Úvodná stránka / Malé spotrebiče
Prečo u nás
Nakupujte bezpečne

Sme overeným zákazníkom portálu Heureka, máme certifikované obchodné podmienky a sme členom SAEC a európskeho združenia pre elektronickú komerciu.

Výdajné miesto

Svoj tovar si môžete tiež vyzdvihnúť na výdajnom mieste v Bratislave.

Tovar na sklade

98% tovaru, ktorý ponúkame, máme skladom v našom distribučnom sklade. Tisíce kusov najpredávanejších produktov pripravených na okamžitú expedíciu k vám.

Doprava zadarmo

Pri nákupe vybraných produktu máte dopravu ZADARMO.

Philips Sonicare HX6512/45
HX6512/45

Popis produktov

 Philips Sonicare HX6512 / 45 na rozdiel od svojho predchodcu Philips Sonicare HX6511 / 50 je vybavený dvoma hlavami ProResults Plaqu, ktoré odstránia až 6x viac zubného povlaku ako obyčajná kefka.


Stálica medzi sonickými kefkami Philips Sonicare EasyClean HX6512/45 s inovovanou hlavicou ProResult Plaque defense sa postará o odstránenie maximálného množstva zubného povlaku, ktorý sa na Vašich zuboch počas dňa usadzuje. Zároven čistenie zostáva šetrné k Vašim zubom aj ďasnám vďaka sonickej technológii.

Šetrné ale precízne čistenie zubov

Patentovaná sonická technológia zubnej kefky Philips Sonicare HX6512/45 pracuje dynamicky, ale zároveň šetrne, preto odstráni všetky nečistoty. Špeciálne jemné vlákna v kombinácii s prúdením vody a 31 000 kmitmi za minútu efektívne odstráni zubný povlak zo zubov  pozdĺž línie ďasien z medzizubných priestorov. Hoci kefka čistí dynamicky a hĺbkovo, tak je vhodná aj pre citlivé ďasná. Vaše zuby budú vyčistené tak, že to ucítite aj uvidíte. Kefku môžete používať aj ak máte obnažené krčky, nosíte fixné strojčeky (hlavica sa skôr opotrebuje) alebo zubné náhrady.  

Prirodzene lesklé a biele zuby

Každodenné škrvny odstránite lepšie zásluhou vylepšeného čistiaceho systému. Tesnejší kontakt so zubami pomáha odstrániť všetky nečistoty a udržiavať tak zuby prirodzene belšie.  

Chytrý časovač

Zubní lekári odporúčajú čistiť zuby po dobu dvoch minút. Časovač SmartTimer tento čas postráži za Vás a po dvoch minútach kefka automaticky zastaví.  

Kefka Vám pomôže s rovnomerným vyčistením zubov, pretože Vám dá  signál tiež každých 30 sekúnd. Vy tak budete vedieť, kedy prejsť na ďalšiu časť zubov.   Ľahší prístup k zadnej strane zubov

Kefka má mierne naklonenú čistiacu hlavicu, preto sa s ňou lepšie dostanete aj k zadnej strane  zubov. Účinne tak odstránite povlak a nečistoty aj z týchto ťažko dostupných oblastí

Zvyknete si ľahko

Program Easy- štart má za úlohu počas prvých 14 dní postupne zvyšovať intenzitu čistenia, aby ste si na čistenie novou elektrickou kefkou lepšie zvykli. 

Technické parametre
Čistiaca technológia kefky: Sonická
Farba: Biela
Napájanie: Dobíjací akumulátor
Počet pulzácií: 31 000/min
Obsah balenia

Philips Sonicare HX6512/45
1 x telo sonickej kefky Philips Sonicare EasyClean HX6512/45
2x čistiaca hlavica ProResults Plaque defense
1 x cestovná nabíjačka

Dotaz na tovar
 *
 *
 *
 *
  *
Prosím vyplňte všetky polia označené ako *.

Odoslaním otázky beriem na vedomie spracovanie osobných údajov, za účelom odpovede na otázku.