logo
0

Doprava

DOPRAVA

Doprava zdarma

 

Predtým než balíček odovzdáme prepravcovi alebo na výdajné miesto, dochádza k vizuálnej kontrole výrobku v našom sklade. Potom je výrobok dôkladne zabalený šetrne do prepravnej krabice. Následne je zabalený výrobok odovzdaný do oddelenia expedície, ktorá zaístí odovzdanie balíčku príslušnému prepravcovi alebo doručenie na výdajné miesto. Veľmi dbáme na kvalitú prepravu, preto sú všetky balíčky doručované v režime "Krehké" s veľkým dôrazom na opatrné zaobchádzanie. Následne od nás obdržíte emailom "tracking number" na sledovanie stavu doručovania zásielky na webových stránkach prepravnej spoločnosti.

Veríme, že tak ako my, prevádzkovateľ eshopu, tak aj Vy budete s dopravou Vašich výrobkov nadmieru spokojní.

Doručení zboží společností DPD

Doručenie tovaru prostredníctvom spoločnosti DPD
Spoločnosť DPD Vám doručí balík do 2 pracovných dní od expedície. Dopravu tovaru zabezpečujeme prostredníctvom jedného z najväčších a najspoľahlivejších prepravcov v Slovenskej republike, spoločnosťou DPD. Spoločnosť DPD disponuje regionálnymi depami, vďaka ktorým sa zásielky dostanú včas na ktorékoľvek miesto v Slovenskej republike.
Pri doručení si, prosím, skontrolujte celú zásielku. Pri zistení porušeného obalu je nutné spísať s kuriérom škodový protokol. Mechanické poškodenie zásielky je nutné nahlásiť kuriérovi pred prevzatím a podpísaním prepravného listu.Na neskoršiu reklamáciu tohto charakteru sa nebude po podpísaní prepravného listu brať ohľad vzhľadom na reklamačné podmienky spoločnosti DPD.
Cena doručenia na dodaciu adresu je 5 € vrátane DPH. Vybrané produkty sú bez poplatku.
 

Doručení zboží společností GLS

Doručenie tovaru prostredníctvom spoločnosti GLS
Spoločnosť GLS so svojimi pobočkami a partnermi pokrýva 41 európskych krajín a osem štátov Spojených štátov amerických a je tak napojená na všetky hlavné svetové obchodné centrá. Moderné IT riešenia zaisťujú jednoduchosť, bezpečnosť a komfort spolupráce s GLS. Kvalita balíkových služieb je ich hlavnou prioritou - viac ako 270 000 zákazníkov na ne spolieha. Neexistujú žiadne obmedzenia, čo sa týka vzdialenosti. Štandardný čas doručenia do 2 pracovných dní platí pre celú Slovenskú republiku, vrátane prepravy balíkov do odľahlých oblastí.
Cena doručenia na dodaciu adresu je 5 € vrátane DPH. Vybrané produkty sú bez poplatku.
 

Doručení zboží společností GLS

Doručenie tovaru prostredníctvom spoločnosti partnera SPS
Díky rozsáhlé síti výdejních míst našeho partnera SPS si tak mohou zákazníci vyzvednout zásilku napříč celým Slovenskem.
Cena doručenia na dodaciu adresu je 5 € vrátane DPH. Vybrané produkty sú bez poplatku.
 

Osobný odber Packeta

Osobný odber Packeta Z-Point
Obvyklá doba pre doručenie balíka na výdajné miesto je 2 pracovné dni od expedície. Balíček bude po dobu 7 dní na vyzdvihnutie na výdajnom mieste. Možnosť vyzdvihnúť si výrobok na HeurekaPoint je limitovaná váhou 5kg, rozmermi produktu a výškou ceny dobierky 700 € . Poplatok za doručenie na výdajné miesto je 5 € vrátane DPH. Vybrané produkty sú bez poplatku. Podrobnejšie informácie nájdete tu.

Crossboarder - doručenie tovaru do susedných štátov
Viac informácií o možnostiach dodania tovaru do okolitých štátov nájdete tu.
logo
Potrebujete poradiť?Volať nám môžete každý pracovný deň od 8 do 16 hodín.
verified by visa
mastercard securecode