto MVKBFR-LIVE
MVKBFR-LIVE

Popis produktov

 

Manfrotto BeFree MVKBFR-LIVE je úplne nový ultra prenosný set kompaktného a ľahkého statívu Manfrotto BeFree a videohlavy Manfrotto MVH400AH. Tento statívový set rozširuje populárnu rodinu hliníkových statívov novej generácie BeFree, ktoré sa vyznačujú mimoriadnou kompaktnosťou, veľmi nízkou hmotnosťou pri zachovaní výbornej tuhosti. Samotný statív má 4 sekčné teleskopické nohy z hliníkových zliatin, ktoré sú do pracovnej polohy aretované pomocou umelohmotných aretačných páčok. Korpus statívu je z ľahkej a pevnej hliníkovej zliatiny (Al) a má vylepšenú konštrukciu uchytenia a aretácie nôh. Stredový stĺpik statívu je tiež vyrobený z hliníkových zliatin.

4 dielne nohy statívu sú vyrobené z ľahkej a pevnej hliníkovej zliatiny eliminujúcej všetky vibrácie a sú zakončené gumovými pätkami, ktoré sa dajú nahradiť kovovými hrotmi. Aretácia jednotlivých sekcií štvordielnych nôh je vyriešená ergonomicky tvarovanými upínacími páčkami, ktoré poskytujú extrémnu uzamykajúcu silu pre bezpečné uzamknutie celého systému. Páčky sú tvarované tak aby ich bolo možné na jednej nohe uvoľniť jednou rukou všetky naraz. Statív má unikátny systém aretácie náklonu nôh, ktoré sa dajú voči zvislici nastaviť vo dvoch polohách (25°; 51°), čo umožňuje rýchle nastavenie požadovanej pracovnej polohy. V rozloženom stave je výška statívu aj s vysunutým stredovým stĺpikom 151 cm, bez vysunutého stredového stĺpika je to 128 cm a v zloženom stave je to iba 43 cm.

Statív sa vyznačuje unikátnou pevnosťou aj pri max. zaťažení. Pri jeho hmotnosti iba 1,8 Kg unesie s dostatočnou zásobou stability až 4 kg ťažkú foto/video výbavu. Statív je vybavený ľahkou video hlavou Manfrotto MVH400AH s rýchloupínacou doštičkou Manfrotto 501PL vybavenou skrutkou so závitom 1/4“, ktorá je zameniteľná za statívovú skrutku so závitom 3/8“. Video hlava je vybavená vodováhou. Možnosť sklopenia nôh o 51° vám dovolí dosiahnuť minimálnu pracovnú výšku iba 43 cm nad zemou. V prípade, že sa potrebujete dostať ešte nižšie tak je možné stredový stĺpik vybrať a zase zasunúť do miesta jeho uchytenia opačne, čím sa viete dostať doslova až pod statív.

Celkovo sú cestovné statívy Manfrotto BeFree novej generácie navrhnuté s dôrazom na jednoduchosť, rýchlosť a praktickosť použitia. Statívy BeFree prinášajú overenú kvalitu, funkčnosť a robustnosť. Manfrotto si dalo záležať na úplne novom veľmi štýlovom talianskom dizajne statívu, ktorý dotvára a umocňuje celkový dojem zo statívu

Technické parametre
Maximálna výška (cm): 151
Transportná výška (cm): 40
Nosnosť (kg): 4
Typ hlavy: Video/Fluid
Min výška (cm): 43
Sekcie: 4
Aretácia nôh: Svorka
Materiál: Hliník
Hmotnosť (kg): 1,8 kg
Obsah balenia

Manfrotto MVKBFR-LIVE Stativ
Stativ BeFree Live s  hlavou

Dotaz na tovar
 *
 *
 *
 *
  *
Prosím vyplňte všetky polia označené ako *.

Odoslaním otázky beriem na vedomie spracovanie osobných údajov, za účelom odpovede na otázku.