Úvodná stránka / Novinky / Nikon D850

Nikon D850

Digital24.sk - Nikon D850    Fotoaparát Nikon D850 nahrádza fotoaparát D810, ktorý bol doteraz považovaný za jednu z najsilnejších digitálnych fotoaparátov na svete.
 
 
 
 
Spoločnosť Nikon oficiálne predstavila D850 - prístroj, o ktorom verejnosť informovala pred niekoľkými týždňami. Nahrádza model D810, ktorý bol považovaný za jednu z najvýkonnejších digitálnych fotoaparátov na svete.

 
Model Nikon D850 je všestranný pracovný nástroj, pomocou ktorého môžete fotiť produktové fotografie, makro, modelky v ateliéru, svadby, šport, krajinu, architektúru alebo reportáže. Je určený predovšetkým profesionálom pracujúcim v najnáročnejších poveternostných podmienkach, zariadenie je utesnené proti prenikaniu prachu a vlhkosti.
 
Fotografie majú rozlíšenie 45,4 megapixelov, ale môžete nahrávať súbory RAW aj pri nižších rozlíšeniach, a to 25,6 a 11,4 megapixelov. Nová architektúra mikročočiek bez medzery na snímači umožňuje získať imoriadne detaily.
 
Vaše športové obrázky môžu byť snímané rýchlosťou 7 až 9 snímok za sekundu, dokonca aj v najhoršom svetle, citlivosť môže byť nastavená v rozmedzí ISO 64 - 25 600.
Modul AF použitý v D850 je rovnaký ako u modelov Nikon D5 a D500. Má 153 ostriacich bodov. Je najsilnejším AF systémom súčasnosti. Jeho citlivosť je až -4EV, to znamená, že sa môže zaostriť aj za mesačného svetla.
 
Môžete snímať videozáznamy s rozlíšením 4K frekvenciou 30 snímok za sekundu. Nikon D850 používa na nahrávanie celú plochu snímača. Môžete vytvárať 4K snímky s časovým odstupom vo fotoaparáte, alebo 8K pri spracovávaní zdrojových údajov v počítači.
 
Nová je funkcia tichého fotografovania, ktorá vám umožní zachytiť perfektne ostrý obraz s vysokým rozlíšením bez zvuku uzávierky. Nikon D850 je prvá digitálna zrkadlovka vybavená funkciou posunom zaostrenia za účelom zachytenia mimoriadne ostrých hĺbok snímkov.
Prečo u nás

Nakupujte bezpečne

Sme overeným zákazníkom portálu Heureka, máme certifikované obchodné podmienky a sme členom SAEC.

Výdajné miesto

Výrobok si môžete osobne vyzdvihnúť na výdajnom mieste.

Tovar na vlastnom sklade

98% všetkého sortimentu máme na sklade a je pripravený k okamžitej expedícii.

Doprava zadarmo

Pri nákupe všetkých digitálnych fotoaparátov a objektívov máte dopravu ZADARMO.