Úvodná stránka / Malé spotrebiče / Kuchyňské spotrebiče / Kuchyňské roboty

Philips HR7627
HR7627/00

2 nastavenia rýchlosti a pulzný stupeň pre maximálnu kontrolu. 650-wattový motor na výkonné spracovanie. Technológia PowerChop pre vynikajúce sekanie. 2,1 l nádoba.
Philips HR7627  - 1
Philips HR7627 - 2/3Philips HR7627 - 3/3

53,00 €
44,17 € bez DPH
, plus doprava
Záruka 24 mesiacov
Autorizovaný servis: Tu
Vypredané Kedy tovar dostanem?
Doprava DPD:
HeurekaPoint (Uloženka):
Zásilkovna:

V prípade upresnenia dostupnosti nás prosím kontaktujte.

Prečo u nás
Nakupujte bezpečne

Sme overeným zákazníkom portálu Heureka, máme certifikované obchodné podmienky a sme členom SAEC a európskeho združenia pre elektronickú komerciu.

Výdajné miesto

Svoj tovar si môžete tiež vyzdvihnúť na výdajnom mieste v Bratislave.

Tovar na sklade

98% tovaru, ktorý ponúkame, máme skladom v našom distribučnom sklade. Tisíce kusov najpredávanejších produktov pripravených na okamžitú expedíciu k vám.

Doprava zadarmo

Pri nákupe vybraných produktu máte dopravu ZADARMO.

Philips HR7627
HR7627/00

Popis produktov
2 nastavenia rýchlosti a pulzný stupeň pre maximálnu kontrolu
Najlepšie výsledky dosiahnete, keď nastavíte nízku rýchlosť (rýchlosť 1) pri šľahaní smotany, vajec, príprave liateho a chlebového cesta. Vyššie nastavenie rýchlosti (rýchlosť 2) je vhodné na sekanie cibule a mäsa, mixovanie polievok a krémových nápojov alebo strúhanie, krájanie, drvenie či škriabanie zeleniny.

O 40 % väčšia podávacia trubica
Nový kuchynský robot Philips Daily Collection obsahuje podávaciu trubicu, ktorá je o 40 % väčšia než u predchádzajúceho modelu HR7625, čím ušetríte čas potrebný na krájanie ovocia a zeleniny.

Vysokovýkonné diskové nástavce z nehrdzavejúcej ocele
Stačí si vybrať správny diskový nástavec z nehrdzavejúcej ocele na spracovanie obľúbenej prísady a zacvaknúť ho na držiak na nástavce. Výkon nástavcov bol intenzívne testovaný na dosiahnutie najlepších výsledkov krájania na plátky a strúhania.

650-wattový motor na výkonné spracovanie
Tento kuchynský robot Philips ponúka výkonný motor, ktorý zabezpečí dostatočný výkon a kontrolu na prípravu všetkých vašich obľúbených receptov.

Až 5 porcií naraz
Veľkorysá 2,1 l nádoba (pracovná kapacita 1,5 l) umožňuje mixovať až 5 porcií polievky naraz.

Príslušenstvo vhodné do umývačky
Všetky diely príslušenstva kuchynského robota Philips vyčistíte veľmi jednoducho – uložíte ich na vrchnú policu v umývačke riadu.

Emulgačný disk na šľahačku a vaječné bielka
Dokonalý nástroj na šľahanie alebo emulgovanie vajec alebo prípravu šľahačky. Najlepšiu nadýchanosť a zväčšenie objemu dosiahnete pri použití nastavenia nízkej rýchlosti. Príprava lahodných dezertov alebo majonézy ešte nikdy nebola jednoduchšia!

Technológia PowerChop pre vynikajúce sekanie
Technológia PowerChop je kombináciou tvaru čepelí, rezného uhla a vnútornej nádoby, ktorá poskytuje vynikajúce výsledky pri sekaní mäkkých aj tvrdých surovín.Je vynikajúca aj na výrobu pyré a miešanie cesta na koláče!

Bez prskania zo stredu nádoby vďaka konštrukcii bez vnútorného hriadeľa
Na rozdiel od lacných kuchynských robotov, tento kuchynský robot Philips nemá v strede nádoby vnútorný hriadeľ. Vďaka tomu polievky a iné tekuté prísady nebudú unikať zo stredu nádoby a váš kuchynský robot a kuchyňa budú vždy čisté! Okrem toho sa tým výrazne uľahčilo zostavenie zariadenia – stačí zacvaknúť držiak nástrojov na presne tvarované pripájacie prvky v nádobe.

Ostrá a silná čepeľ v tvare S na sekanie z nehrdzavejúcej ocele
Ostrá a tvrdá čepeľ v tvare S z nehrdzavejúcej ocele naseká zeleninu, napríklad cibuľu, za niekoľko sekúnd. Môžete ju použiť aj na iné prísady, napríklad orechy, mäso alebo dokonca na prípravu cesta na koláče.


Technické parametre
Príkon (W): 650 W
Farba: Biela
Hmotnosť (kg): 800 g
Obsah balenia
Nástavec s čepeľami v tvare S
Nôž na sekanie
Emulgačný disk
Nástroj na jemné strúhanie
Nástroj na jemné krájanie
Nástroj na granulovanie
Dotaz na tovar
 *
 *
 *
 *
  *
Prosím vyplňte všetky polia označené ako *.

Odoslaním otázky beriem na vedomie spracovanie osobných údajov, za účelom odpovede na otázku.