Úvodná stránka / Podľa výrobcu / Canon

Canon SELPHY CP-1300 Black
2234C012

Tlač cez rozhranie Wi-Fi. Rýchle výtlačky v kvalite fotoštúdia. Tlač fotografií na preukazy. Výtlačky ako z fotokabínky vo formáte 2 x 6. Veľká 8,1 cm výklopná obrazovka. Maximálne rozlíšenie 300 x 300 dpi.
Prečo u nás
Nakupujte bezpečne

Sme overeným zákazníkom portálu Heureka, máme certifikované obchodné podmienky a sme členom SAEC a európskeho združenia pre elektronickú komerciu.

Výdajné miesto

Svoj tovar si môžete tiež vyzdvihnúť na výdajnom mieste v Bratislave.

Tovar na sklade

98% tovaru, ktorý ponúkame, máme skladom v našom distribučnom sklade. Tisíce kusov najpredávanejších produktov pripravených na okamžitú expedíciu k vám.

Doprava zadarmo

Pri nákupe vybraných produktov máte dopravu ZADARMO.

Canon SELPHY CP-1300 Black
2234C012

Popis produktov

Inteligentná tlač
Doprajte si rýchlu bezdrôtovú tlač z inteligentných zariadení pomocou aplikácie Canon PRINT, služieb MopriaTM, Apple AirPrintTM a tlačidla Wi-Fi. Skombinujte zábery z viacerých smartfónov pomocou funkcie Party Shuffle.

Dlhotrvajúca kvalita
Trvácne fotografie v žiarivých farbách a vynikajúcej kvalite sú hotové za menej než 1 minútu vďaka technológii sublimácie farbiva. Automatická optimalizácia obrazu zaručí, aby vaše fotografie vyzerali vždy najlepšie, ako môžu.

Vytvárajte jedinečné obrázky
Vytvárajte jedinečné výtlačky, o ktoré sa môžete podeliť s ostatnými, mimoriadne rýchlo pomocou možností širokého rozsahu rozloženia a náhodného usporiadania, vrátane prúžkov fotografií ako z fotokabínky či fotografií na preukazy.

Tlač na cestách
Táto malá a šikovná tlačiareň sa ľahko prenáša, aby ste mohli využiť rýchlu a spoľahlivú tlač fotografií v kvalite fotoštúdia všade, kde potrebujete. Vytlačte až 54 fotografií za pomoci voliteľnej vysokokapacitnej batérie.
Maximálne rozlíšenie 300 x 300 dpi
3 farebné atramenty (žltý, azúrový, purpurový)
Priama tlač z fotoaparátu
Priamo z pamäťovej karty
Priamo z mobilného telefónu s fotoaparátom
Tlač z počítača
USB typu A na tlačiarni
Wi-Fi

Technické parametre
Farba: Čierna
Wi-Fi: ÁNO
Obsah balenia

Adaptér so striedavým prúdom CA-CP200B

Dotaz na tovar
 *
 *
 *
 *
  *
Prosím vyplňte všetky polia označené ako *.

Odoslaním otázky beriem na vedomie spracovanie osobných údajov, za účelom odpovede na otázku.