Úvodná stránka / Malé spotrebiče / Vysávače

Vacuum cleaner SAMSUNG VS60K6050KW
VS60K6050KW

Doprava zadarmo
Vacuum cleaner SAMSUNG VS60K6050KW: Cyclone Force, Objem vrecka/nádoby: 0,25 ℓ, Maximálny príkon 170 W, Prevádzkový čas 13 min., Prevádzkový čas (max.) 30 min. Doba nabíjania 180 min. Hladina hluku 83 dBA. Kartáč EZ Clean.

183,00 €
152,50 € bez DPH
-32%
269,00 €
Ušetríte 86,00 €
Záruka 24 mesiacov
Vypredané Kedy tovar dostanem?
Doprava DPD:
HeurekaPoint (Uloženka):
Zásilkovna:

V prípade upresnenia dostupnosti nás prosím kontaktujte.

Prečo u nás
Nakupujte bezpečne

Sme overeným zákazníkom portálu Heureka, máme certifikované obchodné podmienky a sme členom SAEC a európskeho združenia pre elektronickú komerciu.

Výdajné miesto

Svoj tovar si môžete tiež vyzdvihnúť na výdajnom mieste v Bratislave.

Tovar na sklade

98% tovaru, ktorý ponúkame, máme skladom v našom distribučnom sklade. Tisíce kusov najpredávanejších produktov pripravených na okamžitú expedíciu k vám.

Doprava zadarmo

U všetkých digitálnych fotoaparátov a objektívov máte dopravu ZADARMO. Všetky balíčky sú doručované v režime "krehké" s veľkým dôrazom na opatrné zaobchádzanie.

Vacuum cleaner SAMSUNG VS60K6050KW
VS60K6050KW

Popis produktov

Vacuum cleaner SAMSUNG VS60K6050KW

Dôkladné a jednoduché vysávanie zamotaných vlasov
Technológia EZClean vám umožňuje jednoducho a hygienicky odstrániť akýkoľvek prach a nečistoty, vrátane dlhých zamotaných vlasov. Pre vyprázdnenie nádoby EZClean Dustbin stačí stlačiť páku a jej obsah sa jednoducho vyprázdni.

Svižné otáčanie a plynulý pohyb
Rafinovaná konštrukcia vysávača umožňuje jeho rýchle otočenie okolo rohov a prekážok, ktoré sú vytvorené nábytkom. 180-stupňové telo vysávača zabezpečí rýchle manévrovanie a väčšie kolieska zaistia stabilnejší a plynulejší pohyb.

Flexibilnejšie vysávanie
Tyčový vysávač je prispôsobený na to, aby si poradil s odlišnými prostrediami. Bol navrhnutý ako 2 vysávače v jednom zariadení - hodí sa pre miestnosti s veľkými podlahami a behom chvíľky ho môžete premeniť na praktický ručný vysávač na čistenie menších plôch alebo nábytku.

Dlhotrvajúca výdrž batérie
Výkonná, 21,6V lítiová a vymeniteľná batérie poskytuje dlhotrvajúci výkon na viac ako 30 minút.* Za tento čas zvládnete bez obáv o vybitie prístroja povysávať celý byt.

Praktický dizajn
Dizajn vysávača je navrhnutý tak, aby ste ho mohli postaviť na akékoľvek miesto. Ak by ste si vo vysávaní chceli urobiť prestávku, môžete s vysávaním ihneď prestať a netrápiť sa s tým, ako vysávač odložíte. PowerStick je tak skladný, že zostane stáť na mieste, kde ste s vysávaním prestali.

Vstavané príslušenstvo
Tyčový vysávač POWERstick je dodávaný spolu so špecializovaným príslušenstvom, ktoré je zabudované priamo do jeho rukoväte. Môžete si kedykoľvek vybrať najvhodnejší nadstavec bez toho, aby ste ich museli niekde hľadať.

Odolný filter s jednoduchým čistením
Jednoduchý, penový filter dokáže zachytiť viac prachu a jeho údržba je skutočne jednoduchá. Jedno rýchle opláchnutie filtra zabráni zachytávaniu a pomôže zvýšiť saciu silu vysávača.

Jednoduché používanie a uskladnenie
Upratovanie s vysávačom POWERstick je skutočne pohodlné. Vďaka jeho nízkej 2,7kg hmotnosti a tenkej konštrukcii je vysávač vhodný aj do menších a ťažšie dostupných miest.

Specifikace
Typ: Cyclone Force
Objem vrecka/nádoby: 0,25 ℓ
Maximálny príkon 170 W
Prevádzkový čas (min.) 13 min
Prevádzkový čas (max.) 30 min
Doba nabíjania 180 min
Hladina hluku 83 dBA
Typ batérie 21,6 V Li-ion
Kartáč EZ Clean
Rozmery 260 × 1 100 × 165 mm
Hmotnosť 2,7 kg


Technické parametre
EAN: 8806088585086
Obsah balenia

SAMSUNG VS60K6050

Dotaz na tovar
 *
 *
 *
 *
  *
Prosím vyplňte všetky polia označené ako *.

Odoslaním otázky beriem na vedomie spracovanie osobných údajov, za účelom odpovede na otázku.