ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator
Úvodná stránka / Podľa výrobcu / Pentax

Pentax K-1 Mark II
K-1II

Full Frame DSLR fotoaparát Pentax K-1 II, s obrazovým snímačom 36,4MPx a procesorom PRIME IV. Pentax K-1 Mark II, má 5-osový obrazový stabilizátor v tele fotoaparátu. Nový, je aj inovatívny "krížovo výklopný" displej s veľkosťou až 3,2" a umožňuje záznam videa Full HD 1080p30.

1.790,00 €
1.491,67 € bez DPH
, plus doprava
-18%
2.190,00 €
Ušetríte 400,00 €
Záruka 24 mesiacov
Vypredané Kedy tovar dostanem?
Doprava DPD:
HeurekaPoint (Uloženka):
Zásilkovna:

V prípade upresnenia dostupnosti nás prosím kontaktujte.

Prečo u nás
Nakupujte bezpečne

Sme overeným zákazníkom portálu Heureka, máme certifikované obchodné podmienky a sme členom SAEC a európskeho združenia pre elektronickú komerciu.

Výdajné miesto

Svoj tovar si môžete tiež vyzdvihnúť na výdajnom mieste v Bratislave.

Tovar na sklade

98% tovaru, ktorý ponúkame, máme skladom v našom distribučnom sklade. Tisíce kusov najpredávanejších produktov pripravených na okamžitú expedíciu k vám.

Doprava zadarmo

Pri nákupe vybraných produktov máte dopravu ZADARMO.

Súvisiace produkty
JJC MC-MSD16 Memory Card Case JJC MC-MSD16 Memory Card Case
-36%
14,00 €
JJC MC Series Memory Card Case je tvrdé, voděodolné polykarbonátové pouzdro vyrobené pro skladování paměťových karet.
porovnať
Detail
SKLADOM v prípravnom sklade 5 a viac kusov

Pentax K-1 Mark II
K-1II

Popis produktov

Full Frame DSLR fotoaparát Pentax K-1 II, s obrazovým snímačom 36,4MPx a procesorom PRIME IV. Pentax K-1 Mark II, má 5-osový obrazový stabilizátor v tele fotoaparátu. Nový, je aj inovatívny "krížovo výklopný" displej s veľkosťou až 3,2" a umožňuje záznam videa Full HD 1080p30.

Vysoko výkonný obrazový stabilizátor SR II
SR mechanizmus v tele fotoaparátu zaisťuje optimálnu výkonnosť zníženie vplyvu otrasov so všetkými kompatibilnými objektívmi PENTAX K-1 Mark II je vybavený PENTAX-vyvinutým pětiosým mechanizmom SR II (Shake Reduction II), ktorý presne ovláda veľký full-framový senzor u všetkých kompatibilných výmenných objektívov PENTAX.
Rozsah kompenzácie je päť krokov uzávierky (merané v súlade s normami CIPA, s použitím objektívu HD PENTAX-D FA 28-105mm F3.5-5, 6 ED DC WR pri fokálnej dĺžke 105mm). Keď je záber tvorený posúvajte, systém automaticky detekuje smer pohybu fotoaparátu a efektívne riadi jednotku SR pre vytvorenie najlepšieho obrazu bez potreby prepnutia na operáciu akéhokoľvek režimu.

Inovačná simulácia filtra AA pre obmedzenie moiré a falošných farieb
Aplikovaním mikroskopických vibrácií na senzorovú obrazovú jednotku v subpixlovej úrovni počas exponovania snímky, anti-aliasingový simulátor filtra (AA) vo fotoaparáte ** vykoná rovnaký stupeň redukcie moiré, ako optický filter AA.
Oproti optickému filtra, ktorý dáva vždy rovnaké výsledky, tento inovačný simulátor necháva užívateľovi možnosť vypnúť alebo zapnúť efekt filtra AA, ale tiež umožňuje nastaviť úroveň tohto efektu. ideálny pre danú scénu alebo subjekt na základe fotografických podmienok.

Podporné funkcie pre exponovanie
Pretože SR jednotka vo fotoaparáte má flexibilnú konštrukciu, ktorá otáča jednotkou obrazového senzora do všetkých smerov, ponúka veľa užitočných expozičných funkcií, vrátane automatickej kompenzácie horizonte, jemné úpravy kompozície snímky a ASTROTRACER, ktorý s použitím vstavaného GPS modulu, zjednodušuje pokročilú astronomickú fotografiu.

Nastaviteľný LCD monitor, s podpornú funkciou pre exponovanie v tme
Na zadnom paneli má PENTAX K-1 Mark II je nastaviteľný LCD monitor, ktorý možno nastaviť do požadovaného uhla horizontálne a vertikálne i diagonálne jedným pohybom, bez odklonenia z optickej osi objektívu.
Užívateľ môže monitor natočiť približne 35 ° horizontálne a približne 44 ° vertikálne, tiež je možné monitor vytiahnuť zo základne pre zobrazenie snímky pri fotografovanie od pása. Veľký 3.2-palcový LCD monitor má približne 1,037,000 bodov a zobrazovací pomer 3: 2, vrchný panel je chránený kaleným sklom pre zvýšenie odolnosti.
Unikátna konštrukcia bez vzduchu medzi vrstvami LCD pre efektívnu redukciu reflexov a rozptyl svetla pre zlepšenie viditeľnosti pri exponovaní v exteriéri. Monitor má funkciu pre outdoor, ktorá dovoľuje okamžitú úpravu jasu monitora na požadovanú úroveň, zlepšuje tiež čitateľnosť na slabo osvetlených miestach. funkcia červeno podsvieteného monitora uľahčuje náhľad, keď oči fotografa akomoduje na tmavé prostredie pri nočnej fotografii.
Ostrenie SAFOX 12 s 33 senzorovými bodmi a rámčekom AF zodpovedajúcim rozmerom full-frame
Vďaka modulu senzoru SAFOX 12 AF s 33 AF senzormi (25 krížového typu umiestnených uprostred), PENTAX K-1 Mark II optimalizuje proces automatického zaostrenia a zabezpečuje rýchlu funkciu autofokusu pri režime AF.S (AF Single).
Senzor uprostred a dva senzory umiestnené nad a pod sú skonštruované pre detekciu svetelného toku objektívu F2.8, po získaní presného zaostrenia subjektu pri použití objektívu s väčšou svetelnosťou. Bol tiež revidovaný AF Tracking algoritmus režimu AF.C (AF kontinuálne) pre zlepšenie presnosti sledovanie rýchlo sa pohybujúcich subjektov.

PENTAX Systém analýzy scény v reálnom čase bol vyvinutý použitím technológie umelej inteligencie
Podporovaný senzorom pre meranie svetla s približne 86,000-pixelmi RGB a novým procesorom pre spracovanie obrazu PRIME IV, PENTAX Real-time Scene Analysis Systém analyzuje faktory ako je distribúcia jasu v poli obrazu, primárna farba subjektu a jeho pohyb s vysokou presnosťou.
Navyše, adoptováním prelomovej technológie umelej inteligencie algoritmu detekcie obrazu, * systém stanovuje pre každú individuálnu scenériu optimálnu presnosť merania svetla, riadenie expozície a autofokusového systému a zvolí najvhodnejší konečnú expozíciu pre danú scénu alebo kompozíciu.

Optický hľadáčik s takmer 100% poľom záberu
K-1 Mark II má optický hľadáčik s takmer 100% poľom záberu a 0.7x zväčšením pre ostré a výrazné zobrazenie subjektu a veľké, jasne definované pole obrazu, ktoré patria k benefitom 35mm full-frame SLR. V hľadáčiku je čistý obraz až do krajov záberu bez odchýlok. Na prirodzené jasnej matnici III * sa ľahko identifikuje zaostrovací bod aj pri manuálnom ostrení a verná interpretácia nezaostrených plôch v poli hľadáčika. Navyše, je možné na prekrývajúcej vrstve zábere v hľadáčiku zobrazovať celý rad fotografických dát.

Vysokorýchlostné kontinuálne snímanie
PENTAX K-1 Mark II umožňuje kontinuálny záznam až 17 snímok formátu RAW (alebo maximum 70 snímok formátu JPEG v najvyššej kvalite) v jednej sekvencii, pri najvyššej rýchlosti približne 4.4 snímok za sekundu.
To je možné kombináciou pokročilého mechanizmu vrátane tlmiacej časti, ktorá efektívne tlmí nárazy zrkadlá; Pri funkcii výrezu APC-S, je možnosť rýchlosť exponovanie zvýšiť až na približne 6.4 záberov / sek. a až 50 snímok v jednej sekvencii pri formáte RAW (alebo 100 snímok formátu JPEG v najvyššej kvalite) na zabezpečenie rýchlej reakcie pri rýchlo sa pohybujúcich subjektoch

Technické parametre
Farba tela: Čierna
Dotykový displej: NIE
Rozmery tela (mm): 139 x 104 x 79
Hmotnosť tela (g): 1010 g
Typ akumulátora: Pentax D-LI90
Rozhranie: HDMI, USB
Výdrž batérie: 670 snímkov
Rozlíšenie videa: Full HD (1920×1080)
Typ pamäťového média: SD / SDHC / SDXC
Vstavaný blesk: ÁNO
Rozlíšenie displeja: 1037000
Veľkosť displeja: 3,2"
Rýchlosť sériového snímania: 4,5 sn./s
ISO - Maximálna citlivosť: 819200
Typ bajonetu: PENTAX KAF2
Pomer strán fotky: 3:2
Rozlíšenie: 31,7 Mpx
Typ fotoaparátu: Digitálna zrkadlovka
Objektív: without lens
Typ snímača: CMOS
Obsah balenia

Pentax K-1 Mark II
1x Pentax K-1 Mark II telo
1x Li-ion batéria D-LI90(E), 7.2V, 1860mAh
1x nabíjačka D-BC90
1x napájací kábel (AC Cord for K7 )
1x krytka hľadáčika
1x popruh O-ST162
1x očnica Eyecup FT
1x krytka sánok blesku
1x krytka tela
1x Synchro Terminal 2P Cap
1x Triangular Ring
1x Protective Cover
1x S-SW162 Software CD-ROM

Videá


Dotaz na tovar
 *
 *
 *
 *
  *
Prosím vyplňte všetky polia označené ako *.

Odoslaním otázky beriem na vedomie spracovanie osobných údajov, za účelom odpovede na otázku.