Úvodná stránka / Mobily, GPS / Wearables / Chytré hodinky

Garmin vívoactive 3 Silver White
010-01769-22

Garmin vívoactive 3 Silver, WhiteSmart hodinky s GPS, snímačom pulzu Garmin Elevate na zápästí a predinštalovanými športovými aplikáciami. Vaše športové aktivity a platby sú od seba vzdialené len jedno ťuknutie v novom vívoactive 3. Tieto športové smarthodiny so vstavaným GPS majú viac ako 15 predinštalovaných športových aplikácií a sú pripravené aj platiť cez Garmin Pay™ , takže môžete nechať svoj telefón a peňaženku doma

193,00 €
160,83 € bez DPH
, plus doprava
-22%
249,00 €
Ušetríte 56,00 €
Záruka 24 mesiacov
Vypredané

V prípade upresnenia dostupnosti nás prosím kontaktujte.

Prečo u nás
Nakupujte bezpečne

Sme overeným zákazníkom portálu Heureka, máme certifikované obchodné podmienky a sme členom SAEC a európskeho združenia pre elektronickú komerciu.

Výdajné miesto

Svoj tovar si môžete tiež vyzdvihnúť na výdajnom mieste v Bratislave.

Tovar na sklade

98% tovaru, ktorý ponúkame, máme skladom v našom distribučnom sklade. Tisíce kusov najpredávanejších produktov pripravených na okamžitú expedíciu k vám.

Doprava zadarmo

Pri nákupe vybraných produktu máte dopravu ZADARMO.

Garmin vívoactive 3 Silver White
010-01769-22

Popis produktov

Garmin Pay™


vívoactive 3 je náš prvý nositeľný doplnok Garmin Pay, ktorý vám umožní zaplatiť za nákup s hodinkami. Použite ho takmer kdekoľvek, kde môžete využiť bezkontaktnú platbu. Takže ak ste nechali svoju peňaženku vo vašej skrini alebo ste ju zabudli, ranná káva môže byť stále vašou. Stačí ťuknúť a ísť.


Garmin Connect IQ™


vívoactive 3 je kompatibilný s našim obchodom Connect IQ™, kde si môžete stiahnuť hodinky, miniaplikácie a aplikácie, ktoré umožňujú prechod zo smartwatchu na hodinky. Majte prehľad o príchode vášho Uber-u, zapnite svoje domáce osvetlenie pomocou aplikácie SmartThings a dokonca pomocou aplikácie AccuWeather MinuteCast zistite, kedy bude pršať.


Viac športov


S viac ako 15 predinštalovanými športovými aplikáciami je jednoduché nájsť zábavný spôsob, ako zostať aktívny. Choďte na golfové ihrisko, choďte na jazdu na bicykli, dajte si jogu, alebo si dokonca vyskúšajte svoje ruky na stand-up paddle boarding. Keď vychádzate von, zabudovaný GPS vám umožní sledovať informácie o zvolenej aktivite – bez potreby telefónneho pripojenia. Od snowboardingu až po plávanie a najmenej tucet ďalších možností.


Denné monnitorovanie fitness a a úrovne stresu


Pomocou technológie srdcového tepu Elevate™ na zápästí vám vívoactive 3 umožňuje sledovať kľúčové aspekty vašej zdatnosti a stresu, aby ste vedeli, ako vaše telo reaguje za rôznych okolností. Napríklad je schopný odhadnúť váš VO2 max a fitness vek – 2 indikátory fyzickej kondície, ktoré sa môžu často časom vylepšovať pravidelným cvičením. Tiež sleduje vašu variabilitu srdcovej frekvencie (HRV), ktorá sa používa na výpočet a sledovanie vašej úrovne stresu. vievoactive 3 vás môže upozorniť, keď fyzické alebo emocionálne zdroje spôsobujú zvýšenie vašej úrovne stresu, takže môžete nájsť spôsob, ako zmierniť tlak.


Vždy pripojený


Po spárovaní s kompatibilným smartfónom budete môcť prijímať a dokonca odpovedať na textové správy a zobrazovať aktualizácie sociálnych sietí, e-maily a ďalšie údaje priamo na zápästí. Nájdite svoj telefón, prístupujte k ovládaniu hudby a nechajte svojich priateľov sledovať vaše športy. Dokončené aktivity sa dokonca automaticky odovzdajú do našej online komunity fitness


VLASTNOSTI


vívoactive 3 monitoruje kvalitu odpočinku


Sledujte svoj postup k dosiahnutiu vytúženej cieľovej váhy prostredníctvom detailných záznamov kalórií, ktoré ste spálili počas celého dňa, počas fitness aktivít vrátane hodnoty bazálneho metabolizmu


Úplne nový typ pulzomera – Garmin Elevate pulzomer na zápästí – vám poskytne informácie o vašom priemernom pokojovom pulze v úderoch za minútu, ako aj aktuálny pulz


Podľa úrovne aktivity vívoactive 3 sám priradí osobné a dosiahnuteľné ciele každé ráno. Hneď, ako dosiahnete tieto ciele, automaticky vás posúva k dosiahnutiu nového cieľa na ďalší deň.


Hodinky sú navrhnuté tak, aby ste ich mohli nosiť 24 hodín denne 7 dní v týždni. Na zápästí máte prehľad nielen o svojich cieľoch a postup pri ich postupnom dosahovaní, ale aj o čase, nových sms, mailoch, či zmeškaných hovoroch


Vďaka zabudovanému barometrickému výškomeru vívoactive 3 počíta nastúpané a zídené poschodia, a tým získavate extra body v rámci sledovania dennej aktivity.


Hodinky sú vodotesné (5ATM), takže sa s nimi môžete bez obáv sprchovať, plávať.


Monitorujte svoj pokrok v dosahovaní cieľov aeróbnej aktivity, ktoré sú stanovené na základe odporúčaní svetových zdravotníckych organizácií ako American Heart Association, U.S. Centers for Disease Control and Prevention a World Health Organization


Buďte aktívni! K pohybu vás motivuje výzva na pohyb spolu so zavibrovaním po hodine bez pohybu. Každých 15 minút nečinnosti sa rozsvieti ďalší diel.


Zaznemanáva každý váš krok. Na displeji vidíte aktuálny počet krokov, koľko krokov ešte zostáva prejsť na splnenie denného cieľa, kalórie, vzdialenosť.


Dotykový displej je perfektne čitateľný na priamom slnku ako aj v tme, vďaka podsvieteniu.


Počúvajte hudbu zo svojho smartfónu a ovládajte prehrávanie cez vívoactive 3.


Move IQ automaticky rozlíši aktivity ako chôdza, beh, cyklistika, plávanie a eliptický trenažér bez toho, aby ste museli zapnúť časovať aktivity.


Prispôsobujte a meňte si svoje hodinky podľa nálady a potrieb, vďaka aplikáciám a widgetom cez nové rozhranie Garmin Connect IQ™.


Nová funkcia odhadu VO2 max na základe údajov o srdcovom tepe z Elevate pulzomera na zápästí vám poskytne presnejší obraz o úrovni vašej kondície.


Nová funkcia počítania opakovaní pre silový tréning sleduje nielen počet opakovaní, ale aj série a čas oddychu medzi sériami.


Prvé smarthodiny Garmin s novou funkciou Garmin Pay Garmin Pay™, s ktorými môžete bezkontaktne platiť za svoje nákupy.

Technické parametre
Track log- Záznam trasy: ÁNO
GPS: ÁNO
GLONASS: ÁNO
Vodeodolnosť: 5 ATM
Jazyk rozhraní: ENG
Obsah balenia

vívoactive 3
nabíjací/dátový kábel
používateľská príručka

Dotaz na tovar
 *
 *
 *
 *
  *
Prosím vyplňte všetky polia označené ako *.

Odoslaním otázky beriem na vedomie spracovanie osobných údajov, za účelom odpovede na otázku.