Úvodná stránka / Novinky / Nová zrkadlovka Canon EOS 80D

Nová zrkadlovka Canon EOS 80D

Digital24.sk - Nová zrkadlovka Canon EOS 80D    Spoločnosť Canon predstavuje EOS 80D – výkonnú, plne vybavenú jednookú digitálnu zrkadlovku, ktorá poskytuje všetko, čo potrebujete na ambicióznejšie fotografovanie a nakrúcanie videa.

 

EOS 80D je extrémne rýchly fotoaparát umožňujúci mimoriadne detailné zachytenie sledovaných objektov od športových podujatí, zvierat vo voľnej prírode až po rýchle udalosti.   Nový snímač poskytuje vynikajúcu ostrosť a neobmedzené možnosti orezania; nový systém AF so 45 bodmi krížového typu a rýchlosť snímania 7 sním./s umožňuje zaznamenať akúkoľvek akciu s obdivuhodnou ostrosťou. Body AF, ktoré možno zvoliť jednotlivo alebo zoskupiť do oblastí, zaručujú detailné zaostrenie alebo sledovanie širokej oblasti a poskytujú vyššiu úroveň kontroly nad kompozíciou bez ohľadu na objekt v zábere. Pri použití objektívov s menšími clonami zaručuje 27 bodov AF kompatibilných s f/8 presné zaostrenie aj v najextrémnejších situáciách.

S natívnym rozsahom  ISO 100 – 16 000 s možnosťou rozšírenia až na ISO 25 600 a systémom automatického zaostrovania fotoaparát zvládne snímať v rozličných svetelných podmienkach a dokonca aj za mesačného svitu (-3 EV). Merací snímač RGB + IR s rozlíšením 7560 pixelov deteguje viditeľné svetlo, ako aj neviditeľné infračervené svetlo a poskytuje presné expozičné údaje; funkcia detekcie blikania zaručuje konzistentnú expozíciu aj pri fotografovaní pri blikajúcom umelom osvetlení. Nová funkcia nastavenia priority bielej zas pomáha vylepšiť vzhľad teplejších farebných tónov.

Fotoaparát, ktorý sa vám prispôsobí
Model EOS 80D bol navrhnutý tak, aby fotografom v maximálnej miere poskytoval všetky tvorivé nástroje. Dizajn podporujúci inštinktívne ovládanie fotoaparátu umožňuje jednoduché prispôsobenie podmienkam snímania a prakticky umiestnené ovládacie prvky poskytujú prístup k najpoužívanejším režimom a nastaveniam. Inteligentný hľadáčik zobrazuje 100 % pole záberu aj aktuálne nastavenia.  Rýchlo môžete použiť aj dotykový displej Vari-angle Clear View LCD II veľkosti 7,7 cm (3.0”), ktorý je ideálnou pomôckou pri nakrúcaní videa, používaní režimu Live View alebo rýchlom prístupe k funkciám.

Napĺňajte svoje filmárske ambície
Vďaka možnosti nakrúcania videa vo formáte Full HD model EOS 80D poskytuje úplnú flexibilitu, či zaznamenávate videodenník z ciest, alebo nakrúcate ambiciózny filmový projekt. Jedinečná technológia Canon Dual Pixel CMOS AF zaručuje presné automatické zaostrenie a jeho plynulé udržiavanie. Rýchlosť aj citlivosť sledovania AF je možné jednoducho upraviť, čo vám dovolí využívať úplnú kontrolu rýchlosti a citlivosti automatického zaostrovania tak, aby vyhovovala požadovanému štýlu videozáznamu.

Ambiciózni filmári sa môžu spoľahnúť na záznamy na profesionálnej úrovni a možnosť nakrúcania snímkovacou frekvenciou 60p vo formáte MP4 – ideálne na spomalenie záznamu pri plnom ovládaní zaostrenia. Model EOS 80D je vybavený konektormi na slúchadlá aj mikrofón umožňujúcimi plne kontrolovateľný záznam zvukovej stopy.

 

Jednoduché pripojenie, vzdialené ovládanie snímania, zdieľanie záberov
EOS 80D spolu s aplikáciou Canon Camera Connect poskytujú slobodu vzdialeného ovládania prostredníctvom inteligentného telefónu alebo tabletu. Vstavané rozhranie Wi-Fi a funkcia Dynamic NFC uľahčujú pripojenie k inteligentným zariadeniam a zdieľanie snímok s plným rozlíšením vo formáte JPEG. Fotoaparát možno pripojiť aj k počítaču a ovládať ho prostredníctvom počítača bez potreby domáceho smerovača Wi-Fi, ako aj rýchlo a jednoducho ukladať, zobrazovať a zdieľať fotografie a videozáznamy z jediného miesta použitím zariadenia Canon Connect Station CS100.

Základné charakteristiky fotoaparátu EOS 80D:

  • Rýchly fotoaparát, ktorý udrží tempo s rýchlymi udalosťami
  • Špičkové fotografie a videá v rozličných podmienkach snímania
  • Všetko, čo potrebujete na fotografovanie na ambicióznejšej úrovni
  • Perfektné možnosti kreatívneho nakrúcania videa
  • Jednoduché pripojenie, snímanie a zdieľanie fotografií a videí

 

ZDROJ: www.canon.sk

Prečo u nás

Nakupujte bezpečne

Sme overeným zákazníkom portálu Heureka, máme certifikované obchodné podmienky a sme členom SAEC.

Výdajné miesto

Výrobok si môžete osobne vyzdvihnúť na výdajnom mieste.

Tovar na vlastnom sklade

98% všetkého sortimentu máme na sklade a je pripravený k okamžitej expedícii.

Doprava zadarmo

Pri nákupe vybraných produktov máte dopravu ZADARMO.