Úvodná stránka / Malé spotrebiče / Vysávače

Rowenta RO6477EA Silence Space
RO6477EA

Vreckový vysávač 750W, vrcúško HEPA Hygiene+ 4.5l, hlučnosť 66dB
Rowenta RO6477EA Silence Space  - 1
Rowenta RO6477EA Silence Space - 2/5Rowenta RO6477EA Silence Space - 3/5Rowenta RO6477EA Silence Space - 4/5Rowenta RO6477EA Silence Space - 5/5

217,00 €
180,83 € bez DPH
, plus doprava
-24%
285,00 €
Ušetríte 68,00 €
Záruka 24 mesiacov
Autorizovaný servis: Tu
Vypredané Kedy tovar dostanem?
Doprava DPD:
HeurekaPoint (Uloženka):
Zásilkovna:

V prípade upresnenia dostupnosti nás prosím kontaktujte.

Prečo u nás
Nakupujte bezpečne

Sme overeným zákazníkom portálu Heureka, máme certifikované obchodné podmienky a sme členom SAEC a európskeho združenia pre elektronickú komerciu.

Výdajné miesto

Svoj tovar si môžete tiež vyzdvihnúť na výdajnom mieste v Bratislave.

Tovar na sklade

98% tovaru, ktorý ponúkame, máme skladom v našom distribučnom sklade. Tisíce kusov najpredávanejších produktov pripravených na okamžitú expedíciu k vám.

Doprava zadarmo

U všetkých digitálnych fotoaparátov a objektívov máte dopravu ZADARMO. Všetky balíčky sú doručované v režime "krehké" s veľkým dôrazom na opatrné zaobchádzanie.

Rowenta RO6477EA Silence Space
RO6477EA

Popis produktov

Vysávač Silence Force 4A prešiel všetkými testami európskeho energetického štítku s najvyšším možným počtom bodov a dosiahol hodnotenie so samými A. Tento vysávač s hladkou a tichou prevádzkou zaisťuje účinné odstránenie nečistôt na akomkoľvek povrchu, a to s tromi úrovňami filtrácie, ktoré zachytia až 99,99% vysatého prachu, so spotrebou energie nižšou až o 60 % a so zvláštnym príslušenstvom pre domácnosti so zvieratami, ktoré vlastníkom domácich miláčikov ponúkajú moderné riešenie upratovania domácnosti i automobilu.


Za málo peňazí veľa muziky

Teleskopickú kovovú trubicu jednoducho doplňte jedným z výmenných nadstavcov a začnite vysávať. Okrem klasického Deep Clean máte k dispozícii hubicu určenú na parkety a tvrdé povrchy alebo kefku na nábytok, respektíve štrbinovú hubicu. S týmto vysávačom tak vysajete celý byt či dom bez námahy a jednoducho - zapojte prívodnú šnúru s dĺžkou 8,4 metra do zásuvky a náhle máte 11metrový rádius. Pustite sa do preskúmavania všetkých zákutí vášho domova - aj tých, o ktorých ste doteraz netušili, že existujú.

Tiger medzi vysávačmi

Vysávač Rowenta Silence Force Extreme Turbo Animal Care je, ako je už z názvu zrejmé, extrémne účinný. A to ako na kobercoch, tak na tvrdých podlahách, v oboch prípadoch dosahuje triedy účinnosti A. Systém filtrácie HEPA Hygiene+ zachytí aj tie najmenšie prachové čiastočky a vy tak budete môcť v pokoji dýchať a nebudete musieť mať strach o zdravie detí, ktoré sa hrajú na koberci.

Dosiahnete najvyššieho výkonu a pritom budete používať ekologicky šetrný motor. Na odolnejšie zašpinenia použite silnejšiu saciu silu, ktorú môžete regulovať elektronicky, na špinu bežnú stačí menšia sacia sila. Alebo rovno použite jednu z dvoch turbo kief, ktoré sú súčasťou príslušenstva vysávača, aby ste nečistoty odstránili aj z väčšej hĺbky.

Povie vám, kedy je plný

Už nemusíte po každom vysávaní kontrolovať, či nie je vrcúško plné. Vysávač je vybavený indikátorom plného vrecka, čím si sám hovorí o jeho výmenu. Ale nebojte sa, nebude to často, pretože kapacita vrecka je 4,5 litra, takže nejakú dobu vydrží - v závislosti od toho, čo a ako často budete vysávať. Vďaka tomu bude prevádzka vysávača ekonomická a ekologicky šetrná, pretože nebudete musieť meniť vrcúško skôr, ako vysávač sám nahlási, že už sa naplnil. V príslušenstve potom nájdete univerzálnu hubicu Deep Clean, parketovú hubicu, kefku na nábytok / štrbinovú hubicu 2v1, maxi turbo kefu a mini turbo kefu.

Technické parametre
Typ technológie: vreckový
Farba: Biela
Indikátor plnosti vrecka: ÁNO
Akčný rádius: 11 m
Príkon (W): 750
Účinnosť vysávania na tvrdých podlahách so škárami: A
Úroveň hluku: 66 dB(A)
Trieda energetickej účinnosti: A
Obsah balenia

Rowenta RO6477EA Silence Space 4A
 indikátor výmeny vrecka
teleskopická kovová sacia trubica
univerzálna hubica Deep Clean
parketová hubica
kefka na nábytok / štrbinová hubica 2v1
maxi turbo kefa, mini turbo kefa

Videá


Dotaz na tovar
 *
 *
 *
 *
  *
Prosím vyplňte všetky polia označené ako *.

Odoslaním otázky beriem na vedomie spracovanie osobných údajov, za účelom odpovede na otázku.