Úvodná stránka / Malé spotrebiče / Starostlivosť o telo / Elektrické zubné kefky

Philips Sonicare DiamondClean HX9372/04
HX9372/04

Doprava zadarmo
Sonická zubná kefka, nabíjací pohár a nabíjacie cestovné puzdro, 5 čistiacich programov, nabíjanie cez USB, vhodná aj pre citlivé ďasná, odstraňuje zubný povlak až 7x lepšie.
Prečo u nás
Nakupujte bezpečne

Sme overeným zákazníkom portálu Heureka, máme certifikované obchodné podmienky a sme členom SAEC a európskeho združenia pre elektronickú komerciu.

Výdajné miesto

Svoj tovar si môžete tiež vyzdvihnúť na výdajnom mieste v Bratislave.

Tovar na sklade

98% tovaru, ktorý ponúkame, máme skladom v našom distribučnom sklade. Tisíce kusov najpredávanejších produktov pripravených na okamžitú expedíciu k vám.

Doprava zadarmo

Pri nákupe vybraných produktu máte dopravu ZADARMO.

Philips Sonicare DiamondClean HX9372/04
HX9372/04

Popis produktov

Viac čistiacich programov, originálny desing a kefková hlavica Diamond vybavená jemnými, ale hustými vláknami, ktoré dosiahnu všetkých plôšok zubov a starostlivo ich vyčistia. So zubnou kefkou Philips Sonicare DiamondClean HX9372/04 budú Vaše zuby čistejšie a zbavené škvŕn od jedla a pitia.

Šetrné ale precízne čistenie zubov
Patentovaná sonická technológia zubnej kefky pracuje dynamicky, ale zároveň šetrne, preto odstráni všetky nečistoty. Špeciálne jemné vlákna v kombinácii s prúdením vody a 31 000 kmitmi za minútu efektívne odstráni zubný povlak zo zubov pozdĺž línie ďasien z medzizubných priestorov. Zubného povlaku Vás zbaví 7x lepšie ako manuálna zubná kefka. Hoci kefka čistí dynamicky a hĺbkovo, tak je vhodná aj pre citlivé ďasná. Vaše zuby budú vyčistené tak, že to ucítite aj uvidíte.
 
Prirodzene lesklé a biele zuby
Každodenné škrvny odstránite lepšie pomocou väčšej čistiacej hlavice a zásluhou vylepšeného čistiaceho systému. Tesnejší kontakt so zubami pomáha odstrániť všetky nečistoty a udržiavať tak zuby prirodzene belšie, než pri čistení klasickou zubnou kefkou.
 
Pohladenie pre Vaše ďasná
Pri používaní kefky Philips Sonicare HX9372/04 sa zlepší stav Vašich ďasien už za dva týždne. Kefka lepšie čistí medzizubné priestory a odstraňuje zubný povlak pozdĺž ďasien, odstráni tak viac povlaku a tým zlepšuje zdravie ďasien.
 
Dve možnosti nabíjania
Vyberte si spôsob nabíjania kefky, ktorý Vám viac vyhovuje. Kefku môžete vložiť do špeciálneho pohára, v ktorom sa bude nabíjať. Alebo použite na nabíjanie cestovné puzdro, ktoré pripojíte cez USB kábel do notebooku alebo  zásuvky. Vďaka nabíjaciemu puzdru kefku pohodlne nabijete aj na cestách. Stav nabitia kefky môžete strážiť vďaka kontrolke.
 
Chytrý časovač
Zubní lekári odporúčajú čistiť zuby po dobu dvoch minút. Časovač SmartTimer tento čas postráži za Vás a po dvoch minútach kefku automaticky zastaví.

Kefka Vám pomôže s rovnomerným vyčistením zubov, pretože Vám dá  signál tiež každých 30 sekúnd. Vy tak budete vedieť, kedy prejsť na ďalšiu časť zubov.
 
Čistiace režimy:
Clean na každodenné bežné čistenie
White na odstránenie škvŕn zo zubov
Polish pre maximálny lesk zubov
Gum Care na jemnú masáž ďasien
Sensitive na šetrné čistenie zubov a ďasien

Technické parametre
EAN: 8710103752424
Farba: Amethyst
Napájanie: Dobíjací akumulátor
Počet pulzácií: 31 000/min
Skladacia: NIE
Čistiaca technológia kefky: Sonická
Obsah balenia

1 x telo sonickej kefky Philips Sonicare DiamondClean HX9372/04
2 x čistiace hlavice DiamondClean
1 x pohár s integrovanou nabíjačkou
1 x cestovné puzdro s integrovanou nabíjačkou
2 x hygienické krytky hlavíc
1 x USB kábel

Dotaz na tovar
 *
 *
 *
 *
  *
Prosím vyplňte všetky polia označené ako *.

Odoslaním otázky beriem na vedomie spracovanie osobných údajov, za účelom odpovede na otázku.