ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator
Úvodná stránka / Podľa výrobcu / Zhiyun

Zhiyun Weebill S
CR110

Úplne nový modul pre prenos obrazu umožňuje krištáľovo čistú jasnosť s 1080p pri 30fps. 14 hodín nepretržitého filmovania na jedno nabitie. SmartFollow 2.0. ViaTouch 2.0.
Zhiyun Weebill S  - 1
Zhiyun Weebill S - 2/5Zhiyun Weebill S - 3/5Zhiyun Weebill S - 4/5Zhiyun Weebill S - 5/5

299,00 €
249,17 € bez DPH
, plus doprava
Záruka 24 mesiacov
Vypredané Kedy tovar dostanem?
Doprava DPD:
HeurekaPoint (Uloženka):
Zásilkovna:

V prípade upresnenia dostupnosti nás prosím kontaktujte.

Prečo u nás
Nakupujte bezpečne

Sme overeným zákazníkom portálu Heureka, máme certifikované obchodné podmienky a sme členom SAEC a európskeho združenia pre elektronickú komerciu.

Výdajné miesto

Svoj tovar si môžete tiež vyzdvihnúť na výdajnom mieste v Bratislave.

Tovar na sklade

98% tovaru, ktorý ponúkame, máme skladom v našom distribučnom sklade. Tisíce kusov najpredávanejších produktov pripravených na okamžitú expedíciu k vám.

Doprava zadarmo

Pri nákupe vybraných produktov máte dopravu ZADARMO.

Zhiyun Weebill S
CR110

Popis produktov

ViaTouch 2.0 a SmartFollow 2.0 umožňuje bezproblémové spojenie medzi smartfónom a fotoaparátom. Používatelia môžu prostredníctvom ViaTouch 2.0 jednoducho monitorovať video, ovládať a zaznamenávať a upravovať parametre kamery. Spolu s modulom prenosu obrazu je úplne nová funkcia sledovania objektov s názvom SmartFollow 2.0. Vyberte objekt alebo dokonca seba z rozhrania ViaTouch 2.0 a kamera bude sledovať váš pohyb.

Nové zaostrovacie koliesko WEEBILL-S podporuje elektronické ovládanie zaostrenia a mechanického zaostrovania / priblíženia pomocou nového praktického ovládacieho kolieska na rukoväti, ktoré umožňuje rýchle a presné zaostrenie alebo priblíženie pri fotografovaní. Pomocou motora so servo zaostrovaním / priblížením môžu používatelia ovládať priblíženie a zaostrenie pre profesionálnejší filmový zážitok.

14 hodín prevádzky Weebill S, ktorý je vybavený dvoma štandardnými batériami 18650, je schopný až 14 hodín nepretržitého filmovania na jedno nabitie. Umožňuje tiež priame nabíjanie fotoaparátu počas snímania, takže nemusíte prerušovať výmenu batérií fotoaparátu (platí iba s fotoaparátmi, ktoré podporujú nabíjanie cez USB).

Úplne nový modul pre prenos obrazu umožňuje krištáľovo čistú jasnosť s 1080p pri 30fps. Maximálna vzdialenosť pre prenos obrazu je 100 metrov. Spolu s funkciami LUT, Pseudocolor, Focus peaking, Zebra Stripes a ďalších možno ľahko dosiahnuť profesionálneho monitorovanie a publikovanie v živom prenose. Vďaka externému modulu TransMount pre prenos obrazu získate lepšiu použiteľnosť stabilizátora. Modul umožňuje pridať ku stabilizátora až 3 samostatné zariadenia, či už sa jedná o šikovný telefón, tablet alebo profesionálne monitor (doplnkové príslušenstvo).

SmartFollow 2.0
Vyberte objekt alebo dokonca seba z rozhrania ViaTouch 2.0 a fotoaparát s gimbalom bude sledovať váš pohyb s extrémne nízkou latenciou a silným filmovým zážitkom (vyžaduje modul TransMount).

Synchronizácia pohybu
WEEBILL-S predstavuje novú synchronizáciu pohybu Sync Motion - riadiaci systém snímača pohybu založený na aplikácií. V spojení s modulom pre prenos obrazu umožňuje sledovanie v reálnom čase a synchrónne riadenie pohybu v rovnakom čase, čo vám dáva pohlcujúci zážitok pri tzv. Záberoch prvej osoby.
Užívateľská príručka v angličtine.Technické parametre
Farba: Čierna
Doba chodu: 14 hod.
Вoba nabíjania: 180 min.
Obsah balenia
USB kábel (typ C)
USB kábel (mikro / mini)
Odkladací priestor
Statív
Nabíjačka
Li-Ion batéria 2 ks
Dotaz na tovar
 *
 *
 *
 *
  *
Prosím vyplňte všetky polia označené ako *.

Odoslaním otázky beriem na vedomie spracovanie osobných údajov, za účelom odpovede na otázku.