ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator
Úvodná stránka / Šport / Fitness / Športtestery a computery

Garmin Fenix 6 Pro Solar, Black/ Slate Gray Band
010-02410-11

Doprava zadarmo
Fénix 6 je vybavený vstavaným optickým snímačom pulzu novej generácie s podporou meranie pulzu aj pri plávaní. PULSE OX snímač pre meranie okysličenosť krvi. Battery manažment pre pokročilú správu a manažment napájania hodiniek. Farebný chroma displej s uhlopriečkou 1,3 "a solárnym sklom Power Glass.

489,00 €
407,50 € bez DPH
Záruka 24 mesiacov
Vypredané Kedy tovar dostanem?
Doprava DPD:
HeurekaPoint (Uloženka):
Zásilkovna:

V prípade upresnenia dostupnosti nás prosím kontaktujte.

Prečo u nás
Nakupujte bezpečne

Sme overeným zákazníkom portálu Heureka, máme certifikované obchodné podmienky a sme členom SAEC a európskeho združenia pre elektronickú komerciu.

Výdajné miesto

Svoj tovar si môžete tiež vyzdvihnúť na výdajnom mieste v Bratislave.

Tovar na sklade

98% tovaru, ktorý ponúkame, máme skladom v našom distribučnom sklade. Tisíce kusov najpredávanejších produktov pripravených na okamžitú expedíciu k vám.

Doprava zadarmo

Pri nákupe vybraných produktov máte dopravu ZADARMO.

Garmin Fenix 6 Pro Solar, Black/ Slate Gray Band
010-02410-11

Popis produktov

Hodinky Fénix6 ponúkajú tradične ovládanie pomocou 5 tlačidiel a nemajú dotykový displej. Dôvodom je lepší komfort a vyššiu presnosť ovládania pomocou tlačidiel a súčasne bezproblémové ovládanie hodiniek vo vlhkom alebo mokrom prostredí a prípadne v rukaviciach. Samozrejmosťou zostáva úspornosť a zároveň perfektný čitateľnosť chróma displeja, a to aj na priamom slnečnom svetle, v znížených svetelných podmienkach je naopak k dispozícii podsvietenie sa samostatne nastaviteľnou úrovňou jasu pre režim hodiniek a režim športtesteru.


 Aby ste si mohli každý úder dobre rozmyslieť, ponúkajú rýchle zobrazenie začiatku, stredu a konca greenu. Funkcia "Zobrazenie greene" ukazuje skutočný tvar greenu z vašej pozície na ihrisku. Pre zvýšenie presnosti meranej vzdálennosti si môžete vlajku presunúť do aktuálnej pozície. Funkcia Autoshotu automaticky meria dĺžku úderu. Keď nemáte priamu viditeľnosť na jamku, funkcia PinPointer vám ukáže smer k jamke. Môžete tak odpáliť s istotou napríklad aj cez horizont alebo prekážku.


Garmin Fenix ​​6 sú multišportovou hodinky, ktoré umožňujú meranie aktivít na vode i na súši. V základnej ponuke nájdete tieto profily: Beh, trailový beh, Krytá dráha, Virtuálne beh, Bežecký pás, Kolo, Kolo vnútri, Horské bicykle, Swimrun, Triatlon, Multisport, Chôdza, Turistika, Lezenie, Expedícia, Bouldering, Climb Indoor, Lyžovanie mimo zjazdovky, Lyže, snowbordov, Bežky voľný štýl, XC Classic Ski, Plávanie v bazéne, Otvorená voda, Loď, SUP (Stand Up Paddle Board), Kajak, Veslovanie, Veslovanie vnútri, Pilates, Joga, Stepper, vystúpaní poschodia, Eliptický trenažér, kardio, Sila, Golf, Truswing, Sledovať ma, Navigovať, Projektovanie TB, Záťaž VST, Taktické, Jumpmaster, Dýchanie, Hodiny, História, Iné (umožňuje vytvorenie užívateľskej aktivity). Hodinky je možné ďalej rozširovať o aplikácie tretích strán, napr. InLine korčuľovanie a podobne.


Jedna z nových funkcií hodiniek je nová správa spotreby energie hodiniek. K dispozícii je niekoľko režimov spotreby pri využití hodiniek ako športtesteru a súčasne niekoľko režimov v režime hodiniek. Okrem plnohodnotného GPS záznamu je k dispozícii "Battery Save GPS mód" s až dvojnásobnou výdržou počas merania aktivity a dokonca veľmi úsporný expedičný režim s až 18-násobnou výdržou oproti plnohodnotnému GPS režimu. Podobne možno pomocou "Battery Save" módu predĺžiť výdrž batérií v režime klasických hodiniek a to až na 4 násobok výdrže v režime smartwatch.


Hodinky v priebehu dňa nepretržite meria srdcový tep a namerané dáta zaznamenávajú do svojej pamäti. Vyhodnotením takto nameraných dát získate hodnotu priemerného kľudového tepu, ktorá môže poukázať na hromadiace sa únavu a pretrénovania. Hodnota Stress skóre sleduje pomocou variability srdcového tepu zaťaženie organizmu a tiež priebeh regenerácie po náročnom športovom výkone. Jednoduché vyhodnotenie týchto dát je k dispozícii pomocou ukazovateľa Body Battery, ktorý zobrazuje mieru únavy jedným číslom, ktoré sa pri načítající záťaži znižuje a počas regenerácie a spánku naopak zvyšuje.


Použitý farebný, nedotykový displej je úsporný a skvele čitateľný na priamom slnku. Oproti rade iných chytrých hodiniek dáta nezhasínají a sú neustále vidieť. V prípade tmy alebo šera je možné displej podsvietiť a individuálne nastaviť úroveň intenzity podsvietenia. Číselné dáta, ktorá hodinky zobrazujú počas športovej aktivity, sú zobrazené výrazným fontom a sú veľmi dobre čitateľné. Počet dátových polí a veľkosť zobrazených údajov ide jednoducho prispôsobiť tak, aby na displeji boli zobrazené tie hodnoty, ktoré chcete sledovať a súčasne boli zobrazené takú veľkostí, ktorá vám vyhovuje.


Bezkontaktné platby Garmin Pay patrí k najzaujímavejším šikovným funkciám hodiniek. Vo virtuálnej peňaženke hodiniek je možné zaregistrovať klasickou platobnú kartu (podmienkou je, aby vydávajúci banka podporovala platby Garmin Pay) a ďalej platiť hodinkami namiesto vašej bežnej platobnej karty. Hodinky pri platbe nevyžadujú ani prítomnosť originálne platobnej karty, ani nutnosť mať pripojený mobilný telefón. Hodinky sú pre platenie úplne samostatné. Zabezpečenie platby je zabezpečené PIN kódom, ktorý si pri aktivácii peňaženky sami zvolíte. Kým hodinky nezložíte z ruky, vyžadujú zadanie PIN kódu len pri prvej platbe.


Ak sú hodinky pripojené k šikovnému mobilnému telefónu, je možné využívať bezpečnostné funkcie, ktoré na vopred nastavené telefónne číslo pošlú v prípade núdze informáciu o potrebe pomoci. Žiadosť o pomoc je možné vyvolať ručne alebo automaticky. Funkcia Incident detection automaticky detekuje nehodu a v vzniknutej situácii vyšle automaticky žiadosť o pomoc. Druhou možnosťou je funkcia POMOC, ktorú je možné využiť v tiesni a ktorú vyvoláte ručne kombinácií klávesov. Bezpečnostné funkcie využívajú pripojený mobilný telefón a so žiadosťou o pomoc odosielajú aj aktuálnu pozíciu / umiestnenie hodiniek.


Vďaka projektu Connect IQ je možné do hodiniek sťahovať ďalšie aplikácie, špeciálne dátové polia, widgety a ciferníky hodiniek. Projekt vznikol pred niekoľkými rokmi a umožnil tak počítačovým našencům a programátorom tvorbu ich vlastných aplikácií.

Technické parametre
GPS: ANO
EAN: 753759251802
Vodeodolnosť: 10 ATM, ANO
Rozmery (mm): 47 x 47 x 15,1
Hmotnosť (kg): 85 g
Track log- Záznam trasy: ÁNO
GLONASS: ÁNO
Bluetooth: Áno
Šírka remienka: 22mm QuickFit™
Veľkosť displeja: 260 x 260 pixels
Jazyk rozhraní: CZ, DE, ENG, HU, SK
Určenie: Unisex
Kompatibilita OS: Android, iOS
NFC: ÁNO
Sledovanie tepovej frekvencie na zápästí: ÁNO
Farba: Čierna
Obsah balenia

USB nabíjací kábel
Garmin Topo mapy (nie je v baleni)Videá


Dotaz na tovar
 *
 *
 *
 *
  *
Prosím vyplňte všetky polia označené ako *.

Odoslaním otázky beriem na vedomie spracovanie osobných údajov, za účelom odpovede na otázku.