ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator
Úvodná stránka / Malé spotrebiče / Kuchynské spotrebiče / Kuchyňské roboty

Kenwood KVL85.224SI
KVL85.224SI

S výkonom 1200W na dosah ruky zvládnete ešte jednoduchšiu prácu pri spracovaní ťažkých ciest a zmestí do ovocných koláčov. Misy o objeme 7 l a 5 l všetko vyriešia.

688,00 €
573,33 € bez DPH
, plus doprava
Záruka 24 mesiacov
Vypredané Kedy tovar dostanem?
Doprava DPD:
HeurekaPoint (Uloženka):
Zásilkovna:

V prípade upresnenia dostupnosti nás prosím kontaktujte.

Prečo u nás
Nakupujte bezpečne

Sme overeným zákazníkom portálu Heureka, máme certifikované obchodné podmienky a sme členom SAEC a európskeho združenia pre elektronickú komerciu.

Výdajné miesto

Svoj tovar si môžete tiež vyzdvihnúť na výdajnom mieste v Bratislave.

Tovar na sklade

98% tovaru, ktorý ponúkame, máme skladom v našom distribučnom sklade. Tisíce kusov najpredávanejších produktov pripravených na okamžitú expedíciu k vám.

Doprava zadarmo

Pri nákupe vybraných produktov máte dopravu ZADARMO.

Kenwood KVL85.224SI
KVL85.224SI

Popis produktov

Ušetrite čas a zbavte sa neporiadku.
Zvážte si prísady priamo v mise, postupne alebo v sekvenciách. Môžete dokonca vážiť priamo v nástavcoch príslušenstva, ako je mixér, food processor, alebo odšťavovač. Žiadny neporiadok, žiadny chaos.

Perfektná dvojka
Ak váš recept vyžaduje prácu s dvomi misami, do seba zapadajúce misy o objeme 7 l a 5 l všetko vyriešia. Obe pasujú do robota bez úprav pre rýchlu manipuláciu. Vymeňte si misu a tvorte ďalej.

Sila, ktorá je taktiež šikovná
Digitálne riadený motor sa šikovne prispôsobuje tomu, čo robíte. Vždy budete používať silu, ktorú potrebujete. S výkonom 1200W na dosah ruky zvládnete ešte jednoduchšiu prácu pri spracovaní ťažkých ciest a zmestí do ovocných koláčov.

Na najľahší dotyk
Naše jedinečné rameno LightLift uľahčuje pridávanie prísad do vašej zmesi. Jednoducho stlačte tlačidlo a nasypte dovnútra. Nie je potrebná žiadna sila.

Metly EasyClean, ktoré pracujú za Vás
Naša ikonická K-metla je doplnená hnetacím hákom na ťažšie cestá a balónovou metlou na šľahanie. Všetky sú vyskúšané, otestované a ľahko umývateľné.

Prispôsobte si svoj Chef po svojom
Rozšírte svoju kreativitu s našou najširšou radou 25+ voliteľných nástavcov. Pripojeným k výstupu vysokých alebo pomalých otáčok sa bude miešať, krájať, špiralizovať, odšťavovať, krájať na kocky, lisovať ... .

Vy nastavíte rýchlosť
Prevezmite kontrolu. Pomocou variabilného nastavenia otáčok pomaly zvýšite rýchlosť podľa potreby. Skvelé výsledky dotykom jednej ruky.

Každá prísada zostane v mise
Naše jedinečné planetárne miešanie pokrýva celé vnútro misy, stred i dno. Žiadna prísada nie je vynechaná alebo premárnená. Všetko, čo vám na záver zostane, je dokonalosť.

Technické parametre
EAN: 5011423002361
Výkon (W): 1200 W
Hmotnosť (kg): 11,5 kg
Obsah balenia
Misa x2 
K-metla
Šľahacia metla
Hnetací hák
Stieracia metla
Blender 
Mlynček na mäso
Dotaz na tovar
 *
 *
 *
 *
  *
Prosím vyplňte všetky polia označené ako *.

Odoslaním otázky beriem na vedomie spracovanie osobných údajov, za účelom odpovede na otázku.