logo
0

Dostupnosť

DOSTUPNOSŤ
Skladom - ihneď k expedícii
Výrobky takto označené máme fyzicky v našom sklade. V prípade objednávky do 13:30 hod. ešte ten deň odovzdávame na expedíciu.
Doprava DPD na Vami určenú adresu na Slovensku: v prípade uskutočnenia objednávky do 13:30 hod. počas pracovných dní odovzdáme výrobok prepravnej službe DPD ešte v ten istý deň a následne Vám bude tovar doručený prepravcom DPD na druhý pracovný deň na Vami zadanú adresu.
Výdajné miesta: v prípade uskutočnenia objednávky do 13:30 hod. počas pracovných dní bude tovar pripravený na vyzdvihnutie v priebehu 2 nasledujúcich pracovných dní (dostanete email a SMS). Skôr ako navštívite naše výdajné miesto, prosíme Vás, aby ste vždy počkali na mailové alebo telefonické vybavenie objednávky.
Pri každom výrobku je uvedený termín doručenia. V prípade objednávky po 13:30 hod. (počas pracovných dní) odovzdávame výrobok prepravnej službe na nasledujúci deň. Doručenie prepravnou službou od prevzatia výrobku trvá zvyčajne do 2 pracovných dní.
Výrobok sa nachádza v prípravnom sklade
Tovar máme fyzicky na našom sklade a momentálne sa preváža do distribučného skladu, odkiaľ sa výrobky odosielajú k Vám. Výrobok odosielame na Vašu adresu zvyčajne do 3 pracovných dní.
Vypredané
Takto označený výrobok nie je momentálne na sklade ani u nás a ani u nášho dodávateľa.
Informácie: Prosím vezmite do úvahy, že vo výnimočných prípadoch sa môže z dôvodu preplnenia skladových kapacít zásielka oneskoriť o 1 pracovný deň. V prípade otázky nás neváhajte kontaktovať.
logo
Potrebujete poradiť?Volať nám môžete každý pracovný deň od 8 do 16 hodín.
verified by visa
mastercard securecode