Úvodná stránka / Šport / Fitness / Športtestery a computery

Suunto Spartan Sport Wrist HR All Black
SS022662000

Doprava zadarmo
Suunto Spartan Sport Wrist HR All Black je nová generácia multišportových hodiniek s GPS určená pre všetkých športových nadšencov, ktorí chcú neustále posúvať svoje hranice.

349,00 €
290,83 € bez DPH
-30%
499,00 €
Ušetríte 150,00 €
Záruka 24 mesiacov
Vypredané Kedy tovar dostanem?
Doprava DPD:
HeurekaPoint (Uloženka):
Zásilkovna:

V prípade upresnenia dostupnosti nás prosím kontaktujte.

Prečo u nás
Nakupujte bezpečne

Sme overeným zákazníkom portálu Heureka, máme certifikované obchodné podmienky a sme členom SAEC a európskeho združenia pre elektronickú komerciu.

Výdajné miesto

Svoj tovar si môžete tiež vyzdvihnúť na výdajnom mieste v Bratislave.

Tovar na sklade

98% tovaru, ktorý ponúkame, máme skladom v našom distribučnom sklade. Tisíce kusov najpredávanejších produktov pripravených na okamžitú expedíciu k vám.

Doprava zadarmo

U všetkých digitálnych fotoaparátov a objektívov máte dopravu ZADARMO. Všetky balíčky sú doručované v režime "krehké" s veľkým dôrazom na opatrné zaobchádzanie.

Suunto Spartan Sport Wrist HR All Black
SS022662000

Popis produktov

Suunto Spartan Sport Wrist HR All Black je nová generácia multišportových hodiniek s GPS určená pre všetkých športových nadšencov, ktorí chcú neustále posúvať svoje hranice. Sú to multifunkčné športové hodinky s 80 prednastavenými športovými režimami a štýlovým dizajnom vybaveným s odolným puzdrom s minerálnym kryštálovým sklíčkom, oceľovou objímkou, farebným silikónovým remienkom a odolnosťou voči vode do 100m. Hodinky sú vyrobené vo Fínsku.

Oku lahodiace hodinky sú vybavené pokrokovou technológiou multifarebného dotykového displeja použiteľného aj pri extrémnej športovej záťaži a novou optickou technológiou snímania tepovej frekvencie zo zápästia.

Outdoor optimalizovaný multifarebný dotykový displej
Suunto Spartan Sport Wrist HR používa najpokrokovejší farebný dotykový displej so širokým pozorovacím uhlom, ktorý ponúka veľmi dobrú čitateľnosť vo vonkajšom prostredí, a to aj na priamom slnečnom svetle. Dotykový kontrastný displej je optimalizovaný tak, aby vydržal rušenie z okolitého prostredia, a ak je to potrebné, môže byť úplne uzamknutý. Počas cvičenia sa hodinky môžu tiež ovládať pomocou troch tlačidiel.

Optické snímanie tepovej frekvencie
Suunto Spartan Sport Wrist HR prichádza s novou snímacou technológiou monitorovania frekvencie srdca a to priamo zo zápästia bez nutnosti mať hrudný pás. Táto biometrická senzorová technológia (od spoločnosti Valencell) využíva optický snímač tepovej frekvencie založenej na meraní množstva svetla rozptýleného tokom krvi.

Suunto Spartan Sport Wrist HR monitoruje tepovú frekvenciu 24/7 vrátane kľudovej TF. Monitorovanie frekvencie srdca v priebehu dňa každých 10 minút napomáha monitorovanie všetkých činností počas dňa, poskytuje informácie o denných aktivitách, o zaťažení, o spálených kalóriách (kcal), prejdených krokov a pod. a následne informuje o potrebnej regenerácii.

Funkcie zamerané na športové zážitky.

Hodinky kombinujú v sebe pokročilé funkcie pre športový tréning (vrátane intervalového) optickým meraním tepovej frekvencie priamo za zápästia alebo pomocou voliteľného Suunto senzora pre meranie tepovej frekvencie.

Pre vaše športové zážitky Suunto Spartan Sport hodinky poskytujú bohatú navigáciu trás vrátane výškového profilu trasy, funkcie „breadcrumb view“ a digitálneho kompasu, ktoré vás prevedú novým terénom. Objavte nové trasy vďaka prehľadu najpoužívanejších máp.

Možnosť výberu z 80 športov
S 80 prednastavenými športovými módmi v hodinkách, Suunto Spartan Sport sú pripravené takmer pre akúkoľvek pohybovú aktivitu hneď po vybalení z krabice. Hodinky disponujú základnými a pokročilými športovými módmi, ako aj špecifickými módmi pre preteky a intervalové športy. Poskytujú špecifické športové metriky a bohatým spôsobom zobrazujú údaje počas vykonávania rôznych športoch ako je beh, cyklistika, plávanie, triatlon a pri dobrodružných adrenalínových pohybových aktivitách ako napríklad pešia turistika alebo lyžiarske túry. Precízne navrhnuté špecifické športové zobrazenia vám poskytujú okamžitú spätnú väzbu relevantnú pre váš šport.

Pre väčšinu populárnych športov ako beh alebo cyklistika sú k dispozícii špecificky zamerané športové módy ako intervalový beh, beh cez prekážky a beh na bežiacom páse. Pri intervalovom behu môžete počas behu na displeji vidieť váš posledný interval s priemernou frekvenciou srdca počas každého úseku.

Presné športové metriky
Suunto Spartan Sport presne zaznamenáva vaše tempo, rýchlosť, prekonanú vzdialenosť, nadmorskú výšku, frekvenciu srdca a spálené kalórie a poskytnú vám podporu pre bežecký alebo cyklistický výkon alebo kadenciu (pre meranie výkonu alebo kadencie je potrebné externý senzor). Suunto Spartan Sport prichádza aj so špecifickými plaveckými funkciami ako je plavecké tempo, počet záberov a SWOLF (skóre vypočítane z počtu záberov za danú dĺžku a času za danú dĺžku).

Rast vďaka tréningovým prehľadom a skupinovému porovnaniu
Práca s tréningovými prehľadmi a porovnanie sa s podobnými športovcami vám poskytujú plnú kontrolu, či športujete správne a vaše pokroky postupujú požadovaným smerom.

Tréningové náhľady v hodinkách a na Suunto Movescount vám umožnia sledovať vaše tréningové zaťaženie, odpočinok & zotavenie a progres, a zároveň vám pomôžu naplánovať si svoj ďalší tréning. Hodinky monitorujú vašu aktivitu 24 hodín 7 dní v týždni a poskytujú denné a týždenné zhrnutie činnosti spolu s tréningovou históriou.

Základné vlastnosti Suunto Spartan Sport Wrist HR
- životnosť batérie 12 hodín v tréningovom režime (1s záznam s presnosťou „good“ pri GPS)
- optické monitorovanie frekvencie srdca bez hrudného pásu
- oceľová luneta, minerálne sklíčko
- vodotesnosť 100m
-GPS nadmorská výška
-multifarebný dotykový displej s tromi tlačidlami so širokým pozorovacím uhlom a viditeľnosťou s vysokým kontrastom v priamom slnečnom svetle
-GPS/GLONASS, bluetooth, kompas, FusedSpeed so zabudovaným akcelerometrom
-navigácia po trase pomocou „heatmaps“ pre viac ako 15 športov
-beh, cyklistika, plávanie, multišporty, triatlon a outdoorové športové špecifiká
-podpora pre viac ako 80 športov s pretekárskym a intervalovým využitím
-možnosť prispôsobenia zobrazenia športových módov
-tréningové zaťaženie, odpočinok & zotavenie, parametre pokroku a tréningové plány
-koučovanie rovný s rovným
-vzdialenosť, cyklistický výkon a nadmorská výška založené na osobných maximách daného športu

Technické parametre
Hmotnosť: 74g
Bluetooth: Áno
Farba: Čierna
Obsah balenia

Suunto Spartan Sport Wrist HR All Black
Suunto Spartan Sport Wrist HR
Napájecí a komunikační kabel

Languages: EN, CS, DA, DE, ES, FI, FR, IT, JA, KO, NL, NO, PL, PT, RU, SV, TR, HE, ZH, TH

Videá


Dotaz na tovar
 *
 *
 *
 *
  *
Prosím vyplňte všetky polia označené ako *.

Odoslaním otázky beriem na vedomie spracovanie osobných údajov, za účelom odpovede na otázku.