logo
0

Bezpečné doručenie

Bezpečné doručenie


Predtým ako výrobok odovzdáme prepravcovi skontrolujeme balenie na našom sklade a prebehne vizuálny kontakt, ktorý potvrdí, že výrobok je v poriadku, následne je výrobok dôkladne zabalený do pripravených krabíc, vnútro dôkladne vyplníme, prelepíme a odovzdáme oddeleniu expedície. Pre takto skontrolovaný a zabalený výrobok príde kuriér prepravca, ktorý doručí balík do hlavného depa, z kade sa ďalej na nasledujúci deň doručí na Vami určenú adresu. Veľmi dbáme na kvalitnú prepravu, a preto sú všetky balíky doručované v režime "krehké" s veľkým dôrazom na opatrné zaobchádzanie a skvelý servis pri doručovaní.
O stave doručenia balíka na výdajné miesto alebo prepravcom na dodaciu adresu sa môžete priebežne informovať vďaka zaslanému "tracking number" na stránkach dopravcu.
Veríme, že tak ako my, prevádzkovateľ eshopu, tak aj Vy budete s dopravou Vašich výrobkov nadmieru spokojný.


Doručení zboží společností DPD

Doručení zboží společností GLS

Osobní odběr Zásilkovna

 
Na prepravu balíčkov využívame služby najväčších a najspoľahlivejších prepravných spoločností vo Slovenskom republike, spoločnosti DPD. Pre možnosť osobného vyzdvihnutia využívame sieť výdajných miest Zásielkovňy, ktoré zaisťujú výdaj tovaru na svojich pobočkách po celej Slovenské republike.
logo
Potrebujete poradiť?Volať nám môžete každý pracovný deň od 8 do 16 hodín.
verified by visa
mastercard securecode