Úvodná stránka / Novinky / Špekulácie o novom modeli Nikon D760

Špekulácie o novom modeli Nikon D760

Digital24.sk - Špekulácie o novom modeli Nikon D760    Nikon D750 práve oslavuje svoje prvé narodeniny, jeho predstavenie bolo oznámené v septembri 2014. Tento model môžeme iba pochváliť, tejto zrkadlovke sa podarilo dostať na popredné miesto medzi najlepších DSLR na obrovskom konkurenčnom trhu.

Nikon D750 práve oslavuje svoje prvé narodeniny, jeho predstavenie bolo oznámené v septembri 2014.

Tento model môžeme iba pochváliť, tejto zrkadlovke sa podarilo dostať na popredné miesto medzi najlepších DSLR na obrovskom konkurenčnom trhu. Ale po prejdení takmer roku od predstavenia tejto skvelej zrkadlovky nie sme ešte stále schopní získať akékoľvek správy alebo dokonca novinky týkajúce sa nástupcu tejto populárnej zrkadlovky Nikon D750. Takže si myslíme, že by mohlo byť dobré na základe myšlienok napísať o tom, čo by sme mohli očakávať od Nikon 760D (falošné meno), takto by sa mohol označovať nový nástupca D750.

Užívatelia chcú novšiu a aktualizovanú verziu softvéru Nikon D750.

Čo rozlíšenie? Očakáva sa, že rozlíšenie nástupcu rešpektovaného Nikon D750 zostane rovnaké ako je CMOS senzor 24.3MP formátu FX, pretože pokiaľ ide o užívateľov Nikonu, tak sú spokojní s týmto 24.3MP rozlíšením tohoto fotoaparátu a aktuálny senzor D750 je natoľko dobrý, že poskytuje ostré snímky v kvalite, ktorú sme chceli vidieť.

Naše výpočty hovoria, že by sme mohli mať to šťastie a vidieť nový obrazový procesor. Zatiaľ si netrúfame povedať o aký procesor pôjde, ale právom očakávame rýchly obrazový procesor vo vnútri tela Nikon D760, odhadujeme že D760 bude potom asi používať buď Dual EXPEED 4 alebo 5, Single EXPEED.

ISO - snáď to Nikon bude brať ako vážnu tému a zvýši ISO na 102400 tak, aby si užívatelia tohto nového modelu Nikon D760 mohli byť istí, že v náročnej situácii budú mať pri nedostatočných svetelných podmienkach tie najlepšie podmienky na natáčanie.

A ďalším veľkým očakávaním môže byť rýchlosť sériového snímania od 6.5fps do 8fps-10fps

Ide o pár vecí, ktoré očakávame od novej digitálnej zrkadlovky Nikon D760, ale len čas ukáže, či sme mali pravdu alebo nie.

zdroj http://thenewcamera.com/ 

Prečo u nás

Nakupujte bezpečne

Sme overeným zákazníkom portálu Heureka, máme certifikované obchodné podmienky a sme členom SAEC.

Výdajné miesto

Výrobok si môžete osobne vyzdvihnúť na výdajnom mieste.

Tovar na vlastnom sklade

98% všetkého sortimentu máme na sklade a je pripravený k okamžitej expedícii.

Doprava zadarmo

Pri nákupe vybraných produktov máte dopravu ZADARMO.