ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator
Úvodná stránka / informačná povinnosť

informačná povinnosť

INFORMÁCIE O SPRACOVANÍ OSOBNÝCH ÚDAJOV

Spracovanie osobných údajov, ktoré je nevyhnutné pre splnenie zmluvy internetovým obchodníkom alebo pre vykonanie opatrení prijatých pred uzatvorením zmluvy internetovým obchodníkom.

1.           TOTOŽNOSŤ A KONTAKTNÉ ÚDAJE SPRÁVCU

1.1.        Správcom Vašich osobných údajov je obchodná spoločnosť ČESKÝ VELKOOBCHOD, so sídlom  Albatrosová 286, 252 42, Jesenice u Prahy, identifikačné číslo: 24823694, Spoločnosť je zapísaná v obchodnom registri, vedenom mestským súdom v Prahe, oddiel C, vložka 177668 (ďalej len „správca“).

1.2.        Kontaktné údaje správcu sú nasledujúce: adresa pre doručovanie Albatrosová 286, 252 42, Jesenice u Prahy, adresa elektronickej pošty duzik@ceskyvelkoobchod.cz, telefón +420 602 957 602.

1.3.        Správca nemenoval poverenca pre ochranu osobných údajov.

2.           ZÁKONNÝ DÔVOD SPRACOVANIA OSOBNÝCH ÚDAJOV

2.1.        Zákonným dôvodom spracovania Vašich osobných údajov je skutočnosť, že toto spracovanie je nevyhnutné pre splnenie zmluvy medzi Vami a správcom alebo pre vykonanie opatrení správcom pred uzatvorením takej zmluvy v zmysle čl. 6 ods. 1 písm. b) Nariadenie Európskeho parlamentu a Rady 2016/679 o ochrane fyzických osôb v súvislosti so spracovaním osobných údajov a o voľnom pohybe týchto údajov a o zrušení smernice 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane osobných údajov) (ďalej len „nariadenie“).

3.           ÚČEL SPRACOVANIA OSOBNÝCH ÚDAJOV

3.1.        Účelom spracovania Vašich osobných údajov je plnenie zmluvy medzi Vami a správcom či vykonanie opatrenia správcom pred uzatvorením takej zmluvy.

3.2.        Zo strany správcu nedochádza k automatickému individuálnemu rozhodovaniu v zmysle čl. 22 nariadenia.

4.           DOBA ULOŽENIA OSOBNÝCH ÚDAJOV

4.1.
        Vaše osobné údaje budú spracovávané po dobu trvania účinkov práv a povinností zo zmluvy, a ďalej po dobu nutnú pre účely archivovania podľa príslušných všeobecne záväzných právnych predpisov, najdlhšie však po dobu stanovenú všeobecne záväznými právnymi predpismi.

5.           ĎALŠÍ PRÍJEMCOVIA OSOBNÝCH ÚDAJOV

5.1.        Ďalšími príjemcami Vašich osobných údajov budú zásielkové spoločnosti a iné osoby podieľajúce sa na dodaní tovaru či realizácii platieb na základe kúpnej zmluvy. Príjemcovia Vašich osobných údajov budú v roli dopravcu (Česká pošta alebo DPD alebo PPL alebo Zásielkovňa alebo Uloženka). V roli vyskladnenia tovaru Mail Step a.s. (možnosť osobného odberu)

5.2.        Správca nemá v úmysle odovzdať Vaše osobné údaje do tretej krajiny (do krajiny mimo EÚ) alebo medzinárodnej organizácii.

6.           PRÁVA SUBJEKTU ÚDAJOV

6.1.
        Za podmienok stanovených v nariadení máte právo požadovať od správcu prístup k Vašim osobným údajom, právo na opravu alebo vymazanie Vašich osobných údajov, poprípade obmedzenie ich spracovania, právo vzniesť námietku proti spracovaniu Vašich osobných údajov, a ďalej právo na prenositeľnosť Vašich osobných údajov.

6.2.        Pokiaľ by ste sa domnieval(a), že spracovaním Vašich osobných údajov bolo porušené či je porušované nariadenie, máte okrem iného právo podať sťažnosť na dozorný úrad.

6.3.        Nemáte povinnosť osobné údaje poskytnúť. Poskytnutie Vašich osobných údajov je nutnou požiadavkou pre uzatvorenie a plnenie zmluvy a bez poskytnutia Vašich osobných údajov nie je možné zmluvu uzatvoriť či ju zo strany správcu splniť.

Prečo u nás

Nakupujte bezpečne

Sme overeným zákazníkom portálu Heureka, máme certifikované obchodné podmienky a sme členom SAEC.

Výdajné miesto

Výrobok si môžete osobne vyzdvihnúť na výdajnom mieste.

Tovar na vlastnom sklade

98% všetkého sortimentu máme na sklade a je pripravený k okamžitej expedícii.

Doprava zadarmo

Pri nákupe vybraných produktov máte dopravu ZADARMO.