ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator
Úvodná stránka / KONIEC NEVHODNÝCH DARČEKOV

KONIEC NEVHODNÝCH DARČEKOV

Máte obavu, že kúpite výrobok, ktorý nebude zodpovedať predstavám obdarovaného? Zlá farba, výbava, model či značka? Nevadí, vráťte nám ho späť do 90 dní a my vám vrátime späť peniaze, alebo si vyberte iný model. Viac na: www.servisplus.online

 


Podmienky vrátenia tovaru:

 1. Tovar je možné vrátiť do 90 dní od zakúpenia. Táto lehota začína dňom predaja (dátum na faktúre).

 2. Vrátiť možno iba nerozbalený a nepoužitý tovar v pôvodnom neporušenom obale vrátane nepoškodených pečatí, ak sú prítomné.

 3. Tovar musí byť vrátený vrátane ďalšieho príslušenstva či doplnkových produktov, ktoré boli súčasťou tovaru v čase uzavretia objednávky (napr. extra náhradné hlavice). Ak bude tovar vrátený nekompletný, bude z kúpnej ceny tovaru odpočítaná plná kúpna cena tohto príslušenstva či doplnkov, prípadne môže byť toto považované za nesplnenie podmienok akcie.

 4. Akcia sa nevzťahuje na tovar, ktorý zákazník objednal ako podnikateľ, teda zadal pri vytváraní objednávky svoje identifikačné číslo.

 5. Akcia sa vzťahuje iba na vybrané malé spotrebiče (nie fotoaparáty, objektívy a ďalšie foto príslušenstvo) a iba na výrobky, ktoré sú touto akciu "KONIEC NEVHODNÝCH DARČEKOV!" označené na eshope a následne na faktúre.

 6. Rozhodujúce pre zapojenie výrobku do akcie s možnosti vrátenia v 90 dnoch je samostatná položka "KONIEC NEVHODNÝCH DARČEKOV!" v objednávke a na faktúre. Výrobky, ktoré nie sú označené, nie sú zapojené do uvedenej akcie.

 
 

Ako vrátiť tovar:

 1. Vyplňte formulár, ktorý nájdete tu.

 2. Tovar s priloženým vyplneným formulárom musí byť doručený na adresu: Český velkoobchod s.r.o., Františka Diviše 944/1 104 00, Praha Uhříněves na náklady odosielateľa.

 3. V prípade, že vrátený tovar bude spĺňať všetky podmienky, zákazníkovi bude vrátená kúpna cena tovaru bez poštovného a balného. Čiastka bude poukázaná na bankový účet kupujúceho do 14 dní od prijatia vráteného tovaru.

 4. Pokiaľ nebudú splnené podmienky akcie, bude v prípade potreby zhotovená fotodokumentácia o stave tovaru a následne bude tovar odoslaný späť na adresu zákazníka. Náklady na spätné zaslanie nesie zákazník.

  

Ďalšie podmienky:

 1. Zákazník zaslaním tovaru na vyššie uvedenú adresu prijíma pravidlá akcie.

 2. Usporiadateľ akcie si vyhradzuje právo jednostranne bez náhrady meniť pravidlá akcie v priebehu jej trvania alebo akciu zrušiť alebo pozastaviť.

 3. Organizátor akcie je oprávnený kontrolovať splnenie všetkých podmienok tejto akcie a v prípade sporu posúdiť a s konečnou platnosťou rozhodnúť o akejkoľvek otázke spojenej s akciou.

 4. Akýkoľvek právny nárok účastníka alebo náhrady škody spojené s touto akciou sú vylúčené.

 1. Za stratu či poškodenie zásielky pri preprave vráteného tovaru zodpovedá odosielateľ. Odporúčame preto zásielku pri odosielaní pripoistiť.

 

Hlavným zmyslom akcie "KONIEC NEVHODNÝCH DARČEKOV" je bezstarostný nákup darčekov pre inú osobu u ktorej si nie ste 100% istí, či uvedená farba, model, či značka bude zodpovedať požiadavkám obdarovaného. Nie však možnosť vrátiť výrobok, ktorý bol rozbalený a prípadne tiež vyskúšaný.

V týchto prípadoch sa vzťahuje klasická lehota 14 dní na odstúpenie od zmluvy a jej podmienky: www.digital24.sk/vratenie-tovaru/

Prosím berte na vedomie, že ak budete chcieť darček vrátiť, musí spĺňať podmienky uvedené na tejto stránke. Najmä že nebude rozbalený a všetky jeho súčastí zostanú v originálnom balení.

Táto akcia "KONIEC NEVHODNÝCH DARČEKOV!" v žiadnom bode nenahrádza zákonnú možnosť odstúpenia od kúpnej zmluvy v lehote 14 dní a v rámci tejto lehoty plne platia podmienky podľa: https://www.digital24.sk/vratenie-tovaru/. Jedná sa o rozšírenie možnosti vrátenia výrobkov nad rámec 14 dňovej zákonnej lehoty.

 

PLATNOSŤ AKCIE OD 1.11.2020 DO 31.12.2020

Prečo u nás

Nakupujte bezpečne

Sme overeným zákazníkom portálu Heureka, máme certifikované obchodné podmienky a sme členom SAEC.

Výdajné miesto

Výrobok si môžete osobne vyzdvihnúť na výdajnom mieste.

Tovar na vlastnom sklade

98% všetkého sortimentu máme na sklade a je pripravený k okamžitej expedícii.

Doprava zadarmo

Pri nákupe vybraných produktov máte dopravu ZADARMO.