Úvodná stránka / Malé spotrebiče / Robotické vysávače

Philips FC8822 / 01
FC8822 / 01

Doprava zadarmo
Robotický vysávač Philips SmartPro Active vysáva dvakrát rýchlejšie vďaka kombinácii bezkefkovej hubice TriActive XL, vysokému saciemu výkonu s režimom 1800Pa Turbo a trojkrokovému čistiacemu systému so suchým utieraním.
Philips FC8822 / 01  - 1
Philips FC8822 / 01 - 2/5Philips FC8822 / 01 - 3/5Philips FC8822 / 01 - 4/5Philips FC8822 / 01 - 5/5

269,00 €
224,17 € bez DPH
-18%
329,00 €
Ušetríte 60,00 €
Záruka 24 mesiacov
Autorizovaný servis: Tu
Vypredané Kedy tovar dostanem?
Doprava DPD:
HeurekaPoint (Uloženka):
Zásilkovna:

V prípade upresnenia dostupnosti nás prosím kontaktujte.

Prečo u nás
Nakupujte bezpečne

Sme overeným zákazníkom portálu Heureka, máme certifikované obchodné podmienky a sme členom SAEC a európskeho združenia pre elektronickú komerciu.

Výdajné miesto

Svoj tovar si môžete tiež vyzdvihnúť na výdajnom mieste v Bratislave.

Tovar na sklade

98% tovaru, ktorý ponúkame, máme skladom v našom distribučnom sklade. Tisíce kusov najpredávanejších produktov pripravených na okamžitú expedíciu k vám.

Doprava zadarmo

Pri nákupe vybraných produktov máte dopravu ZADARMO.

Philips FC8822 / 01
FC8822 / 01

Popis produktov
Infračervené snímače na detekciu a vyhýbanie sa prekážkam
Nový vysávač Philips je vybavený 6 infračervenými snímačmi na detekciu a vyhýbanie sa prekážkam, napr. stenám, lampám, alebo káblom, takže podlahy vám vyčistí dôkladne. Napokon si môžete užiť čistý dom bez toho, aby ste zasiahli.

Vytvorte si týždenný plán
Vysávač ponúka funkciu týždenného plánovania, takže si môžete naprogramovať ďalšie čistenie týždeň vopred s možnosťou nastavenia odlišného času na každý deň okrem jedného. Robot sa aktivuje, aj keď nie ste doma, takže sa môžete tešiť z čistého domova.

Výkonná lítium-iónová batéria s dobou prevádzky až 120 minút
Výkonná lítium-iónová batéria má dlhšiu výdrž a kratšiu dobu nabíjania než štandardné batérie. Nový robotický vysávač môže bežať až 120 min.

Virtuálna stena udržiavajúca robot mimo oblastí so zakázaným vstupom
Virtuálna stena vytvára neviditeľnú bariéru, ktorú nesmie robot prekročiť. Túto neviditeľnú bariéru je možné použiť na obmedzenie prístupu robota do konkrétnej miestnosti alebo oblasti, resp. zabránenie jeho priblíženia sa príliš blízko k elektrickým káblom alebo káblom počítača, krehkým predmetom na podlahe atď. Virtuálna stena má rozsah približne 2 metre.

3-krokový čistiaci systém vrátane funkcie umývania podláh
Prvé dve dlhé kefy zametajú nečistoty a prach do cesty robota. Hubica potom nečistoty a prach pozbiera vďaka jeho výkonnému motoru. A nakoniec nasúvateľná podložka na umývanie podláh umocní čistenie pozbieraním aj toho najjemnejšieho prachu z podlahy.

Robot rozpoznáva najznečistenejších oblastí pre dôkladnejšie čistenie
Funkcia snímača prachu umožňuje robotovi automaticky rozpoznať oblasti, kde sa nahromadilo najviac prachu, takže v danej oblasti zostane niekoľko sekúnd dlhšie, aby ju dôkladnejšie vyčistil.

4 režimy čistenia na prispôsobenie sa rôznym oblastiam
4 režimy čistenia na prispôsobenie sa rôznym oblastiam vo vašom dome. Režim typu „z“ vedie robota v rovnobežnom kľukatom vzore, keď objaví relatívne väčší priestor. Režim odrazenia vedie robota v priamke, keď narazí do nejakého predmetu, tak si robot vyberie iný náhodný smer. Pri režime špirálovitého pohybu sa robot pohybuje v špirále so zväčšujúcim sa polomerom. Režim pohybu popri stene steny vedie robota tak, aby pri čistení zostával blízko steny a rovnobežne so stenou.

Režim sania TURBO pre intenzívne čistenie
Režim sania Turbo pre intenzívne čistenie

Diaľkové ovládanie na ovládanie robota na diaľku
Diaľkové ovládanie vám umožňuje ovládať robotický vysávač na diaľku a vykonávať niekoľko činností. Robotovi môžete prikázať, aby sa spustil a zastavil, naviesť ho do ľubovoľného smeru, zmeniť cestu čistenia alebo mu nariadiť návrat do dokovacej stanice.

Hubica TriActive XL poskytuje pri jednom pohybe dvojnásobne efektívnejšie čistenie
Hubica TriActive XL zaručuje účinný a zároveň dôsledný čistiaci výkon, ktorý teraz vďaka nasledujúcim prvkom pôsobí ešte 2-násobne rýchlejšie: 1. Mimoriadna šírka hubice na jeden ťah pokryje až dvojnásobne väčšiu plochu podlahy. 2. Tri sacie otvory zbierajú prach spredu aj zo strán. 3. Ohybný pás sa postará o všetok zvyšný prach, ktorý mohol uniknúť. 4. Hubica s technológiou sledovania obrysov minimalizuje stratu sacieho výkonu na rôznych podlahách.

Systém inteligentnej detekcie prispôsobuje čistenie akémukoľvek prostrediu
Nový robotický vysávač je vybavený systémom inteligentnej detekcie – kombinácie inteligentných čipov, až 25 snímačov, gyroskopu a akcelerometra – vďaka ktorej robot účinne vykonáva čistenie samostatne. Robot rozumie prostrediu a vyberie optimálnu stratégiu na čo najrýchlejšie vyčistenie vášho domu. Nezasekne sa a v prípade potreby sa vráti do svojej dokovacej stanice.
Technické parametre
Typ podlahy: Kachličky a drevené podlahy, Koberce
Úroveň hluku: 63 dB
EAN: 8710103814214
Farba: Čierna
Doba chodu: 120 min.
Вoba nabíjania: 240 min
Hmotnosť (kg): 1,95 kg
Objem vrecka/nádoby na prach: 0,4L
Obsah balenia
filter
Základňa
Bočné kefy (1 pár)
Suché čistenie
Dotaz na tovar
 *
 *
 *
 *
  *
Prosím vyplňte všetky polia označené ako *.

Odoslaním otázky beriem na vedomie spracovanie osobných údajov, za účelom odpovede na otázku.